• Uncategorized
  • 0

Siyam Feline Rescue’dan

fayda sağlamak için muhteşem kedi yorganı, geçen hafta sonu Ulusal Fination Feline Show’da çok sayıda satıcının yanı sıra kurtarma grupları vardı ve çok sayıda muhteşem kediler vardı. Bir şeyler, bakmak için, ancak hiçbir şey gözüme bu muhteşem yorgandan daha fazla yakalanmadı.

Siyam kedi kurtarma merkezi için bir gönüllü tarafından oluşturulan yorgan, Siyam kedilerini içeren büyük bir kraliçe büyüklüğünde yorgandır. Tüm malzemeler pamuktur ve yorgan, sıcaklık ve nefes alabilirlik için yün vuruşuna sahiptir. Üst, makine parçalanmış ve el aplike edildi. Tüm yorgan dikişleri makine. Sınırlar, hemen hemen her türlü dekorla gidecek çok renkli bir pamuk batik. Sınırdaki yorgan dikişinde, yukarıda ve bunların altında oynayan fareli bir dizi kedi bulunur. Destek malzemesinde, arka planda kar düşen çıplak kış ağaçları vardır. Her ağaçta bir Siyam kedi var.

Büyük olasılıkla bu yorganın satılık olmadığı harika bir şey, çünkü tamamen onun gibi düştüm. Yorgan, Siyam Kedi Kurtarma Merkezi için para toplamak için çekiliş yapıyor ve siz de bu muhteşem yorganı kazanma olasılığına sahip olabilirsiniz. Girişler 5 Mayıs 2012 tarihine kadar kabul edilecektir. Çekiliş biletleri çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Yorgan hakkında daha fazla bilgi için ve çizime tam olarak nasıl girileceği hakkında, lütfen Siyam Feline Rescue Center web sitesine gidin.

Sadece bu yorganı yatağımda fotoğraflayabilirim, güneş çarpıcı tasarımın yanı sıra Allegra’nın yanı sıra yakutu barışçıl bir şekilde uyuklayarak… .. Bir kadın hayal edebilir, değil mi?

Ingrid Kralı

«NVR Bayan: Mükemmel Çöp Kutusu
Ürün Değerlendirmesi ve Hediye: Moderncat Studio’dan Çevre Dostu Kedi Oyuncakları »

Siyam Feline Rescue’dan yararlanmak için muhteşem kedi yorganı hakkında 16 yorum

Peg diyor ki:

31 Mart 2012, 12:55

Caren’le birlikteyim – Hepimiz çok fazla bilet almaya hazırdım, ancak Maryland’den Oregon’a taşındığımdan beri yapamam. PHOOEY! Kesinlikle muhteşem bir yorgan. Umarım Allegra ve Ruby’ye özel bir uyuklama alanı sağlamak için kazanırsınız.

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

31 Mart 2012, 13:51

Bunun için üzgünüm, peg! Kazanmazsam, bu yorganı benim için yapabilecek birini keşfetmeye çalışacağım!

Cevap vermek

Debbie diyor ki:

15 Mayıs 2015, 17:14

Bu harika bir amaç için muhteşem bir yorgan n. Vera benim bir parçası Siyam ve emin ve son derece vokal.

Cevap vermek

Theia diyor ki:

28 Şubat 2012, 12:23

Bu yorganı Hampton yorgan şovunda gördüm! Ben de girdiğimden eminim. Çok güzel, kedi aplikeleri için desenleri nereden aldığınızı gerçekten anlamak istiyorum

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

28 Şubat 2012, 06:29

Bu yorgan muhteşem değil mi theia? İlk gördüğümden beri yatak odamda asılı olduğunu hayal ediyorum…?

Cevap vermek

Pat diyor ki:

31 Mart 2012, 01:54

Annapolis MD’deki Cottone the Glory Quilt Store’da yorgan ve kedi aplike için desen alabilirsiniz. Desen o lanet kediler denir. Aynı şekilde, yorgan ve kediler için tüm malzemelerle bir set olarak sunarlar (kedi malzemeleri bundan farklı olsa da. Sınırlar dahil değildir.

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

31 Mart 2012, 05:29

Bana haber verdiğin için teşekkürler, Pat!

Cevap vermek

Marilia diyor ki:

20 Eylül 2011, 14:25

Yorganı seviyorum… =)

Cevap vermek

Connie diyor ki:

20 Eylül 2011, 11:50

Belki onları satmayı düşünmek isteyebilirler. Çünkü ben de çok istiyorum .. Bizim için yorgan yapmak için eğlenceli bir bit kapitone grubu birlikte kazanın kazanır mı değil mi?

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

20 Eylül 2011, 12:45

Connie, bunun benzersiz bir parça olduğuna inanıyorum. Bunu yapmanın ne kadar sürdüğünü tam olarak hayal edemiyorum. Ancak önerdiğiniz o kapitone çemberi için!

Cevap vermek

Rita Dean diyor ki:

20 Eylül 2011, 11:20

Ben de bir quilter ve bir kedi benimseyen ve Wilson adında bir mühür noktası haçım var. Bu yorgan kesinlikle muhteşem !! BT. ZORUNLU. OLMAK. BENİM!!!

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

20 Eylül 2011, 12:44

Kesinlikle yorganın sizin için olduğu gibi görünüyor, Rita – Büyük Şanslar!

Cevap vermek

Caren Gittleman diyor ki:

20 Eylül 2011, 08:52

Ohhhhhhhhhhh noooooo !! Kuralları kontrol ettim ve Michigan’ın bunlardan biri olmadığı gibi sadece girmeye uygun özel özellikler var mı?

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

20 Eylül 2011, 12:44

Oh hayır, üzgünüm Caren. Belki onlarla temasa geçerseniz, üzerine alıntı yapabileceğiniz farklı bir yöntem var mı? Çarpıcı, değil mi?

Cevap vermek

Caren Gittleman diyor ki:

20 Eylül 2011, 13:44

Kazandığını görmeyi tercih ederim?

Renk paletiniz var. ?

Eminim evinizde çarpıcı olurdu!

Cevap vermek

Caren Gittleman diyor ki:

20 Eylül 2011, 08:49

Bu kesinlikle çarpıcı! Ne harika bir neden! Son resimdeki detay sadece şaşırtıcı. sanata da derinden dahil edildinull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *