• Uncategorized
  • 0

Köpek Parkı

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPittertWittershare’e PinterestPinterestShare’e Moreaddthismore’a paylaşmak

Köpeklerim size dünyada köpek parkından daha iyi bir yer olmadığını söyleyecek. Tasardan kaçmak ve sallamak, istekli koklamak ve diğer köpeğin kokularında yuvarlanmak için bir yer. Köpek Parkı, tüm şekil ve boyutlardan gelen dost köpeklerle tanışmak ve Chase ve Tag’un çılgın oyunlarını oynamak için bir yerdir. Köpeklerim ayrıca köpek parkının annelerini strese atmak, yenilemek ve diğer mutlu köpek sahipleriyle tanışmak için götürdükleri yer olduğunu söyleyecektir. Dog Park’ta birkaç saat sonra, yüzümde ve terrierlerimin her zaman müthiş büyük gülümsemeler bulacaksınız.

Bununla birlikte, tüm köpek parkları eşit yaratılmaz. Köpeklerin koşması ve her köpeği eğlendirmek için çok sayıda parkur ve derelerle boğuşan alanlara sahip normal köpek parkımızı seviyoruz. Köpeklerin bir araya gelmesi için yer ve rahat olmadıklarında veya bir mola gerektiğinde mesafelerini korumak için alan var. Ve herkesi güvende tutmak için araç otoparkının yakınında olduğunuz için köpekler hakkında önemli kurallar var. Hızlı bir şekilde çamurlu hale gelen alanlarda çitle çevrili olan, birçok köpek için rahatsız edici olan giriş kapılarında darboğazlara neden olan ve köpeklere diğer köpeklerden uzaklaşmak için yer vermeyen diğer köpek parklarına gittik. Yeterince oyun oynadı. Hayvan davranışçıları, iyi tasarlanmış köpek parklarının köpeklere egzersiz yapmak ve sosyalleşmek için sağlıklı fırsatlar sunduğunu desteklemektedir-ancak park tasarımının sağlıklı davranışları kolaylaştırdığından emin olmak önemlidir.

Kısa süre önce Marilynn Glasser tarafından Dog Park Design, Geliştirme ve Operasyon adlı yeni bir kitap okudum, bu da topluluğunuza bir köpek parkı eklemek için pratik bir nasıl yapılır. Glasser, bir köpek parkı için topluluk desteğinin nasıl geliştirileceği konusunda, gürültü, kokular vb. Potansiyeli gibi yasal ve pratik konular da dahil olmak üzere köpek parklarının faydalarını ele alır. Herkes için keyifli ve kendi köpek parkınızı nasıl tasarlayacağınız ve inşa edeceğinizin pratik yönleri. Köpek Parkı Tasarımı, Geliştirme ve Operasyon, hem köpekleri hem de insanlarını mutlu etmek için gereken ekipmanı, parkta yayınlamak için tabelaları ve hatta parkınızı ilgili köpek sahiplerine pazarlamak için fikirleri ele alıyor. Bu kitap, yeni bir köpek parkı tasarlarken veya halihazırda topluluğunuzda olanı geliştirmek için çalışırken kullanmak için müthiş bir kaynaktır.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *