• Uncategorized
  • 0

Darwin’in Duck Necks Review ve Hediye!

Köpeğim Remy, Darwin’in doğal evcil hayvan ürünlerinden serbest menzilli çiğ ördek boyunlarını denemeli. Bu ikramları seviyor!

Çiğ ördek boyunları bir tedavi veya yemeğin bir parçası olarak beslenebilir. Çiğ kümes hayvanları kemikleri yumuşak ve esnek olduğundan, köpekler onları kolayca sindirebilir. “Çiğ etli kemikler” çiğnemek, bir köpeğin çenesini kullanmaya ve dişlerini ve diş etlerini temizlemeye yardımcı olur.

Bu yazı Darwin’in Doğal Evcil Hayvan Ürünleri tarafından desteklenmektedir.

Şirketin ördek boyunları sadece abonelik üyeleri için kullanılabilir, ancak ABD’deki herkesin girebileceği bir hediye sunuyoruz!

Köpeğiniz için Darwin’in çiğ gıda sipariş etmek istiyorsanız, başlamak gerçekten kolaydır. Darwin’in harika bir deneme teklifi var: sadece 14.95 $ karşılığında 10 kilo yiyecek! Bu% 75’e varan indirim! Kod gerekmez. daha fazla bilgi edin.

Darwin’in Duck Necks Review

Darwin’in Serbest Aralıklı Ördek Necks-Bence

Köpeğimi Remy’yi çiğ bir diyetle besliyorum, ancak köpeğinizi çiğ gıda beslemeseniz bile, ara sıra çiğ bir tedavinin faydalarından yararlanabilir.

Ördek boyunları “çiğ etli kemikler” olarak kabul edilir. Tavuk, hindi ve ördek kemikleri gibi çiğ kümes hayvanı kemikleri yumuşak ve esnektir, bu da köpeklerin sindirmesini kolaylaştırır.

Pişmiş kemikler sert ve keskindir, bu yüzden sadece köpeğinize çiğ kemikler vermek istersiniz.

Darwin’in ördek boyunlarını tavsiye ederim çünkü çiğ ördek boyunları köpeğinizin diyetine “çiğ etli kemikler” tanıtmanın uygun ve güvenli bir yoludur. Her boyuttaki köpekler ve köpek yavruları için iyi bir seçenektir.

Ayrıca, çiğ etli bir kemikte krizi kıran köpeğimin tadını çıkarmaktan hoşlandığım bir şey var! Çiğ yiyecek yemek köpekler için doğaldır ve Darwin’in ördek boyunları Weimaraner’ımı çok mutlu ediyor!

Köpeğinizin ne kadar çabuk çiğneyip bir ördek boyun yiyebileceğine şaşırmayın! Remy onları seviyor ve sadece birkaç dakika içinde yiyor.

Bazı köpek sahiplerinin köpeklerini çiğ kemikleri besleme fikrine alışmasının zor olduğunu biliyorum çünkü eskiden bu konuda endişeleniyordum. Ama endişelenmeyin, çiğ ördek boyunları köpeğiniz için çok güvenli bir seçenektir.

Köpeğin çiğ kemiklerini besleme hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, bu Mutt’un okuyabileceğiniz birkaç makalesi var:

Köpekler için hangi kemikler güvenlidir?

Köpeğinizi çiğ kemikler nasıl güvenle beslersiniz

Köpekler için çiğ kümes hayvanları boyunlarının faydaları

Darwin’in serbest menzilli çiğ ördek boyunlarının artıları-ördek boyunları köpekler için iyi mi?

Evet! İşte köpekler için çiğ ördek boyunlarının bazı faydaları:

Ördek boyunları omega-3 yağları bakımından zengindir

B3 vitamini kaynağıdır

Sağlıklı bir bağırsağı teşvik ediyorlar

Çiğ kemikler bir köpeğin dişlerini temizleyin

Ördek boyunları bir köpeğin çenesi çalışır

Sağlıklı eklemler için glukozamin ve kondroitin içerirler

Kümes hayvanları kemikleri yumuşak ve esnektir ve tamamen sindirilebilir

Darwin’in Ördek Necks serbest menzilli ördeklerden

Mühürlü, 2 kiloluk paketlerle gelirler (yaklaşık 8 boyun)

Eksileri:

Her türlü çiğ gıda veya herhangi bir kemik veya çiğneme beslerken akılda tutulması gereken birkaç sağduyu dışında çiğ ördek boyunlarına gerçekten eksileri yoktur.

Özellikle köpeğiniz çiğ yiyeceklere kullanılmıyorsa, üzücü bir karından kaçınmak için köpeğinizin diyetine yavaşça yeni ikramlar tanıtmak istiyorsunuz.

Köpekler için her türlü kemik, çiğneme veya ham hide hafif bir boğulma riski vardır, bu yüzden köpeğinizi denetlediğinizden emin olun.

Tüm çiğ etli kemikler biraz “brüt” ve dağınıktır, bu nedenle onları dışarıda, bir havluda veya köpeğinizin sandığında beslemek isteyebilirsiniz.

Ördek boyunları, bütçeniz dışında kalırlarsa sizin için olmayabilir. Bununla birlikte, her seferinde köpeğiniz için hala harika bir muamele yapabilirler! Umarım bu makalenin sonunda bir yorum bırakarak hediyemize girersiniz!

Köpekler için ördek boyunları nereden alınır ve maliyet nedir?

Darwin’in serbest menzilli ördek boyunları, paket başına 8,49 $ karşılığında 2 kiloluk paketlerde (yaklaşık 8 boyun) mevcuttur. Her ördek boynu kabaca 7 ″ uzunluğundadır.

Darwin’in ördek boyunları, şirketin abonelik üyelikleri olan mevcut müşterileri tarafından kullanılabilir.

Darwin’in müşterilerine her iki haftada bir çiğ köpek maması yemekleri sunar ve müşteriler herhangi bir siparişe ördek boyunları (ve diğer ikramlar) ekleme seçeneğine sahiptir. Burada bir deneme üyeliği hakkında bilgi edinin.

Siparişinize ördek boyun eklemek için Darwin’in Müşteri Hizmetlerini 877.738.6325 numaralı telefondan arayın veya müşteri hizmetlerine info@darwinspet.com adresinden bir e -posta gönderin.

Raw Duck Necks’e ek olarak, Darwin’in de şunları sunuyor:

Tam ham diyetler

Organik çiğ diyetler

Eşsiz sağlık ihtiyaçları olan köpekler için reçeteli diyetler

kuzu femur kemikleri

yeşim

sarsıntılı ikramlar

Darwin’in burada hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir köpek nasıl ham ördek boyun beslenir

Köpeğinize herhangi bir çiğneme, kemik, çiğ veya oyuncak verdiğinizde küçük bir boğulma riski vardır. Ördek boyunları ile, büyük köpeklerin bir ördek boynuzu bütününü yutmaya çalışması daha olası olduğundan, bu risk daha büyük ırklar için biraz daha yüksektir.

Köpeğinizi Beslerken Güvenlik İpuçları Raw Duck Necks:

1. Köpeğiniz çiğnerken ördek boynunu tutmayı deneyin (eğer iyelik değilse).

Bu, yutmadan önce kemiği biraz yavaşça kırmayı öğrenmesine yardımcı olacaktır.

Köpeğiniz ördek boynunun büyük parçalarını yutuyorsa endişelenmeyin. “Uyduğu” sürece köpeğiniz iyi olacak. Örneğin, Remy kırılacakBütün bir tavuk uyluk yutmadan sadece iki veya üç kez uyluk ve sonra “Aşağı gidiyor!” Büyük bir anlaşma yok.

2. Başka bir alternatif: Köpeğinize biraz yer verin, ancak denetleyin.

Bu yukarıdakinin tam tersidir, ancak bazı köpekler için daha iyi çalışır. Köpeğin biraz alanı varsa, ördek boynunu yavaşça çiğneme ve yemeye ve hızlı yemeye çalışmak daha olası olacaktır, böylece kimse onu “çalmaz”! (Aptal Köpekler.) Bu yöntem küçük yemek canavarım Remy için en iyi şekilde çalışır.

3. Beslemeden önce ördek boynunu doğrayın.

Bu gerekli olmamalıdır, ancak ördek boyunlarını beslemeden önce biraz kesmeyi tercih ederseniz, bunu yapabilirsiniz. Benzer şekilde, bazı ham besleyiciler bir et öğütücüsünde ördek boyunlarını öğütmeyi tercih eder.

4. Kısmen dondurulmuş ördek boyunlarını besleyin.

Ördek boynu hala biraz dondurulursa, köpeğiniz yemeden önce onu kırmak için doğal olarak biraz yavaşlayacaktır. Köpeğime verdiğim neredeyse tüm çiğ yiyecekler bu nedenle kısmen dondurulmuş.

Kediler için çiğ ördek boyunları

Kedi çiğ ördek boyun verebilir misin?

Evet, bazı kediler çiğ ördek boyunları yerken, diğerleri daha seçici olabilir. Kedi İzci çiğ bir diyette değil ve çiğ etli kemiklerle ilgilenmiyor.

Diğer kedi beamer’ım (Rip, Buddy) bir ördek boynu isterdi! Ona birkaç kez ham hindi boyun verdim ve şansına inanamadı!

Ördek boyunları kediler için daha iyi bir seçenektir, çünkü ördek boyunları tipik olarak hindi boyunlarından daha küçüktür.

Açıkçası, üzücü bir karından kaçınmak için kedinize yavaşça yeni yiyecekler tanıtmak istiyorsunuz. Evcil hayvanlarınız çiğ kemikler yerken denetlemek de en iyisidir.

Köpeğiniz için çiğ gıda ve çiğ ördek boyunlarıyla ilgileniyor musunuz?

Yorumlarda bana bildirin!

Ve lütfen bu yazıyı Darwin’in çiğ köpek veya çiğ kedi maması ile ilgilenebilecek herkesle paylaşın! teşekkür ederim!

Darwin’in buradan ziyaret et

-Lindsay ve Remy

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *