• Uncategorized
  • 0

Evcil hayvan gereksinimi bir multivitamin mi?

Paylaşım ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’ye TwittertWittertWittershare’e Moreaddthismore 3

Veteriner merkezinde aldığım çok daha tipik endişelerden biri, bir evcil hayvana multivitamin sağlanıp sağlanmayacağıdır. Birçok durumda, özellikle de yetiştiren yavruların yanı sıra yavru kedide, genellikle bir multivitamin önereceğim. Bu, pişirmede ve birçok evcil hayvan diyetinin temelini yazan endüstriyel evcil hayvan gıdalarının işlenmesinde çok sayıda önemli besin kaybedildiği için. Birçok hayvan koruyucusu aynı yiyecekleri günün yanı sıra besler. Zamanla, bence bu eksik diyetler desteklenmezse, besin eksiklikleri yaygın olarak gelişebilir. Bu yüzden her zaman Petguard, Wysong veya Nature’in Çeşitliliği gibi minimal işlenmiş bir doğal diyet öneririm.

İdeal olarak, aile evcil hayvanlarına, genellikle desteklenmesi gerekmeyen dengeli çiğ et diyetlerinin yanı sıra toplam sağlanmalıdır. Bununla birlikte, bu durumlarda bile, vitachews gibi toplam multivitamin veya işten gelen işten köpek artı veya nu-kedi olarak anlaşılan müthiş multivitaminler eklemek normalde risksizdir. Büyük bir multivitamine ek olarak, aynı şekilde Nordic Naturals tarafından yapılanlar gibi büyük bir Omega 3 yağ asidi takviyesine ek olarak, naturvet sindirim enzimleri gibi büyük bir probiyotik/enzim ürünü ile takviye edilmesini önereceğim. Bu takviyelerle işlenmiş birçok endüstriyel gıda takviye ederek, evcil hayvan sağlığı ve sağlığının yanı sıra sağlıklı yaşamın şüphesiz geliştirildiğini keşfediyorum.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *