Evcil hayvanımın yaşa bağlı düşüş geliştirmesini nasıl önleyebilirim?

Paylaşım ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPinterestPinterestShare’ye TwittertWittertWittershare’e Moreaddthismore2’ye

Evcil hayvanımın yaşlanma belirtileri geliştirmesine ve zihinsel işlevi azaltmasına nasıl yardımcı olabilirim? Geriatrik kedilerin ve köpeklerin koruyucuları tarafından sorulan bu yaygın soru ve genellikle takviyeler ve gerekirse reçeteli ilaçlar da dahil olmak üzere çeşitli diyet yaklaşımlarının bir kombinasyonu ile yardımcı olabilir. Köpek dünyasında, beyin fonksiyonundaki bu düşüş genellikle köpek bilişsel işlev bozukluğu olarak adlandırılır.

Bu sendromun köpeklerde daha yaygın görülen ancak kedilerde aynı zamanda yönelim bozukluğu, donukluk veya ilgisizlikten sinirlilik, sinirlilik arasında değişen değişiklikler ve uyku-uyanma döngüsünde gecenin ortasında koruyucularını uyandıran değişiklikler yer almayı içerir. , bazen karışık bir şekilde ve/veya evin etrafında dolaşmak veya köşelere sıkışıp kalmak. Yukarıdaki değişikliklerle birlikte, sinir bozucu ev kiri sorunları da görülebilir.

Diyet ve beslenme takviyeleri ve bazen reçeteli ilaçların bir kombinasyonu kullanarak, birçok yaşlanan evcil hayvan bazen yıllar içinde görülmeyen artan uyanıklık ve aktivite seviyelerine getirilebilir. (İlk ve en önemlisi) uygun ve dengeli taze ev yapımı diyet veya en azından Be Be, Wysong veya Wellness gibi doğal bir marka kullanarak çeşitli takviyelerle birlikte bir kombinasyon yaklaşımı buldum. 2008 yılında veteriner Terapi dergisinde yayınlanan son araştırmalar, çift kör bir plasebo çalışmasında, özellikle karaciğer ve beyinde özellikle bol miktarda bulunan takviyenin yardımcı olduğunu gösterdi. Denosil, dikkate alınması gereken mükemmel bir üründür ve birçok evcil hayvanda klinik bir fark yaratmak için yeterli miktara sahiptir.

Vetri-DMG, oksijenin kan ve beyne transferi de dahil olmak üzere birçok hücredeki kimyasal reaksiyonlara yardımcı olur. Zihinsel uyanıklık ve keskinliğe yardımcı olabilecek en sevdiğim antioksidanlar arasında, hep birlikte kullanılan proantozon, hücre ilerlemesi ve 1800petmeds’ten süper vitachews yer alıyor. Evsco antioksidandan etkilenmedim. Yağ asitleri de incelenmiş ve yaşamın her iki ucunda beyin fonksiyonuna yardımcı olduğu gösterilmiştir, favorilerim Nordic Naturals omega-3 yağ asitleri, PET Cod karaciğer yağı ve süper saf omega 3. Bu takviyelerin çoğunu birleştirmek bir Doğal minimal işlenmiş ticari diyet, bence bu yaşlanan evcil hayvanlara yardım etmek için en iyi yaklaşımı sunar.

Takviyeler

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *