• Uncategorized
  • 0

Köpekler için kalp kurdu önleme: 2020’de En İyi 8 Kalp kurdu Tedavisi

Köpekler ve yavrular için kalp kurdu önleme her evcil hayvan sahibi için önemli bir endişe kaynağıdır. Önleme, temel bakım sağlayan önemli bir kısımdır, ayrıca köpekler için kalp kurdu hastalığının önlenmesi, her mülk sahibinin gerçekleştirebileceği bir şeydir. Bunu al:

Köpeklere ABD’den her durumda kalp kurdu hastalığı teşhisi konur.

Kalp kurdu sivrisinekler tarafından yayılır ve sonuç olarak sivrisinekleri olan ulusun herhangi bir bölgesi – bunların bir kısmı da kalp kurdu hastalığı olabilir.

Köpekler için kalp kurdu önleme

Köpekler sadece sıcak hava haftalarında önlenmeyi gerektirmez. Kalp kurdu önleyicileri, son bir iki ay boyunca evcil hayvanla enfekte olan kalp kurtlarını yöneterek çalışır; Bununla birlikte, önleyicilerin zamanında tedarik edilmesi gerekir, her çalışma fırsatı. Bu yüzden Amerikan Kalp kurdu toplumu, evcil hayvanlar için yıl boyunca kalp kurdu önleme öneriyor.

Amerikan Kalp kurdu toplumu, ABD’deki binden fazla köpeğin kalp kurdu hastalığına sahip olduğunu ve aynı zamanda kalp kurdu hastalığının ölümcül olabileceğini tahmin ediyor.

Kediler ve gelincikler de kalp kurdu hastalığı elde edebilir.

Kalp kurdu önleyicileri güvenli, nispeten ekonomik ve temel sağlamak için temeldir, ancak bir evcil köpeğin kontamine edildiğinde, kalp kurdu tedavisi pahalı ve zorlayıcı olabilir, bu da birden fazla kısa süreli ziyaret ve haftalarca egzersiz sınırlaması gerektirebilir.

Uyuşturucu içermeyen teknikleri bulabilirsiniz, sahipleri evcil hayvanınızın sivrisineklere maruz kalmasını azaltmak için ayarlayabilirler, bu nedenle “doğal” kalp kurdu önleyicileri diye bir şey yoktur.

Kalp kurdu önleyicileri, her 6 veya 12 haftada bir verilen enjekte edilebilir bir ilaca ek olarak, aylık kontraseptif tabletler ve topikal “yer” ilaçları gibi çeşitli şekillerde gelir. Kalp kurdu önleyicileri sadece veteriner hekimlerden reçete ile elde edilebilir.

Bazı önleyiciler sadece kalp kurtlarını, birkaç güvenli aile evcil hayvanını kalp kurdu ve bağırsak rahatsızlıklarından ve kalp kurdu, bağırsak parazitleri, solucanlar, pire ve pire gibi birkaç özel parazitten birkaç güvenli aile evcil hayvanını durdurur.

Veterinerler, egzersiz yaptıkları bölgede hangi parazitlerin yaygın olduğunu anladıkları için, sahiplerinin kendi evcil hayvanları için hangi ürün veya malların en iyi olacağı için evcil hayvanlarının doktoruyla konuşmaları gerekir.

Köpeklerde kalp kurdu nedir?

Kalp kurdu, bazı sağlıklı evcil hayvanların kanına sivrisinek ısırığı ile enjekte edilen parazitlerdir. Parazitler evcil hayvanlarının akciğerlerinde veya kalbinde bulunur. Sivrisinekler, etkilenen evcil köpeği ve sağlıklı bir köpek yavrusu ile ilgili parazitle müdahale eden bir temsilci görevi görür.

Köpekler, kedilere kıyasla kalp kurdu hastalığı yaratmaya çok daha yatkındır. Hastalık, vücutta yayılan kanser gibi davranır. Kalp kurdular bir köpek yavrusu çok önemli organlarına zarar verir ve köpek yavrusu ölümüne neden olabilir.

Sivrisinekler, kalp kurdu yaratıklarını (mikrofilarya) taşıyan hastalıklı bir yaratığın akışını emer. Çalılar içinde, mikrofiliaria sağlıklı bir köpeğe sahip olmadan önce birkaç gelişim aşamasında hareket eder.

Bir larvanın tüm yaşam süresinin bir sonucu olarak, örnek 57 derece Fahrenheit sıcaklıkları, günler ve geceler boyunca 8 güne kadar gerçekleştirilmelidir.

Larva bile büyümesini minimize edilmiş sıcaklıklarda durdurur, ancak gerekli sıcaklık elde edildiğinde genişlemeyi keser. Bir larva kabaca 8-30 gün içinde kesinlikle bulaşıcı çalışır.

Sağlıklı bir köpek yavrusu kan dolaşımına bir larva gönderildikten sonra, kan farklı bir evcil köpeğe geçecek ve aynı zamanda akciğerlerine ve kalbine zarar vermek için kesinlikle mikrofilarya dolu olana kadar üremeye başlar. Bu vade dönemi yaklaşık altı ila yedi hafta sürer.

Kalp kurdu hastalığının gelişiminden önleme

İlaç şirketleri, FDA tarafından kabul edilen kalp kurdu hastalığı elde etmek için önleyici üretir. Tıbbi önleyiciler, kalp kurtlarını durdurmak için çalıştığını göstermiştir. İlaçlar kalp kurdu larvalarını kan dolaşımından öldürür ve üreme döngülerini bozar.

Kalp kurdu enfeksiyonuna karşı atılan bu önleyici adımlardan bazıları şunlardır:

A. Sivrisinek Seferleri: Sivrisinek ısırıklarını (Mikrofilarya İletici Temsilcisi) durdurmak için kullanılabilirler. Sivrisinek, sivrisineklerin güçlü kokulardan göz korkutduğu evcil hayvan derisinde böyle kokular yaratır.

B. Rutin kontroller: Hastalık ne kadar erken teşhis edilirse, o kadar büyük. Larva büyümesi haftalar sürer, bu yüzden enfekte olduktan sonra tüylü arkadaşınızın başarısı için hala bir fırsat vardır.

Evcil hayvanınızın rutin mikrofiliarieral konsantrasyon değerlendirmeleri veya antijen testleri gibi altı haftada bir düzenli bir kontrol yapmasını sağlayın.

Bu testler, tüylü arkadaşınızın kan dolaşımından olgun larvaların varlığını inceler. Radyografi (X-ışını), bu köpek yavrusu organlarının istila miktarı konusunda sizi doktorla birlikte yönlendirecektir.

Kalp kurdu istilası, bu hastalığın önceki aşamalarında kolayca tedavi edilebilir ve köpek yavrusu ile daha sağlıklı ve memnun olabilir.

3. Seasonal veya tıbbi önleyici

Kalp kurdu ilaçları büyük bir seçimde bulunabilir ve ayrıca en iyi önleyici ilacı seçmek için veteriner hekiminizden sizi reçete etmesini isteyebilir. Birkaç hafta sonra bu çiğnenebilir ilacın sadece bir dozu verilmelidir.

Oldukça endemik bir alanda ikamet etmiyorsanız, yavrularınızın sağlığından ve refahından çok daha fazla ve çok daha fazla endişelenmeden zevk alabilirsiniz.

Kışlarda, o zaman kalp kurdu hakkında düşünmenize gerek yoktur ve köpek yavrusu kalp kurdu öngörme ilaçları vermeyi bırakabilir.

Köpeklerde kalp kurdu nasıl tedavi edilir?

1. İlaç enjeksiyonları

Yavrulardaki kalp kurdular normalde yetişkin fareleri öldürmek için evcil köpeğin kanına bir dizi ilaç enjekte ederek tedavi edilir. Evcil hayvanınızın vücudunun neden olduğu yüksek hastalık veya yaralanmayı izlemek için rutin tedaviler yapılır.

İlk enjeksiyonlardan sonra, restorasyon aralığı kabaca 4 ila 6 ay veya daha fazladır. Geri alma döneminde, mikrofiliaria üremesini ve bebek solucanlarının yaratılmasını durdurmak için evcil köpeğe rutin önleyiciler verilir.

Çok az köpeğin de kalp kurtlarına direnmek için ekstra antibiyotik veya diğer ilaçlar alması gerekecektir.

Bu ilk kalp kurdu tedavisinin 6 haftasından sonra, veteriner, evcil köpeğin risk bölgesinden güvenli bir şekilde olup olmadığını ve tüm kalp kurtlarının öldüğünü bilmek için tüm teşhis testlerini yürütür. Kalp kurduları teşhis edilmeye devam ederse, tedavi süreci tekrar başlar.

2. Cerrahi Terapi

Yoğun kalp kurdu hastalığı dispersing yavru vakalarında, bir köpek yavrusu tüm vücudundan tüm solucanları çıkarmak için operasyon yapılır.
3. Arsenik bazlı ilaçlar

Kirlenmiş köpeklere normalde arsenik bazlı bir ilaç verilir. Bununla birlikte, yan etkiler, kalp kurtlarının aşırı öldürülmesi ve zaman zaman solunumun çökmesi nedeniyle iltihaplanır.

Bu tedaviler sırasında hayatta kalmak yavrular için sorunludur. Gelecekte ilgilenmek yerine hastalığa karşı korunması önerilmesinin nedeni budur. Sonunda, önleme tedaviden çok daha iyidir!

Köpeklerde kalp kurdu için en iyi önleyici ilaçlar

Evcil hayvanınızın kalp kurtları tarafından etkilendiği ve bu hastalığın kritik bir aşamasında olduğu haberi, neredeyse her köpek sahibi dinlemek için yıkıcı olabilir.

Bu hissi biliyorum! Tıpkı çocuklarımıza önem verdiğimiz gibi, onlara gezegendeki mümkün olan en iyi şeyi sağlamak için aile evcil hayvanlarımıza bakarız. Bu nedenle, çok geçse tedavi etmek yerine durdurmamız çok önemlidir.

Kalp kurdu için ve aynı zamanda önlenmesi için doğal veya homeopatik ilaçlar vardır, ancak tedavi edilmenin% 100 kesinliği yoktur. Tıbbi tedavi, önceki on yıllarda değerini ve gücünü göstermiştir.

İlaçlardaki bileşenlerle ve hastalığa karşı korumak için kullanabileceğiniz ilaç türleriyle ilgilenebilirsiniz.

3 çeşit ilaç vardır: mevsimsel veya günlük olarak tedarik edilmesi gereken yaşlanan haplar, evcil hayvanınız akut koşullarda tedavi edilen ilaçlardan ve enjeksiyonlardan nefret ederse veya diğer her iki seçenek de dışlanmışsa, kaçınma için cilde konan topikal ilaçlar veteriner hekim.

Yukarıda belirtilen sorular aşağıdaki sağlama ile cevaplanır. Bu nedenle, kalp kurdu için son derece etkili önleyici ilaçlarla birlikte en çok güvenilir, en çok güvenilir:

1. Köpekler için Heartgard Plus

Heartgard Plus, kalp kurdu önleyici için en iyi seçimdir. Oral ilaç kediler ve köpekler içindir. Kişisel tadı çok fazla sığır. Çiğneme tablet bilgisayarı, tadı nedeniyle büyük bir köpek popülasyonu tarafından hayran kalır.

Heartgard Plus ve Iverhart Plus (#2), her ikisinin de önemli bileşenlerden oluştuğu göz önüne alındığında karşılaştırılabilir: Pyantel Pamoat ve Ivermectin. Ayrıca, Heartgard Plus yuvarlak kurtları, kanca kurtlarını ve ayrıca bazı farklı parazitleri yönetebilir.

2. Köpekler için Iverhart Plus

Iverhart Plus (ivermectin/pirantel), kalp kurtları, yuvarlak kurtlar, kanca kurtları ve ayrıca birkaç farklı parazitten yavrulara sağladığı başarılı güvenlik için yüksek derecelendirilmeye devam etmektedir. Tadı bir domuzun karaciğerinden kaynaklanmaktadır.

Köpekler, sığır etinin karaciğerinin etli tadı sonucunda çiğnemeyi sever. Kullanılması güvenlidir ve veteriner hekiminizi doz soruşturması için rahatsız etmeden ayda bir evcil köpeğe verilebilir.

3. Tri-Heart Plus

Tri-Heart, kalp kurtlarına karşı kaçınma için veterinerler tarafından sık sık reçete edilen ilacın çok üst kısmıdır. Tri-Heart, Heartgard Plus için çok daha genel bir yedek.

Pahalı Heartgard ve tüm yıl boyunca ödeme yapmayı başaramıyorsanız, kalp kurtlarından eşdeğer miktarda koruma kullanan Tri-Heart’ı kullanabilirsiniz.

Heartgard ve Iverhart’ta görüldüğü gibi, bu çiğnenebilir tablet bilgisayarların her iki büyük unsuru da şunları içerir: pyantel pamoate ve ivermektin. Ayrıca, Tri-Heart evcil hayvanınızı kanca kurtlarından, kırbaçtan ve yuvarlak kurtlardan korur.

3 ilacın etkinliği önemli bir fark ortaya koymamıştır. Defe’nin kefaletiKalp kurdularından elde edilen NSE, olumlu cevaplarla önleyici ilaçlar yüksek oranda incelenmiş olduklarını düşünerek yüzde 100’dür. Pahalı satın almak isterseniz, bunu yapabilirsiniz.

Tri-Heart’ın en iyi yönü, evcil köpek ırkları için güvenli ve başarılı olmasıdır. Yüksek dozun belirli ırklarında zararlı yan etkilere sahip olan ivermektinden yoksundur. Pet sağlığı en yüksek seviyelerine katkıda bulunur.

4. Köpekler için Avantaj Multi

Fayda Multi, genel olarak kalp kurdu tedavisi için de kullanılan topikal bir ilaçtır. Kontraseptif hapları seçmeyi kabul etmeyen yavrular, bu ilaçla kalp kurtlarına karşı korunur. İstihdamda zorluk var, ancak güvenlik nedeniyle, bu önemli bir şey.

5. Proheart

Proheart, köpek yavrularına kalp kurtlarının aksine aylık bir tedavi veremeyenler tarafından kullanılan popüler bir enjekte edilebilir.

Proheart’ın önemli unsuru, kanca kurtlarına ek olarak kalp kurtlarını tedavi eden moxidectin’dir. Enjekte edilebilir, alerjik reaksiyonlar gibi yan etkilerin şansı nedeniyle ideal alternatif değildir.

Yaşlı yavrularda, Proheart gibi enjekte edilebilirler gerçekten ayrıntılı bir alternatif değildir. Bu durumda, kalp kurtlarını tedavi etmek için tüylü arkadaşınızın yardımını isteyin.
Programlar önemlidir

Tedavi için aylık bir doz veya veterinerinize rutin ziyaretler olduğunda, evcil hayvanınıza ve kendi başınıza problemleri durdurmak için programlara kesinlikle uymalısınız.

Kendi köpeğiniz için doz programlarından emin olmadığınız durumunda veterinerinize danışın.

Kalp kurdu alerjik önleme riski var mı?

Aile evcil hayvanları için ilaçlar, özellikle ilaçların dozu ve sıklığı ile ilgili yan etkileri veya herhangi bir tehlike olmadan karşılaşmaz. Köpek tanısı konan daha hafif yan etkiler arasında iştah kaybı, bulantı ve kusma bulunur.

Ancak bazı olumsuz reaksiyonlar da kalp kurdu ilaçları taşıyan köpekler de uygulanmıştır. Titremler, nöbetler, sivri uçlar, böbrek çöküşü ve koma bulunur. Şiddetli koşullar ölüme neden olabilir. Bununla birlikte, bu tür eylemler çoğunlukla tüm kalp kurdu ilaçlarının aşırı dozu ile bağlantılıdır.

Kalp kurdu için birinci sınıf ve son derece başarılı ilaç kaydının kaydından bağımsız olarak, doktorunuzdan bir reçete almanızı öneririm. Ve kendinizi yukarıda belirtilen ilaçlardan biri olarak bulduğunuzdan eminim.

Dozda düzenlilik, tek bir ilaç türünün ve uygun bir ilaç dozunun kullanılması dikkate alınması gereken birkaç prosedürdür.

Kalp kurdu önleyicileri hakkında detaylar

Sevgili Pooch’unuz herhangi bir yerden seçebilir, kaliteli güvenliğe ihtiyacınız vardır.

Köpekler için en iyi kalp kurdu önleme, muhtemelen daha sonra maliyetli veteriner bakımına ihtiyaç duymanızı engelleyecek ve evcil hayvanınızın birkaç tedirgin nasties’e karşı savunmasıyla güncel olduğunu garanti edecektir.

Bu bozukluk ölümcül olabilir, bu nedenle sivrisineklerin beğenisini durdurmak için, bu yüzden iyi hazırlanmış olmak idealdir.

En iyi 8’imizdeki bu ürünler, kardiyovasküler sağlığı iyileştirerek kalp kurdu ve diğer rahatsızlıkları durdurmak için harika bir iş yapabilir.

Bazıları diğerlerinden daha uzun sürer, ancak diğerleri kullanımı daha kolaydır. Hangi tekniği seçerseniz seçin, hepsi kalp kurdu durdurabilir.

Otomobiller için en iyi kalp kurdu önleme için en iyi 8 seçenek aşağıdadır:

#8 Bayer K9 Advancix II

Bu ürün, pire, keneler ve hatta sivrisineklerden gelen büyük köpekler için koruma sağlar. İkincisi, yavrular için kalp kurdu önleme ile ne zaman yapması gerektiğinde tam olarak ilgili olması gereken şeydir, böylece bunu evcil hayvanınızın sistemine almak esastır.

Buy olarak temas halindeyken, sadece 12 saat uygulanmada ağırlaştırılamayacakları veya ağırlaştırılmaya ve işlevlere neden olamayacakları temas ettiği pire öldürür.

Her program 30 gün hayatta kalacak ve dış sıvıdan uygulanması zor değildir. Su geçirmez ve güçlüdür, bu nedenle köpek yavrusu için kanıtlanmış koruma elde edersiniz.

Uzmanlar: Hızlı çalışıyor
Bağlı sivrisinekleri öldürür
Keneler ve pire üzerinde de çalışır

Dezavantajlar: Sadece büyük köpekler için

#7 Köpekler için Zesty Paws alerji bağışıklık takviyesi

Zaman zaman

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *