[Yarışma Kazanan] Gorilla’yı tatmin ediyor, Pug’a ikinci bir olasılık sağlanan bir Pug

MorterestPinterestShare’den Moreaddthismore’a PinterestPinterestShare’e TwittertWittertWittershare’e Paylaşım ButtonsShare’i paylaşıyor

Bir evcil hayvanın yaşam gününü değiştirmenin yanı sıra kutlamak için Petmeds, kabul edilebilir bir evcil hayvanın mutlu, sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duyduğu cerrahi tedaviyi almasına yardımcı oluyor!

Bir evcil hayvanın yaşam yarışmasının 22 Ocak Perşembe günü sona erdiği değişiklik ve Pug Gorilla kazanan oldu. Bu köpek, Gorilla ve tıbbi sorunlarını önemsemediğini belirten sahibi tarafından Noel’den önce bir sığınakta bırakıldı. Neyse ki, barınak Austin’in Pug Rescue ile dikkatli bir şekilde çalışıyor ve Goril’i kurtarabileceklerini görmek için onları aradı.

Kurtarma Goril’i seçtiğinde, derhal onu rahatsızlığı tetikleyen sayısız tedavi edilmemiş tıbbi sorunun olduğunu görebilirler. Tırnakları o kadar büyümüştü ki ayakları yana döndü. Gross aşırı kilolu olmanın yanı sıra, kilo ve uzatılmış yumuşak bir damaktan dolayı nefes alması problemi vardı. Aynı şekilde, nihayetinde onu kör olmasını tetikleyen şiddetli, tedavi edilmemiş kuru göz vardı. Bu problemlerin yanı sıra, Goril’in enfekte olmuş, apselen dişlerle dolu bir ağzı vardı ve ona mükemmel bir acıyı tetikledi ve genel sağlığını ve zindeliğini tehlikeye attı.

Pug Rescue onu Westlake Hayvan Hastanesi’ndeki veterinerlerine götürdü ve kapsamlı bir sınav aldı. Tırnakları kesildi, iki çeşit göz damlası üzerine konuldu ve ağzı için antibiyotiklere başladı. Goril, artriti için ağrı kesici ilaçlara ve zayıflamak için bir ağırlık uygulama diyet planına da konuldu.

Şimdi, Petmeds’in hibesi ile Gorilla, sağlıklı olması gereken sözlü ve hava yolu cerrahi tedavisini alacak. İlk prosedürü, dişlerini temizlemek ve apse ve gevşek dişleri ortadan kaldırmak için bir diş olacak. Ağzı şu anda son derece acı verici ve enfekte olmuştur: bir diş ile, bu enfeksiyon temizlenecek ve son olarak yemek yiyebilecek ve ağrısız içecektir.

Dişinden sonra Gorilla, hava yolunu onarmak için ikinci bir cerrahi tedaviye geri dönecek ve özgürce nefes almasını sağlayacak. Cerrahi tedavi burun deliklerini genişletecek ve uzatılmış damakını ortadan kaldıracaktır. Serbestçe nefes alabilmek, gelişmiş hareketliliğiyle sonuçlanır ve sonunda aşırı kilo vermesine yardımcı olur! Kurtarmaya göre, Gorilla şu anda diğer puglarla bir evde besleniyor. Ameliyattan sonra, Gorilla son olarak koruyucu kardeşleriyle oynama yeteneği sağlanacak.

Austin’in Pug Rescue başkanı Alecia Zalot, “Çok daha hızlı ve çok daha hızlı bir şekilde yer değiştirecek daha hızlı, çok daha hızlı bir şekilde yer değiştirecek olan daha sağlıklı bir köpek olacak” dedi.

Gorilla ameliyatlarından kurtulduktan sonra, evlat edinilmesi için teklif edilecek. Goril’i sevgi dolu ailenize getirmeyi düşünüyorsanız, lütfen Austin’in sitesinin Pug kurtarmasına bakın ve bir evlat edinme başvurusunu doldurun.

Austin bölgesinde bulunamadı, ancak ailenize muhtaç bir evcil hayvan eklemek mi istiyorsunuz? Bölgenizdeki bir barınak veya kurtarma grubuna gitmeyi düşünün! Aynı şekilde, gereksinimlerin yanı sıra evlerin yanı sıra diğer evcil hayvanlardan birkaçını görmek için yarışma sayfamızı da görebilirsiniz.

Austin’in Pug Rescue, 2009 yılında Pug’lara ve Austin, Teksas bölgesindeki karışık tür puglara yardımcı olmak için kurulmuştur. Gereksinim yardımına yardımcı olmaya ve ihtiyaç duyulan bir pug’u asla geri çevirmedikleri için gurur duymaya adanmışlardır. Yüzde 97 benimseme oranına sahip oldukları için, Gorilla gibi köpekler kurtarmaya indikten sonra kalıcı bir ev keşfetme olasılığına sahiptir.

1-800-Petmeds, Petmeds Cares programı ile bir evcil hayvanın yaşam yarışmasını değiştirdi. Petmeds Cares, reçetesiz ilaçların yanı sıra hayvan barınaklarına evcil hayvan ürünlerinin yanı sıra ABD genelinde kurtarma gruplarına çok daha fazla bilgi veya bağış için başvurmak için bağışta bulunurken, Petmeds Cares sitesi ve Facebook’a bakın.

Gorilla ve iyileşmesi hakkında daha fazla şey duymayı düşünenler için Petmeds, ameliyatlarından sonra bir video yayınlayacak. Petmeds sitesinde kısa süre içinde görebileceksiniz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *