Goodboy kabuğu yakalı inceleme ve indirim kupon kodu

Bu Goodboy kabuğu yakalı inceleme, köprü önleyici yakanın köpeğiniz için en iyi olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Kabuk yakaları tüm köpekler için değildir ve sorun değil. Çok sayıda eğitim seçeneğine sahip olduğumuz için şanslıyız. Bu Mutt, dürüst, saygılı bir tartışma için bir blog.

Bu yazı Goodboy tarafından desteklenmektedir. Goodboy’un tüm ürünlerinde% 15 indirim için Mutt15 kodunu kullanın. Burada alışveriş yapın.

Ayrıca bir hediyemiz var. Tamamen ücretsiz bir kabuk yakası kazanma şansınız için bu yazının sonunda bir yorum bırakın. Buraya Tıkla.

Rahatsızlık Barking muhtemelen insanların köpekler hakkında sahip olduğu 1 numaralı şikayet!

Barking, bazı aileler için gerçek bir sorundur, eşler veya oda arkadaşları arasında gerginliğe, komşularla ilgili sorunlara, ev sahipleriyle ve hatta polisle ilgili sorunlara neden olur.

Bizim durumumuzda, Weimaraner’ım için belirli bir sorun için bir kabuk kontrol yakası düşünüyordum: köpek kulübesinde havlamayı protesto. Ciddi bir şey yok, ama havlamak eşime ve ben biraz strese neden oluyor.

“Protesto havlaması” diyorum çünkü köpeklerim köpek kulübesi eğitimli ama kulübesinde havaya uçacağı belirli durumlar var:

Bizimle birlikte kalan bir konuk olduğunda. “Heyecan verici” biri ziyaret ederken onu Kennel’e çalışırsak genellikle havlar. Kaçırmak istemiyor!
Eğer bazı durumlarda yemek yerken onu knennel yaparsam, havlar.
Bazen kalkmak ve yemek için sabahın erken saatlerinde köpek kulübesinde havlar. Çoğunlukla köpeklerimizi uyumak için eğittik, ancak yine de bir sorun olabilir.

Köpeğimin köpek kulübesinde havlamasını durdurmak için kabuk yakamızı kullanırken, genellikle bir kabuk yakası önermem:

Kennel/Crate’de olmaktan korkan bir köpek
Hala sandıkta olmayı öğrenen bir köpek
Ayırma kaygısı olan köpekler
Yavrular

Bu sorunlar için ayrılık kaygısı veya köpek kulübesi eğitimi ile ilgili mesajlarıma bakın.

Goodboy kabuğu yakalı inceleme

Weimaraner Remy için Goodboy’un küçük kabuk yakasını denedim. Bu yaka “küçük ve orta” köpekler için geliştirilmiştir ve yaklaşık 19 ”boyuna kadar sığacaktır.

Bunun gibi bir yakanın sıkı ve boyunda yüksek olmasını istediğinizi unutmayın, böylece köpeğinizin normal yakasından biraz daha küçük olabilir.

Burada bir kabuk yakası sipariş edin

Köpek Remy’m 18 inç boyunda yaklaşık 60 kilo, bu yüzden yaka ona uyuyor. Laboratuvar karışımı ası için biraz küçük, ama yine de bu kabuk yakasını “modelleme” amacıyla giyebildi.

Yaka siyah, mavi veya pembe renkte gelir.

Goodboy’un küçük kabuk yakası sadece tonlar ve titreşim kullanır. Kullandığım diğer markalar gibi statik “ping” yok.

Bu yakanın ne kadar insancıl olduğunu yeterince gerilemiyorum. Köpeğinize zarar vermekten endişe etmenize gerek yok. Bu yakadaki titreşim, telefonumun titremesine benzer şekilde çok nazik.

Köpeğinizin daha güçlü bir düzeltmeye ihtiyacı varsa, Goodboy ayrıca statik bir “ping” düzeltmesi veren yakalar yapar.

Küçük kabuk yakası hakkındaki genel izlenimim, daha küçük ve orta ölçekli köpekler için ekonomik bir seçenek (28,99 $). Çok daha pahalı bir yaka kadar doğru veya esnek olmayacak, ancak birçok köpek için gayet iyi çalışacak.

Bu yakadaki yeniden şarj edilebilir pil uzun sürer (genellikle haftalar). Ayrıca bir USB kablosu ile birlikte gelir, bu yüzden tek yapmanız gereken pili yeniden şarj etmek için takmaktır.

Goodboy kabuğu yakası nasıl çalışır

Yaka, havladığında köpeğinizin vokal akorları tarafından tetiklenecek şekilde geliştirilmiştir. İdeal olarak, yaka diğer seslere veya havlayan diğer köpeklere yol açmayacaktır.

Küçük kabuk yakası, köpek havladığında uyaran bir tonla başlar. Bu, köpeğin dikkatini çeken ve havlamayı kesintiye uğratması ima eden bir bip sesidir.

Köpek tekrar havlarsa, yaka ikinci, daha uzun bir ton verir. Köpek bundan sonra havlarsa, yaka bir titreşim verir.

Toplamda, yaka bir uyku moduna girmeden önce potansiyel olarak 7’ye kadar düzeltme verebilir, ancak köpeklerim her zaman ilk tondan sonra havlamayı bıraktı!

Şirketin öğretici videoları değerlidir ve tüm bunları iyi tartışır.

Bip tonunu “hayır” ile eşleştirmeye çalışıyorum ve sonra sessiz olduğu için köpeklerimi ödüllendiriyorum. Goodboy bunu tavsiye eder, böylece köpek orada olmasanız bile tonu “hayır” ile ilişkilendirmeyi öğrenir.

Ton/bip, Remy’nin havlamasını kesintiye uğratmak için her zaman yeterli olmuştur, ki bu harika!

Kendi bileğimde yakanın titreşimini değerlendirdim ve nazik. Bana “Hareket etmemi!” Çok uzun süre oturuyorsam. Bu kabuk yakasının titreşimi buna benzer. Statik “ping” düzeltmeleri vermez.

Goodboy indirim kupon kodu ve sipariş bilgileri

Küçük kabuk yakası çok uygun. just $28.99. AvaiŞirketin web sitesinde Lable.

Burada% 15 Offorder için Goodboy İndirim Kuponu Kodu Mutt15 kullanın

Goodboy kabuğu yakasını kullanma hakkında daha fazla bilgi

Köpeğinize koymadan önce kabuk yakasını test etmenizi tavsiye ederim. Bunu odandaki köpek olmadan yapın, özellikle bip sesi duyuyorsa.

Ayrıca sese aşırı duyarlı olmadığından emin olmak için bip/tonu odandaki köpek ile test etmelisiniz. Onu korkutmasını ve havlamasını kesintiye uğratmasını istiyorsun ama korkutmamak.

Ardından, talimatları izleyin ve köpeği köpeğiniz için en iyi hassasiyet seviyesine ayarlayın.

Yaka varsayılan Seviye 4’te ayarlandım ve köpeğinizin kabuğuna doğru tetiklenecek şekilde yukarı veya aşağı ayarlayabilirsiniz. Yaka, Remy’nin sızlanmasına değil, sadece havlamasına yol açmaya şaşırdım.

Sahip olduğumuz bir sorun, Remy başını ve kulakları salladığında tetiklenen yaka. Bunu yaptığında yüksek ve iğrenç!

En iyi hizmet, Remy’nin günlük yakasını kaldırmaktı. Bu şekilde, birlikte çarpan iki yakanın sesi bip sesi çıkaramaz. Remy kulübesindeyken sadece kabuk yakasını kullanmayı planladığım için, bu iyi çalıştı.

Başka bir seçenek, yakanın hassasiyet seviyesini 4’ten 3’e düşürmek olacaktır, bu nedenle bu tür sesler tarafından tetiklenmesi daha az olasıdır.

% 15 indirim için Mutt15 kodunu burada bir yaka sipariş edin

Goodboy’un Artıları Küçük Kabuk Yakası

Sadece 28,99 $ ‘dan uygun fiyatlı
İnsancıl ve köpeğinize zarar vermeyecek
Kullanımı Basit ve Talimat Kılavuzu ile birlikte gelir
5 ″ ila 19 ″ boyun boyutuna sahip birçok köpeğe sığmalıdır
Tonlar ve titreşimler kullanır (statik düzeltme yok)
Ayarlanabilir hassasiyet seviyeleri
“Çatal” yok
Şarj edilebilir pil ve USB kablolu televizyon (sadece takın)
Goodboy’a göre su geçirmez
30 gün boyunca “soru sorulmadı” iade politikası

Bu yaka, havlama problemi olan küçük veya orta bir köpekiniz varsa ve ekonomik bir kabuk kontrol yakası denemek istiyorsanız sizin için iyi bir seçenektir. buradan satın alın.

Yakanın eksileri

İnanılmaz derecede esnek değil (oyun veya spor sırasında kaldırılmanızı öneririm)
Duyarlılık seviyesi doğru ayarlanmazsa, yaka diğer sesler tarafından tetiklenebilir
Bu yaka fiyat için iyi çalışıyor ama son yıllarda olmasını beklemezdim

Birden fazla havlayan köpeği ele alıyorsanız veya köpekleriniz yakayı kapatabilecek bir ton başka ses çıkarıyorsa, Goodboy’un küçük kabuk yakası sizin için en iyi seçim olmayabilir. En iyi zamanda yakanın doğruladığından emin olmanız gerekiyorsa, bir uzaktan kumanda ile gelen Goodboy’un yakasını öneririm.

Köpeğiniz için kabuk yakası en iyi mi?

Köpeğinizin havlaması gerginliğe neden oluyorsa veya herhangi bir nedenle sorunun kontrolünü almanız gerekiyorsa, köpek için bir kabuk yakası düşünürüm.

Tabii ki, sadece köpeklerinizi bir ton veya titreşimle düzeltmekte rahatsanız, bir kabuk yakası kullanmalısınız. Bu yakanın ne kadar insancıl olduğunu yeterince gerilemiyorum. Titreşim modu, telefonumun veya GPS görünümümün titreşimine eşdeğerdir.

Öte yandan, köpekiniz korku, ayrılık kaygısı veya aşırı stres nedeniyle havlıyorsa, bir goodboy kabuğu yakası önermem. Yine de her şeyin istisnaları var, bu nedenle yorumlarda herhangi bir soru bırakmaktan veya bölgenizdeki bir eğitmenle konuşmaktan çekinmeyin.

Bunları nasıl doğru kullanacağınız konusunda çok sayıda eğitim seçeneğimiz ve kaynağımız olduğumuz için şanslıyız. Av ırklarım var, bu yüzden her zaman e-yakalar etrafında bulundum ve çok sayıda köpek için yaşamları ve özgürlüğü nasıl geliştirdiklerini görüyorum.

Burada Goodboy’un kabuk yakalarına göz atın.

Vermek! Goodboy’dan köpekleriniz için tamamen ücretsiz bir kabuk yakası kazanın

Goodboy iki kazanan için tamamen ücretsiz bir kabuk yakası veriyor!

To enter, just leave a comment below so I know your canine wants in on the drawing. let me know about your dog’s barking issue.

I’ll choose two winners at random on Tuesday Jan. 23 and notify the winners by email and post them here. should have a U.S. mailing address to win.

The two winners will each get to choose any collar from GoodBoy’s website.

Would you be interested in a bark collar from GoodBoy?

Yorumlarda bana bildirin!

Please share this GoodBoy bark collar review with anybody whose canine could benefit from a bark collar.

-Lindsay

İlgili Mesajlar:

How to stop a dog’s barking

Stop a canine from barking at people on walks

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *