• Uncategorized
  • 0

Köpeğiniz yüzünüze nasıl bir gülümseme getiriyor?

Bu yayın bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bu yazıda tartışılan işten para veya ürünler kazanabiliriz.
Köpeğiniz yüzünüze ne kadar yaygın bir gülümseme getiriyor? Bu basit bir şey… günlük !!! Eğer yavrularım gün boyunca benimle olsaydı, saatlik, her dakikaya, hatta ikinciye göre yanıtımı değiştirmem gerekebilir!
Köpeklerim beni her gün gülümsetiyor! Evin bitkin ve zor bir gün çalışmasından mopey geldiğimde derhal beni alkışlamak için var. Linus, köpek oyuncaklarından biriyle şarj olacak. Eğer bir köpek oyuncağı keşfedemezse, bazı durumlarda UGG terliklerimden biriyle suçlanıyor. Stetson, bazı durumlarda, poposu onun altına sıkışmışken evin etrafında koşan laboratuvar scoot’u yapacak.
Yavrularım, ister göbek dolu kahkahalarım için kolay bir gülümseme olsun, her gün bana mutluluk getiriyor!
Apache Dublin Tug of Warmy Dogs beni her zaman güldürebilir ve gülebilir
Linus

8 yaşında Linus hala köpek zoomies alıyor. Ofisimden yatak odama koşacak, tüm çarşafları bir tarafa iterek yatağa uçacak ve daha sonra yaklaşık 10 kez tekrarlayacak. Köpek zoomies beni her zaman güldürecek, kesinlikle hayatımdaki saf sevinçlerden biri.
Stetson
Stetson, 6 yaşına gelmek ve onu görmek için Do Do Do K9 burun çalışması görülmesi gereken bir manzara. Sniffer köpeklerimizin çoğu, huş, anis veya karanfil gibi farklı kokulara göz atarken metodiktir… Stetson değil! Ona sürüm komutunu verdiğim anda: “Bul!” Darting’in yanı sıra sahip olduğu bir köpek gibi alanlardan da çıkıyor. Bir dakika boyunca koku için kokladığına inanmazsınız, ancak burnu her zaman havada. Burun işçiliğimizdeki herkes Stetson’u seviyor ve sınıfta performans gösterdiğinde her zaman gülümsemeleri ve kahkahaları getiriyor.
Derby
Bir Bronco gibi atlamadı (arkadaş yolculuğumuz gibi), ancak Derby, bir rehber köpek yavrusu için uygun olmasa da atlayabilir, eğitimde köpek köpek yavrusu için uygun olmasa da, onu bir standdan atladığımda beni güldürürdü , doğrudan 4 metreden fazla ve arkadaşımın ekicisine.

Dublin
Dublin basit bir şeydir ve beni her gün mutlu ediyor. Ortağı Liz ile onu her bir çalışma rehberi köpek olarak inandığımda gülümsüyorum. Dublin, arkadaşları Wriley, Winter ve Baron ile oynarken beni göbek laugh yaptı. Dublin, sıcak yaz gününün havuzuna ilk ilkiydi, ancak atlamadı. O kadar heyecanlıydı ki, yer yerine ayaklarının altında su olduğunu anlamadan önce aşağıya bakmadı. O günden itibaren mükemmel anılarım var ve özellikle Dublin’in Uçan Kulaklarından biri!
Bu kulaklarla Dublin uçmaya hazır! Apache
Bana hapishane yavru programında çalışarak ve mezun olduklarında bir çalışma hizmeti köpeği olarak yardım edeceğine inanmamı sağlıyor. Eğitimde bir köpek yavrusu olarak Apache, oyuncaklarından biriyle her oynadığında beni güldürdü. Ağzında oyuncağıyla homurdanmayı severdi. Korkunç ama canlı, her zaman bir patlama olarak Apache ile oyun süresini keşfettim.

Köpeklerim sadece mutluluk ve kahkaha getirmiyor …
Köpeklerim, mutluluktan çok daha fazlasını ve kahkahaları sağlıyor. “Kim kimi kurtardı?” Diye belirten bir tampon çıkartması var. Linus benim tek kurtarma köpeğim, ancak tüm köpeklerimin beni bir yöntemle kurtardığına inanıyorum. Köpeklerle ilgili tercih ettiğim alıntılardan birkaçı daha:
“Hayattaki amacım, köpeklerin olduğuma inandığı kadar harika olmak”
“Bir köpek, dünyada sizi sevdiğinden çok daha fazla seven tek şeydir.”
“Köpekler tüm hayatımız değil, ama hayatımızı bütünleştiriyorlar.”
Hayvanlarınız çocuklarınıza nasıl mutluluk getiriyor?
3. ila 8. sınıf öğrencilerinin eğitmeni veya ebeveyni misiniz? Eğer öyleyse, 5. yıllık hayvanlarda gençlerinize gidebilirsiniz. Girmek daha kolay olamazdı! Gençler sadece evcil hayvanları ve getirdikleri sevinçler hakkında bir şiir oluşturuyor ve çevrimiçi yayınlıyorlar. Ülke çapında 6 kursiyer kazanacak:

Kazanan her öğrencinin sınıfı için 1.000 dolarlık bir burs
Pet ürünleri için 250 dolarlık bir hediye sertifikası
Ve ulusal olarak dolaşan bir dergide “by · line”!

Mükemmel!!! Buddies Facebook sayfasını, çok daha fazla ayrıntı için içeri girecek şekilde inceleyin
Köpeğiniz bugün seni gülümsetti mi? Eminim ki. Aşağıdaki yorum bölümünde köpeklerinizin sizi nasıl güldürdüğü ve gülümsemenizi tam olarak biraz anlatın.
Açıklama: Bu yayın, Amerikan PE’nin yanı sıra Hayvanlar Ekle Kampanyası tarafından desteklenmektedir.null

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *