Evlat edinme için büyük, siyah köpek – Harvey!

11/29/11 Düzenleme: Harvey kabul edildi!

Bu harika yüze baktıktan sonra, tam olarak bana aşık olmadığını nasıl söyleyebilirsin?

Harvey ile West Fargo’da sadece yarım saat geçirdim, ancak kendimi ikna etmeye başladım, ikinci bir koruyucu köpeğe ihtiyacım vardı.

Tabii ki, daha iyi anlıyorum. Ancak onu teşvik edebilirsin! Ya da çok daha iyisi, onu kucakla! Harvey, Fargo’da 4 Luv Köpek Kurtarma ile evlat edinmeye hazır.

Harvey’in karakteri hakkında bana köpek ası’nın daha genç bir versiyonunu hatırlatan bir şey var. Harvey beni görmek için o kadar heyecanlıydı ki, ağzına ne olursa olsun – ellerim, tasma, kollarım, saatim. Bu, yeni bir köpek sahibi için biraz ezici olabilir. Ancak endişelenmeyin, dışarı çıkar çıkmaz Harvey’in gerçek karakteri başladı.

Dışarıda, Harvey çok sakindi ve böyle genç bir köpek için geri döndü. Bana ilgisini çekti ve elinden geldiği zaman göz atmaya çalıştı. Oturmasını veya uzanmasını istediğimde iyi cevap verdi.

Bu köpek için büyük bir potansiyel görüyorum. Tatlı, lütfen istekli, hassas bir kişiliğe sahip olduğu gibi öğrenmek için son derece heyecanlı.

Harvey, kirde yatmak ve çubukları çiğnemek için, koşmaya gitmekten daha büyüktü. Bu yüzden acelemiz yoktu. Kullandığı çatal yaka gereksizdi. Bir kez tasmayı çekmedi.

Harvey’nin duygusal enerjinin yanı sıra çok fazla zihinsel olan bilge bir köpek olduğunu görüyorum-bu yüzden beni ilk gördüğünde tasmayı ısırmaya olan hevesi. Bununla birlikte, çok sayıda genç avcı türünün çılgın fiziksel enerjisine sahip değil. Harika bir römorkör veya bir köpekle daha büyük bir güreş maçından sonra, büyük olasılıkla şekerleme için hazırlanırdı.

Koşumuz sırasında iki kedi ile karşılaştık ve Harvey son derece meraklıydı. Bir kediyi kovalamak istediğini tahmin ediyorum, ancak anlaşmada büyük bir kaydırma büyük olasılıkla ona bir daha denememeyi öğretecekti. Ya da çok daha iyisi, bazı kurallar belirleyen tutarlı bir sahibine iyi yanıt verecekti. Aynı şekilde çocuklarla takılmayı sevdiğini duyuyorum.

Çoğu büyük, siyah mutt gibi, Harvey de bir “laboratuvar karışımı” olarak adlandırılır. Bir laboratuvar karışımı veya hemen hemen her türlü karışım olabilir – Alman Çoban, Chesapeake, Newfoundland. Sana bir şey söyleyebilirim – tam büyüdüğünde büyük bir yavru olacak. yanı sıra çok sevimli.

Harvey’i teşvik etmeyi veya benimsemeyi düşünüyorsanız, ilk adım bir koruyucu ev uygulaması veya 4 luv köpek kurtarma ile bir evlilik öncesi başvuruyu doldurmaktır. Bu çevrimiçi olarak tamamlanabilir. Harvey için evlat edinme ücreti 100 $ artı kısırlaştırma kanıtı sağlandığında iade edilecek 50 $ depozitodur.

Kurtarma, köpekleri Kuzey Dakota’nın yanı sıra Minnesota’nın ötesindeki insanlara da kabul eder, bu yüzden mesafe olayının sizi caydırmasına izin vermeyin. Harvey bir süredir koruyucu bir ev bekliyor, bu yüzden bu çocuğu bir eve götürelim!

Harvey hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıyı takip edin.

Thatmutt.com’da büyük, siyah köpekler bizim favorilerimizdir!

Büyük, siyah bir köpeğin var mı?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *