• Uncategorized
  • 0

Catsong tarafından T.J. Bankalar: 2007 Merial İnsan-Animal Bond Ödülü sahibi olan çok daha fazla hikaye

Catsong ile güncellendi, çok daha fazla hikaye, çok daha fazla şiir ve çok daha fazlası-başka ne var? – Kediler. Özel kediler hakkındaki bu büyüleyici ve keyifli hikayeler ve yazarın hayatı üzerindeki etkileri, her biri kendi bireysel ve özel yolunda getirdikleri muazzam sevgi, mutluluk ve konforu kutluyor.

Alexander’dan, bir çocukla arkadaş olan Çar-kedi… Doğal doğumlu bir şifacı olan Mavi Tortli Keisha’ya… Yazar’a inanç sıçramalarını öğreten Kırmızı Habeşli Phoenix’e, tüm hikayeler kalbinize dokunacak . Köprü: Blessing the Whaters’ın yazarı Rita Reynolds, “Mizahi, zaman zaman trajik, felsefi, eğitici ve her zaman, kedilerin harikası hakkında şefkat ve anlayışın özeti… bu kitap bir nimet” diyor. ölmek ve ötesinde. Tuskegee Üniversitesi Veteriner Tıbbı Okulu veteriner hekim ve yardımcı doçent olan Dr. Caroline Schaffer, “Bu kitabın her bölümü kedilerin kediler olmasının keyifli bir kelime resminden oluşuyor” diyor. “Bu, insanlar, kediler ve veteriner hekimleri arasındaki ilişkileri gerçekten onurlandıran bir kitap.”

Güncellenmiş versiyon, Derv, Büyük Yaşlı Adam, Phoenix ve (gerçek) yardımcısı Hawkeye gibi eski favorileri geri getiriyor; ve orijinal çetenin geri kalanı. Ama bazı yeni gelenler de var: yaşlı metresine bakıcı olan nazik Siyam Iris; Circe, arkadaşlık için bir dahi olan küçük mavi Habeş; Ve Phoebe, Antika Mağazası Cat, insanların yapmadan önce neye ihtiyacı olduğunu bilen kedi.

Herhangi bir kedi sevgilisi için bir hazine olan bu kitap müthiş bir tatil hediyesi yapacaktı. Bireyselleştirilmiş ve imzalı kopyalar için lütfen yazarla iletişime geçin.

T.J. Banks, Cleveland Amory’nin coşkuyla bir “kazanan” markaladığı genç yetişkinler için bir roman olan Souleado ve Houdini’nin yazarıdır. Çalışmaları, tek ebeveynin ruhu için tavuk çorbası ve aşık kadınlar için bir fincan rahatlık da dahil olmak üzere sayısal antolojilerde ortaya çıktı.

Ingrid Kralı

Bunu da beğenebilirsin:
Kitap İncelemesi: Catsong tarafından T.J. Bankalar

Kitap İncelemesi: Eskiz İnsanlar: T.J. Bankalar

Kitap İncelemesi: Houdini tarafından T. J. Banks

«Kedi baskı fular kazananları
Katris Scraining Block Kazananları »

T.J. tarafından Catsong hakkında 2 yorum Bankalar: çok daha fazla hikaye ile güncellendi

Sue Brandes diyor ki:

28 Kasım 2014, 15:27

Teşekkürler Ingrid. Güzel kitap kapağı. Kulağa gerçekten iyi geliyor.

Cevap vermek

SafePethaven diyor ki:

28 Kasım 2014, 01:19

:-))
Tatiller ve B’Day Hediyeleri İçin Mükemmel Fikirler

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta aracılığıyla takip yorumlarını bana bildirin. Ayrıca yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *