Sorumlu bir hediye olarak bir köpek veya köpek yavrusu nasıl sağlanır

Şimdi yılın, yavrulara hediye olarak “asla” sağlama hakkındaki tüm bu saçmalıkları duyacağınız zamandır.

Bunun gibi makaleler gerekmiyor.

Gereksinimimiz, bir köpek veya köpek yavrusu veya yavru kedinin sorumlu bir şekilde nasıl sağlanacağına dair bir rehberdir.

Gönüllü olduğum kurtarma grubu, geçen ay, birçok insan tatillerde evlerine bir köpek eklemek istediğinden daha fazla evlat edindi. Bu özel grup genellikle tipik bir hafta sonu yaklaşık 15-20 evlat edinme olsa da, Şükran Günü hafta sonu 38 evlat edindi! Çok harika!

Tatillerin etrafında evlat edinmek bazı insanlar için mantıklıdır.

Zaman, 24 Aralık’tan 2 Ocak’a kadar (birkaçımız için!) Biraz düşme eğilimindedir. Bazı insanlar işten zaman ayırabilir. Gençler yardım etmek için kurumdan evdir. Tatiller herkes için saf bir kaos değil, inanın ister inanmayın. Rahat bir zaman olabilir (ve olmalı?).

Josh ve geçen yıl Noel için ev kaldım, aynı zamanda en rahatlatıcı hafta ve uzun zamandır yaşadığım bir yarım oldu.

İşte burada bir ev üyesine hediye olarak bir köpek yavrusu sağlamak için bazı kavramlar… sorumlu bir şekilde.

1. Dışarı çıkın ve köpek yavrusu birlikte seçin.

Belki de en belirgin fikir, tatillerde bir ev olarak bir köpeği kucaklamak veya satın almaktır. Bu yeterince ilginç olacak. Köpeğin sürpriz olması gerekmez. Herkesi dahil etmek ve bir ev kararı vermek çok daha iyidir.

Bazı durumlarda, onu seçtikten sonra Noel arifesinde veya Noel’de köpeği veya köpek yavrusu almak için bir barınak, kurtarma grubu veya yetiştirici ile koordinasyon sağlayabilirsiniz, ancak köpeği o zaman herhangi bir yere götürmek kadar ilginç olurdu. anlamlı.

2. Gençlerinizi bir köpek almak için bir kartla şaşırtın.

Çocuğunuzu bir köpek yavrusu ile şaşırtmak istiyorsanız, yine de bunu yapabilirsiniz. Sadece onu şöyle ifade eden bir kartla şaşırttı:

“Her zaman istediğiniz köpek yavrusu almanın zamanı geldi. Bu ay birlikte bir tane seçelim. Aşk, Anne ve Baba. ”

Bu hala dikkate değer bir sürpriz olurdu, değil mi? Bununla birlikte, evinizin yanı sıra köpeği sorumlu bir şekilde seçmenize ve doğru olanı seçmek için zaman ayırmanızı sağlar.

3. Köpeğin evlat edinme ücretini ödemeyi teklif edin.

Dışarı çıkıp kocanız için bir köpek yavrusu satın almak veya kucaklamak zorunda değilsiniz. Bu büyük olasılıkla harika bir fikir değil. Ancak yapabileceğiniz şey, kocanız bir köpek seçmeye hazır olduğunda yetiştiriciyi ödemeyi veya evlat edinme ücretini ödemeyi teklif etmektir. Bu, desteğinizi de gösterir ve neredeyse gerçek köpeği sağlamak kadar ilginçtir.

Sığınaklardan gelen evlat edinme ücretleri ve nereye gittiğinize bağlı olarak çeşidi yaklaşık 50 ila 400 $ arasında kurtarır. Yetiştiriciler genellikle bundan çok daha fazla ücret alır, bu nedenle bir yüzde ödemek isteyebilirsiniz. ?

4. Köpek malzemeleri sağlayın.

Oğlunuzun bir köpek istediğini anlarsanız, güzel bir tasma veya köpek yatağı sarın ve bunu desteğinizi göstermek için bir hediye olarak sağlayın. Tasmalar ve yataklar, köpeğin cinsiyetine ve köpeğin büyüklüğüne kadar nispeten nötrdür. İstediği köpek türünü anlarsanız, ona güzel bir yaka sağlayabilirsiniz. Diğer seçenekler köpek oyuncaklarının yanı sıra ikramlar, hediye kartları veya bir köpek kulübesi veya yiyecek satın almayı teklif edebilir.

Hepimiz maliyetlerin hızlı bir şekilde arttığını anlıyoruz, bu nedenle bunun gibi her türlü hediye takdir edilecektir.

5. Eğitim, tımar veya köpek kreşi için ödeme yapın.

Köpekler pahalı! Erkek arkadaşınız bir köpek istiyorsa, köpek eğitimi derslerinin ilk turunu (tipik olarak 150 $), tımar (50 $+), köpek gündüz bakımı veya gelecekteki köpeği için bir köpek yürüyüşçüsü için ödeme yapmayı teklif edin. El yapımı bir kart veya notun yanı sıra zaman geldiğinde eğitim, günlük bakım vb. İçin ödeme yapmayı öneririm. Erkek arkadaşınız belirli fitness eğitmenini veya günlük bakımını seçmek isteyebilir.

Kapsamak için sunabileceğiniz bir diğer maliyet, köpek yavrusu gelecekteki spay/nötr cerrahi tedavisi (erkek arkadaşınızın köpeğin değiştiğini varsayarak) veya ilk veteriner ziyareti olabilir.

6. Notlu bir köpek veya doldurulmuş oyuncak köpeğinin fotoğrafını verin.

Sevgiliniz bir köpek yavrusu istiyorsa, bir arada seçme notu olan bir köpek yavrusu çerçeveli bir fotoğrafı ile onu şaşırtmaya ne dersiniz? Yoksa ona gerçek bir şeyi birlikte seçme konusunda bir kartla doldurulmuş bir oyuncak yavrusu mı sunuyor?

7. Köpeğe yardım için hizmetlerinizi sunun.

En iyi iyi arkadaşınız bir köpek istiyorsa, tam olarak ona evcil hayvan oturmak ya da köpek yavrusu bir lazımlık molası için dışarı çıkarmayı teklif etmek gibi bir hediye vermeye ne dersiniz? Ya da belki ona artık ihtiyacınız olmayan birkaç köpek malzemesini vermek?

Çok uzaktaysanız, iyi arkadaşınız sizi görmeye geldiğinde köpeğin ilk biniş ücretini veya evcil hayvan oturma ücretini ödemeyi teklif edebilirsiniz.

8. Res’e bağış yapınSevdiğiniz bir destekle işaretleyin veya barındırın.

Anneniz köpek kurtarmaya dahil edilirse, büyük olasılıkla düzenli olarak belirli bir veya iki grubu vardır. Muhtemelen, köpeğinin o gruptan bulmasını isteyecek. Güven bana, bir kurtarma gönüllü olarak kendim, onun adına o gruba bağışta bulunursanız onun için çok şey ifade edeceğini anlıyorum.

Ben bir şey ifade eden bir kart öneririm:

“Anne, bu kurtarma grubunun sizin için çok şey ifade ettiğini anlıyorum, bu yüzden sizin adına 100 dolar katkıda bulundum. Kim bilir, belki de gelecekteki köpeğinize yardımcı olacaktır. Seçtiğiniz şanslı köpeği tatmin etmek için sabırsızlanıyorum. ”

Gördüğünüz gibi… bir köpek yavrusu bir hediye olarak sağlamak aslında kardeşinizi bir köpek yavrusu ile şaşırttığınız anlamına gelmez. Birine gerçek bir köpekle şaşırmadan bir köpeğe “verebileceğiniz” çok sayıda yenilikçi yöntem vardır.

Açıkçası, bir köpek veya köpek yavrusu almak büyük bir karardır ve o köpeğin ana bakıcısının o köpeği seçmenin bir parçası olması gerekir.

Tamam, şimdi fikirlerini duymak istiyorum!

Hediye olarak verdiğiniz veya evcil hayvanınız var mı?

Bu listeye ne tavsiye edersiniz?

İlgili Mesajlar:

Noel bir köpek almak için mükemmel bir zamandır

Noel hediyeleri olarak kediler

Noel Köpeği Shaming

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *