• Uncategorized
  • 0

Eğitimde köpek yavrusu – Evcil köpeğinizi Bebek İçin Hazırlamak

Colby Morita, eğitimdeki köpek yavrusu köpek yavrusu yavru yavruları paylaştığı deneyimlerini paylaştığı Blogger’dır. Colby ve ortağı, geçen yıl paketlerine yeni bir kızı Emma’yı karşıladılar.

Kendi küçük paketimizi genişletmeye hazırlanırken, köpeklerini Emma’ya nasıl hazırladığını sormak için Colby’ye ulaştım.

Evcil köpeğinizi bebeğinize tanıtmak için dizilerimdeki tüm makalelerim için buraya tıklayın.

Bu Mutt: Köpeklerinizi bebeğinizle düşündüğünüzde, odaklanmak istediğiniz belirli eğitim alanları var mıydı?

Colby: Köpeklerim ve bebeğim arasında müthiş bir giriş yapmak için iyi niyetim vardı, ancak Emma 3 hafta erken geldi ve işler planlandığı gibi gitmedi.

Evcil köpeğinizi bebeğinize tanıtmakla ilgili bir kitap aldım ve Emma’nın son tarihine kadar geçen günlerde okumayı planlıyordum. Ne yazık ki, kitabı bile açmamıştım ve aniden sürpriz!

TM: Sürprizlerden bahsetmişken, Emma geldikten sonra sizi şok eden veya köpeklerinizden beklemediğiniz tepkiler var mıydı?

Colby: Linus (Avustralya Çoban Mix Rescue) ve Stetson (kariyer değiştirilmiş bir rehber evcil köpek siyah laboratuvarı) beklendiği gibi hareket etti. Stetson Emma’yı görmezden geldi ve Linus çok meraklıydı ve Emma’yı koruyuyordu.

Raven (Golden Retriever Damızlık/Foster) beni şok etti. Yavrularının müthiş bir anne. Emma’ya dikkat etse de, Raven onunla Linus gibi ilgilenmiyor gibi görünmüyor.

TM: İnsan eklemesi bekleyen evcil hayvan ebeveynleri için en iyi fikirleriniz nelerdir?

Colby: Gerçekten fikirlerim yok çünkü köpeklerimizi uygun şekilde hazırlamadık. Köpeklerimizden fazla endişe duymadım çünkü onların mizaçını biliyorum, bu yüzden diğer evcil hayvan ebeveynlerini evcil köpeğinizin mizaçını bilmeye ve buna göre hareket etmeye teşvik ediyorum.

Bebek/köpek tanıtımlarına, eğitimlere vb. Bu yüzden en iyi önerilerim, bebeğinizin erken olup olmayacağını asla bilemeyeceğiniz için, köpek/bebek tanıtımlarınıza aylar önce aylarca hazırlanmaya başlamak olacaktır.

TM: Deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkürler Colby.

Emma’nın gelişi, bebeklerin her zaman sabit bir programda çalışmadığı iyi bir ipucu… ve esnek olmamız gerekiyor!

Colby’yi ve paketinin geri kalanını Puppyintraining.com adresinden takip edebilir ve Emma’nın erken gelişini buraya okuyabilirsiniz.

Julia Thomson, 129 dönümlük evde bir blog yazarıdır ve burada ülke yaşamı ve DIY yenileme maceraları hakkında yazıyor. O ve eşi Ontario, Kanada’daki 129 dönümlük bir çiftlikte yaşıyor. Julia’yı Twitter’da ve Instagram’da buradan takip edin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *