Köpeğinize geçtiğimiz ay boyunca hileleri paylaşan herkes sayesinde köpeğinize #mutttricks

için nasıl öğretilir. Bütün yetenekli köpekleri orada görmek eğlenceli.

Kaçırmanız durumunda, Ekim ayının sonunda, Hallowe’en-Lindsay’in onuruna ve dört bacaklı sidekicks’tan gelen muamele için bazı püf noktaları paylaştım. Ayrıca köprünüzü nasıl hileler yapmayı öğretmek için ipuçlarımızı paylaştık ve burgu, tarama, yedekleme, sallama ve konuşur gibi denemek için bazı püf noktaları önerdik.

Hilelerinizi Hashtag #MuttTricks ve Tag @thatmuttcom ile Instagram’da yayınlamak için hala zaman var. Köpeklerinizi bu Mutt’ın Facebook sayfasına da gönderebilirsiniz. Lindsay, köpeklerinizi göstermek için bir yuvarlanma sonrası planlıyor!

Hilelerden etkilendim insanlar Instagram kadar uzaya yayınladılar. Onları burada gör: #mutttricks.

Remy ve diğer dans köpeklerinden ilham alan Baxter ve ben “burgu” üzerinde çalışıyoruz.

Henüz aşağı inmedi (rağmen, davranışları düşürdüğümde insan hatası).

Hala çok fazla can atıyor ve twirling hareketini henüz işlediğini sanmadığım gibi düzeltildi.

Onu boş bir elle tuttuğumda ve diğer elimde davranmaları gerektiğinde, onu döndürdüğünde onu ödüllendirmek için, yarı yolda dikkatini dağıttı. İkranların kokusunu kaybeder ve bulamaya çalışmaya çalışır.

Nasıl yaptığımızı görmek ister misin?

[Video bağlantısı]

Zavallı köpeğime adil olmak, olmanız gerektiği kadar tutarlı olmadım. Bax ve ben burada bir günü ve orada kaçırdık, bu yüzden remy ve diğer twirlertların bazılarının olduğu dönen süperstar değil.

Ancak, kesinlikle geçtiğimiz hafta iyileştirme gördüm ve hareketin kendisine daha doğal geldiğini hissediyorum.

Baxter’ın twirl (ya da eksikliği) kabiliyeti bu egzersizin amacı değildi. Bunun yerine, köpeğimle yeni bir şey denemek içindi. birlikte vakit geçirmek. farklı şekillerde düşünmek. Birlikte çalışma. Yapıştırma.

Hepsini yaptığımız gibi hissediyorum ve eğlenceliydi. Ayrıca, birlikte yapabileceğimiz yeni şeyler bulmaya devam etmek için beni motive etmesine yardımcı oldu.

Son zamanlarda hangi püf noktaları üzerinde çalışıyorsunuz?

Köpeğinizle neler yaptığınızı görmeyi seviyoruz!

Hilelerinizi Hashtag #MuttTricks ve Tag @thatmuttcom ile Instagram’da yayınlamak için hala zaman var. Köpeklerinizi bu Mutt’ın Facebook sayfasında da yayınlayabilir veya resimlerinizi ve videolarınızı lindsay@thatmutt.com adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.

Julia Thomson, bu mutt için düzenli bir yazardır. Burada 129 dönümlük blog evini ziyaret edin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *