Pet Ürünleri Online

Pitbull ve Husky Neco Xander Şeker Kurabiye Şampuanlarını Seviyor. Ayrıca Baths Spritz arasında seviyorlar.

“Maverick yakalarından veya ombre yataklarından şikayet ettiklerini hiç duymadım,” dedi sahibi Jammie White.

Evcil hayvan butikleri sadece küçük köpekler için değildir.

Jammie’nin Fantezi Pençeleri Butiği, taslaklar, tasmalar, evcil köpek paltoları, evcil köpek şampuanı ve düzinelerce başka ürün taşır.

Jammie, “Birçok insan, evcil hayvan butiklerinin sadece küçük cins köpekleri için olduğu ve butik sahiplerinin daha küçük ırklara sahip olduğu izlenimi altında” dedi. “Ama hiç de böyle değil.”

Jammie tüm köpekleri sevdiğini ancak daha büyük ırkları tercih etme eğiliminde olduğunu söyledi.

“Orada tüm büyüleyici Shih Tzus’a ihlal yok” dedi.

Ancak Shih Tzus’un kırıldığını hissetmek için çok az nedeni var.

Sents Paws Boutique’in web sitesine göz atarsanız, yağmurluk, sundress, koşum takımı ve bejeweled yakalar gibi düzinelerce küçük evcil köpek ürünü göreceksiniz.

Fantezi Paws Boutique, her büyüklükteki (ve sahiplerinin) alışveriş yapabileceği bir yerdir.

Tüm ürünler daha büyük köpeklere uymuyor, ancak Jammie, yapımcılar büyük evcil köpek sahiplerinin de evcil hayvanlarını bozmayı sevdiğini fark ettikleri için bu eğilimin değişmeye başladığını söyledi.

Alışverişi kolaylaştırmak için, büyük evcil köpek sahipleri özel büyük evcil köpek kıyafetleri bölümüne göz atabilirler. Jammie, bazı ürünlerin çatlaklardan geçtiğini, bu yüzden diğer kategorileri de kontrol etmek her zaman iyidir.

Çevrimiçi köpek ürünleri

Jammie, Fantezi Paws Boutique özeldir çünkü müşterileri sadece müşteriler değil.

Örneğin, bir müşterinin kızı, Yorkie köpek yavrusu için süslü pençelerde sağlanmayan yeni bir taşıyıcı istediğini söyledi.

“Bana ne istediğinin bir resmini gönderdi ve ben onlar için izledim ve seçimime ekledim, böylece onu tam olarak istediği şeyi alabildi. Müşteri hizmetleri için bu nasıl? ”

Jammie, siteyi oluşturmaktan hangi ürünleri satacağına ve soruları cevaplamaya kadar her şeyi yaptığı için müşterileriyle sık sık etkileşime girer.

Hayvanlara olan tutkusu, kendi hizmetini başlatma arzusu ile birleştiğinde ona süslü pençeler fikri verdi. Geçen yıl ofis işini kaybetmek, çevrimiçi işine çok daha fazla zaman ayırması için ihtiyaç duyduğu tüm cesaretti.

Köpek giysileri ve aksesuarları

Jammie, Fancy Paws butikindeki en çok satanlardan biri Baths Spritz arasında yer alıyor. Charleston Quilted Snuggle yatağı, Ordu Yeşil Polar Hoodie ve Hex Martingale yakaları da popüler.

Jammie, “Taşıyıcılarımız ve besleyicilerimiz gibi diğer ürünler ile birlikte, tasarımcı evcil köpek yataklarından bazıları, herhangi bir butik sitede göreceğiniz ürünler değil” dedi.

Fargo gibi yerlerde yaşayan köpekler için, köpekleri ekstra rahat tutmak için mikrodalgada ısıtılabilen bir parça ile birlikte gelen Doggyback ceket paketini önerdi. Daha büyük köpekler için Jammie, kutup polar ceket veya kahverengi ekose polar ceket önerir.

Hediye fikirleri için gün spa seyahati ve hediye setleri ve elbette hediye sertifikalarına göz atın.

Evcil köpek ürünlerinde tasarruf edin

Fancy Paws Boutique’de alışveriş yapmak isteyen herkes, okula Back to School Special’ın bir parçası olarak ödeme sırasında kupon kodu B2S10 kullanarak Ekim ayına kadar% 10 indirim alabilir.

Çok daha fazla tasarruf için, ayda bir kazananın 10 dolarlık bir hediye sertifikası aldığı fotoğraf yarışmasına göz atın. Veya vurgulanan ürünleri, yaklaşan satışları ve hatta evcil köpek eğitim ipuçlarını görüntülemek için Fantezi Paws Boutique bültenine kaydolun.

Ücretsiz evcil köpek günü spa seti

Jammie, Mutt Reader’a bir şanslı bir şekilde set olarak ücretsiz bir evcil köpek gün spa sunacak kadar harikaydı.

Kazanma şansınız için, tek yapmanız gereken bu yazı hakkında Fantezi Paws butik ürününün favoriniz olduğu hakkında bir yorum bırakmak.

6 Ekim’de rastgele bir kazanan seçeceğim. İyi şanslar!

Bu ücretli bir web sitesi incelemesi oldu.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *