• Uncategorized
  • 0

Sadece bugün için… Endişelenmeyeceğim

Endişelenmek, olmasını istemediğiniz bir şey için dua etmek gibidir.

Bir endişe duydum. Herhangi bir durum için mümkün olan en kötü senaryoyu kolayca bulabilirim ve daha sonra zihnimde tekrar tekrar, endişeyle felç olmasına izin vereceğim noktaya kadar, zihnimde tekrar tekrar çevirebilirim. Endişelenme eğiliminin beni hayatımı en iyi potansiyeline kadar yaşamasına izin vermekten geri çekildiğini biliyordum.

Düşüncelerimizi kontrol etme gücüne sahip olduğumuzu anlamaya ve gerçekten inanmaya başladığımda ve düşüncelerimizin gerçekliğimizde yaşadığımızı etkileyen titreşimler olduğuna inandığımda, endişe döngüsünü çok daha kolay kısa devre geçirebildim. Bana ne olabileceğini endişelendirmenin ve takıntılamanın sadece istemediğim şeyi deneyimlerime çekeceği anlaşıldı. Endişe, evrenin bilgeliğine güvenmediğim bir açıklama yaptı ve kaynağın mutlu olmamı istediğine gerçekten inanıyorum. Derin bir seviyede işlerin her zaman işe yarayacağını biliyorum. Herşey iyi.

Hepimizin düşüncelerimizi seçme gücü var. Kendini iyi hissetmek istediğimiz bilinçli bir seçim yapabiliriz. Bu taahhüdü kendinize verdikten sonra, düşüncelerinizi gelecek hakkında endişelenmekten ve bunun yerine şimdiki zamana odaklanmak çok daha kolay hale gelir. Endişelenmek bunu yapmaya devam etmeniz için çok kötü geliyor.

Hayvanlar bize bunu her gün hatırlatıyor. Her an tam olarak yaşarlar ve o anda olanlara geleceğe yönelik hiçbir düşünce olmadan tüm dikkatlerini verirler.

Bugün başla. Sadece bugün için endişelenmeyeceğiniz taahhüdünü gösterin. Sadece bu endişesiz varlık tarzına bağımlı olabilirsiniz!

Ingrid Kralı

” yavaşlatmak
‘Sezon için – dökülme! »

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta aracılığıyla takip yorumlarını bana bildirin. Ayrıca yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *