Dublin ile Kılavuz Köpek Köpek Eğitimi

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bu yazıda tartışılan şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Dublin’i yedi haftalıkken eve getirdik ve aynı gün Rehber Canine Puppy eğitimine başladık. Zaten bir köpek yavrusu anaokulu sınıfı ve temel köpek itaat eğitimi dersi aldı. Dublin’i, resmi rehber köpek eğitimine dönüştürmenin zamanı gelinceye kadar köpek itaat eğitimi derslerine kaydolmaya devam edeceğiz.
Dublin’in dokuz aylık rehber Canine Puppy Değerlendirme raporunu gördünüz mü? Son zamanlarda Dublin ikinci değerlendirmesini yaptı ve ne yazık ki yıldız markalarından daha az aldı. Bununla birlikte, en iyi raporda ortalama bir olumlu olumlular var… Şimdi Dublin’in köpek yavrusu eğitiminde ne üzerinde çalışacağımız konusunda çok daha iyi bir fikrimiz var.
Dublin’in Rehberi Köpek Köpek Eğitimi

Dublin bir sonraki kase yemeğini bekliyor
Son yazımızda tartıştığım gibi, Rehber Canine eğitmenleri Amerika’nın Rehber Köpeklerinden indi ve bize Dublin ile çalışmamız için üç şey verdi. İşte son birkaç haftadır üzerinde çalıştığımız üç köpek eğitimi önerisi.

Ağız Davranışı – Dublin çok hassastır. Köpek/köpek eğitimi için kullanılan insanlarla çalışmamız önerildi. Dublin ağzını selamlayıcılar koluna veya önkoluna koyduğunda, önkolumuzu ağzına iterek onu biraz zorlamalarını öneriyoruz. Dublin’in hassas bir ağzı var, bu yüzden gerçekten ısırmıyor, ancak bunun yerine sadece insanların ellerine koymayı ve onları yalamayı seviyor.
Kendi kendine kontrol – Dublin’i bir oturma konaklamasına koyduk ve önünde yüzleşip onu kalmakta tutuyoruz. Daha sonra arkamızda birkaç kişi bağırıyor, çığlık atıyor ve heyecanlanıyoruz. Sadece Dublin’i onun yerinde tutmak için çalışıyoruz.
Trafik Hassasiyeti – Dublin’i daha ağır trafik alanları etrafında gezin. İlk olarak, trafiğe doğru yürüyün. Zamanla arkamızdan gelen trafikle yürümeye başlayacağız.

Şimdi Dublin’in Kılavuzu Köpek Eğitimi ile şu anda böyle yapıyoruz:
Dublin’in ağız davranışı çok daha iyi oldu. Hala ağız olmayı sevmesine rağmen daha az sıklıkta. Gerçekten çok iyi bilmediği insanlarla çok daha fazla çalışmalıyız.
Dublin kendi kontrolü ile çok iyi gidiyor. Yukarıda tartışılan egzersiz üzerinde çalışıyoruz ve oturma konaklamalarında kalmada çok daha iyi. Bu davranışı iyileştirmek için çalışmaya devam edeceğiz
Dublin’i yeni daha yoğun sokaklara ve trafik alanlarına tanıttık. Ön ve arkasından trafik geldi ve onu pek rahatsız etmedi. Onu farklı yüksek trafik alanlarında yürümeye devam edeceğiz.

Dublin’in Kukla Değerlendirme Raporundan bazı pozitifler alabileceğimiz için mutluyuz. Rehber köpek yavrusu eğitimi üzerinde çok çalışıyoruz ve her gün gelişiyor gibi görünüyor.
Sizden ne haber arkadaşlar? Bir Rehber Köpek Köpek Yetkili mi? Ne işler üzerinde çalışıyorsun? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bir yorum bırakın.
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için ideal. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Köpek Çiğneme: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Köpek İkramları: Crazy Canine Train-Me Treats-Bunları rehber köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze köpek yemekleri: Çiftçi Köpek – Birkaç ay önce Raven Fresh Canine yiyeceklerini beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeği’nden ilk satın alma işleminizde% 50 indirim alın.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *