• Uncategorized
  • 0

Gary Wilkes tarafından Davranış Oranları ve Sonları

3 Mart 2016

İşte müşterilerinizle paylaşılabilecek veya günlük yaşamınızda kullanılabilecek birkaç eğitim rehberliği “olasılığı ve sonu”:

Cat House Isı

Birinin istediğimi düşündüğü ürünlerle Facebook’ta bombalanıyorum. Küçük, ısıtmalı bir kedi evi için bir reklam gördüm. İlk başta iki kapalı Bengal’im olduğu ve Arizona’da yaşadığım için reddettim. Hiçbir şey ısıtılmış bir zorunluluk değildir. Sonra yorumları okudum. Bir kadın bu gizmolardan birini vahşi bir kedi çekmek için kullandı. Sonra içeri taşındı ve kapıyı açık bıraktı. Kedi, birçok insanın yaşadığından çok daha az sorunla evin içinde olmaya yavaş yavaş “ısındı”. Mesele şu ki, bazı durumlarda çok nazik güçlendiricilerin korkulu hayvanlar için davranış üzerinde dramatik bir etkisi olabilir.

Konuklar için minderleri kurtarmak

Altı aylık güzel bir safkan Alman çobanına sahip bir müşterim var. Harika bir şekilde ilerliyor, ama dün gece açık bir yastığı yok etti. Olur. Ancak, ona minderleri yalnız bırakmasını istemek istiyorum. Yastığın arkasını kestim ve küçük bir “iç mekan” vericisi yerleştirdim. Yerde yatarken bıraktık. Yöntemler olduğunda, halı boyunca karıştırıp metalik bir şeye dokunduğunuzda elde ettiğinizden çok daha az nabız şoku alacaktır. Ona minderleri yalnız bırakması için talimat vermek yeterli. Aynı ürün, konuklar eve geldiğinde köpekleri çöp kutusundan, yataklardan ve ön kapıdan uzakta tutabilir. Eğer ilgileniyorsanız, bu, kârlılığınıza kazançlı bir katkı olabilecek türden bir üründür.

Sörf sörfü

Bu, birçok köpek sahibinin varlığının bane olabilir. Aynı şey, çöp tozlu pençelerini tezgah üstlerinde bırakan kediler için. İşte iki çözüm:

Köpekler: Pil ile çalışan bir “pasif kızılötesi hareket dedektörü” alın ve tezgahın üstüne koyun. Köpek burnunu tezgahın üzerine koyduğunda, korkunç bir alarm söner. Bu, hangi davranışın cezanın izlemesine neden olduğunu belirlemek için “hayır” kelimesinin eşdeğeridir.

Kediler: Yeni bir kedi aldığınızda, bir ev geliştirme mağazasına gidin ve floresan tüplü tavan ışıkları için kullanılan bazı berrak plastik tabakaları satın alın. Karşı tepenin uzunluğunu kapsayacak kadar alın. Plastiği tezgahın kenarından arka duvara 45 derecelik bir açıda ördek. Kedi atlarsa, hızla yere kayar. Kayan yaralanma konusunda endişe duyuyorsanız, iniş bölgesini kapsayacak şekilde kısa süreli halı alın. Birkaç hafta boyunca bu düzenleme ile yaşayın ve kediye tezgah üstlerinin dağ üstlerine eşdeğer olduğunu bildireceksiniz.

Ön kapı

Ön kapıyı asla acele etmemeyi öğrenmek ister misiniz? Köpek de tırnaklarının kesilmesinden nefret ederse, şanslısınız. Kapı zilini çalın ve köpek ileri uçarken kaosu bekleyin. Bir çiviyi kesin. Tekrar et. Üç veya dört tekrarda, çan sesi çok ön kapı anlayışlı bir köpek yaratacaktır. Aynı şeyi, köpeklerin hap almak veya banyo yapmak gibi sevmediği diğer deneyimlerle yapabilirsiniz. Sahibi zaten sorunlarla kolay başa çıkma konusunda bir mücadeleye sahipse, bunları kullanmak mantıklıdır. Bu sorunlar üzerindeki kaygıyı kaldırmak istiyorsanız, bunları sizin için çalışmaya koyduktan sonra yapabilirsiniz.

Arka koltuk sürücüsü

İşte birçok insanı etkileyen bir tane – arabanın arka koltuğunda kalmayacak köpekler. Bir ofis tedarik mağazasına gidin ve tekerlekli ofis sandalyelerinden halıyı koruyan plastik paspaslardan birini alın. Alt tarafta, paspasın kaymasını önlemek için plastik koniler vardır. Ön koltukta bir parça kesin ve baş aşağı çevirin. Evet, iyi hissetmeyecek. Hayır, köpeğe zarar vermeyecek. İsterseniz, sadece köpek paspas üzerine inerken “arka koltukta gir” talimatını verebilirsiniz. Sonra köpeklere bir tedavi verin. İki veya üç sürüşten sonra davranış düşüşünü görüntüleyin. Pasif arka koltuk sürüşü için periyodik ikramlar eklerseniz, oldukça iyi bir çözümünüz olacak.

Hassas köpekler için saç fırçası

Fırçalanmış ve/veya vakum süpürücülerinden nefret eden çift kaplamalı bir köpekiniz varsa, bir mağaza-vac için ekstra uzun bir hortum alın ve kapı kısmen kapalı olan bitişik bir odaya koyun. Aniden vakumun sesi büyük ölçüde azalır ve köpek onları fırçalamanıza izin verir. Vakum, ölü saçların hunlarını çıkarırken saçlardan kurtulmayı sağlar. Fırçalama sırasında ikramları lüks bir şekilde kullanın, böylece işlemi ilk başta kısa süreli tekrarlara indirirsiniz. İşiniz bittiğinde, saçların geri kalanını çıkarmak için plastik kutu sızdırmazlık bandı veya ördek-tapa kullanın.

Hepimizin, müşterilerin evcil hayvan sahipliği ile birlikte gelen çeşitli davranışsal sorunlarla başa çıkmalarına yardımcı olabilecek hileler veya önerilerimiz var. Çok daha tipik olan Güvenli ve Etkili Çözümlerin yazarısınız, çok daha fazlası köpek ve kedi tavsiyesi için saygın bir kaynak olarak görüleceksiniz! ✂

Toplam

1

Hisse senetleri

0

0

1

0

0

Reklamlar

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *