• Uncategorized
  • 0

Oyuncaklar Ne Zaman Saldırı: Bir kedi-astrofe tam olarak nasıl durdurulur!

MoreAddthismore’a PinterestPinterestPinterestShare’e TwittertWittertWittershare’e (

Beni mağaramda saklayarak yakaladın! Oh, bunun gerçek bir mağara olmadığını anlıyorum, ancak taklit etmek eğlenceli. Kutularda oynamaktan da zevk alıyorum, ancak kağıt torbalar, içinde oynarken harika bir çatırtı gürültüsü yapmak için ek bonus teklifine sahip. Kendinize ait bir kağıt torbaya tırmanmadan önce, bilinçli olmayabileceğiniz bir risk konusunda sizi uyarmak benim görevimdir.

Burada bir tuzağa adım atmak üzereyim! Evet, birçok kağıt torba üzerindeki kulplar tehdit olabilir. Tatil sezonu hızla yaklaşırken, canlı hediye çantaları yakında her yerde olacak. Meraklı bir kedi olarak, burnumu sunulan her çantaya yapıştırmak açıkça benim görevim. Ne yazık ki, birçok torbadaki kağıt/plastik/şerit kulpları, boynun etrafında ideal olan şüphesiz bir kedi (veya köpeği) tutmak için sadece ideal boyuttur! Bir çanta bir kedinin boynunun etrafında olduğunda, birçok kedi paniğe kapılacak ve “saldırganı” yerinden çıkarmak için rüzgar gibi koşacak. Bu sadece kağıt yolcularımızı asla geride bırakamayacağımız için daha da kötüleşiyor ve ondan uzaklaşmaya çalışırken çantanın yaptığı gürültü gerçekten dehşet verici. Birisi onu çanta tutamaklarından hızla çözmek için ev değilse, kedi çok daha korkunç bir çile olabilir.

Burada felaketten çok kaçındığımı görebilirsiniz. Kelime çantadan çıkmasına izin vereceğim, tabiri caizse, aynı zamanda size tehlikeden nasıl kurtulacağınızı tam olarak anlatacağım: kedinizin tutamaçları olan herhangi bir kağıt torba ile oynamasına izin vermeden önce tutamakları kesin veya ortadan kaldıracağım . Sağlamak istediğiniz hediye çantalarınız varsa, onları meraklı kedilerinizden uzak tutun. Bu çantalar da boğulma riski sunduğundan, herhangi bir Pet Pet Plastik Torbada oynamasını önermiyorum.

Bakın, bu çanta nötralize edildi, böylece her türlü kedi artık içeride güvenli bir şekilde oynayabilir. Bu benim tüm zamanların tercih edilen çantalarımdan biri olmasına rağmen, Harley’nin bir dönüş için almasına izin vereceğim.

Hmmm, çantadan şüpheleniyor. Harley ile ilgilenmeyin, içeri girebilirsin. Her şeyi ele aldım! Kırışık bir kedi tüneli, bir kağıt torbaya risksiz bir alternatiftir ve içeri girdiğinizde eğlenceli bir gevrek çıtır gürültü bile yapar.

Daisy Kıvırcık Catpet Güvenliği

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *