Asit geri kazanılan

Köpek, asit geri kazanımında ıslatılmış köpek

En son 7 Ekim 2014’te Puppy Sızıntıları 1 Yorum tarafından güncellendi
New Mexico Köpek Asitli Doused Tam İyileşmesi Bekleniyor

x

Stormy adlı bir köpek, asitle ıslatıldıktan ve Hobbs, New Mexico’da hafta sonu terk edildikten sonra New Mexico’daki Dal Paso Hayvan Sağlık Tesisinde toparlanıyor.

Veteriner, fırtınalı davranan Dr. Keith Cloward, “Bence, bu köpeğe bu hasarı veren korkunç, korkunç bir insan” dedi.

Köpek hafta sonu Lovington’da dolaşırken bulundu. Yerel bir kurtarma kuruluşu tarafından hayvan sağlık tesisine getirildi.

Stormy – Dal Paso Hayvan Hastanesi

Stormy bir hafta önce kendi arka bahçesinden çalındı. Köpek dövüş dünyasındaki birine kurban düşmüş olabileceğine inanılıyor.

Köpek savaşçıları, kısır olup olmadıklarını ve çöp arkadaşlarında sallanıp çıkmadıklarını görmek için genç köpeklere asit atacaklar. Saldırı olanlar, tutulan ve savaşçı olmak için yetiştirilenlerdir. Normalde öldürülmeyenler.

Neyse ki fırtınalı için hayatta kaldı. Kimse saldırıdan sonra terk edilip edilmediğini ya da kaybolduktan sonra yanlış kişilerde dolaşıp dolaşmadığını bilmiyor.

Zaten bir ameliyat aldı ve diğerinin bu hafta daha sonra planlanması planlanıyor.

Saldırıda kullanılan kimyasal kostik bir yanmaya neden oldu. Yüzeysel cilt ölecek, bu süre zarfında hayvanların enfeksiyonları kasılması yaygındır. Hayvan Sağlığı Tesisi şimdi bunu kontrol etmek için çalışıyor.

Stormy’nin tam bir iyileşme sağlaması bekleniyor. Cloward, “Üç hafta içinde onu artık tanımayacaksınız,” dedi. “Yepyeni bir köpek olacak. Mutlu bir sonu olacak. ”

Önerilen Kaynaklar:

Köpek 16 katlı düşüşten kurtulur

Kürk üzerine yazılmış “ücretsiz” ile terk edilmiş köpek mutlu sonlar

Köpek 3 silahlı yara ile eve döner

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *