• Uncategorized
  • 0

Assisi Loop, köpeklerde yara iyileşmesi, artrit ve cerrahi tedavi ile yardımcı olur

Not: Bu sponsorlu bir yazıdır. Köpeğiniz, Keçiniz veya diğer evcil hayvanınız için bir Assisi döngüsünü nasıl kazanabileceğinizi tam olarak keşfetmek için çok daha fazlasını kontrol edin.

Aralık ayında Assisi Loop adlı bir ürünüm var. Assisi döngüsünün değerlendirilmesini burada kontrol edebilirsiniz.

Döngü, iltihabı azaltmak, iyileşme sürecini hızlandırmak, ayrıca ürünü kuran Assisi Hayvan Sağlığına göre, iyileşme sürecini hızlandırmanın yanı sıra, iyileşme sürecini hızlandırmanın yanı sıra, diğer hayvanlarda ağrıyı azaltır.

9 yaşındaki Laboratuar Mix Ace’ımın, Kalıcı Plajı’nda oynamanın yanı sıra, koşusundaki acıyı azaltmaya yardımcı olmak için döngüyü kullanıyorum. Sadece döngüyü 15 dakika boyunca köpeğin omzunun üzerinden yer alıyorum.

Buradaki döngü ile ilgili deneyimlerim hakkında çok daha fazla kontrol edebilirsiniz, ancak bugün döngüden yararlanan diğer köpeklerin birkaç gerçek hayatını paylaşacağım.

Döngüden yararlanan köpek örnekleri

Petey Pitbull – Yara İyileşmesi

Petey, Montgomery, Ala’daki Bell Road Hayvan Tıp Merkezi ile evlat edinme için şu anda 2 yaşında bir Pitbull’dir.

Bir başıboş olarak seçildikten sonra, ön penada bir yara için Dr. Eric Lewis tarafından tedavi edildi.

Lewis, Petey’nin hikayesini Assisi Hayvan Sağlığı ve Sağlığı ile paylaştı, çünkü döngünün köpeğin iyileşmesinde önemli bir işlev gördüğüne inanıyordu. Buradaki tam hikayeyi kontrol edebilirsiniz.

Petey ilk merkezde ilk şekilde gösterildiğinde, yarası, bir kaç tendonun bir kaçının, yaranın, yaranın 3 ila 5 gün yaşındaydı.

Lewis yazdı.

Petey’nin özeninin dördüncü günü, Lewis, bir terapi lazerine ek olarak Assisi döngüsünü kullanmaya başladıklarını belirtti.

Assisi döngüsü kesinlikle iyileşme sürecini hızlandırmış gibiydi, Lewis yazdı. Yara, olacağına inandığından en az yüzde 30 daha az zaman içinde iyileştiğini belirtti.

Ona Petey’in bugünün nasıl yapıldığını ve “Petey, yaralanma ile bağlantılı herhangi bir sorun olmadan tamamen geri kazanıldığını” söylediklerini tam olarak sordum.

Şimdi tüm Petey ihtiyaçları bir ev.

Lewis, Petey’in her geçen gün bir köpek kremi grubundaki diğer köpeklerle iyi oynadığı gibi giden bir karaktere sahip olduğunu söyledi.

Petey’i benimsemeyi düşünen herkes (334) 279-9100 tarihinde Bell Road Hayvan Tıp Merkezi ile temasa geçebilir veya Facebook ile temasa geçin. Lewis, petey’in yanı sıra “benzer sonuçlar” olduğu için döngüyü başka bir müşteri ile kullandığını belirtti.

Setter karışımını sıçramak – artrit

Linda Watkins, artritik ağrısından beri splatter adlı 13 yaşındaki İngilizce Setter karışımı için Assisi döngüsünü kullanır.

“Splatter, arka ayaklarında, kısmen kalçalarında ve dizlerinin yanı sıra, dizlerinin yanı sıra orta ila ciddi artrit nedeniyle zayıflığa sahip” dedi. “Aynı şekilde, altı yaşındayken bir ACL onarım işi nedeniyle en iyi arka bacağında sorun yaşıyor. O dizde metal bir plaka var. ”

Bana bu sıçramakın bu resmini gönderdiği gibi, döngünün köpeğinin acı seviyesini azalttığına inandığını belirtti.

“Aynı şekilde anti-enflamatuar ilaçlar ve rehabilitasyon terapisinde olduğu gibi.” Dedi. “Ek olarak, periyodik olarak, bir veteriner ciropractor yanı sıra masaj terapisti de görür.”

Döngüyü gerektiği kadar splatter ile kullanmaya devam etmeyi planladığı belirtti.

Ürün hakkında düşünen diğerleri için, kullanımı basit, invaziv olmayan ve yan etkisi olmadığı gibi, ürün hakkında sevdiğim şeydir.

Bob Chihuahua – ameliyattan sonra iyileşme

Bob, her iki diz kapağında da “haşhaş” yerlerinden uzak durmalarını önlemek için her iki diz kapağında cerrahi tedavisi olan 3 yaşında uzun saçlı bir Chihuahua’dır.

Sahibi David Mazzoni, Bob’un cerrahi olduğu Deleware’in Veteriner Özel Merkezinde bir hidroterapisttir. Mazzoni, Bob’un hikayesini Assisi ile paylaştı ve buradaki tam hikayeyi kontrol edebileceğiniz.

Assisi döngüsünü Bob ile ameliyatla uyumlu 2. günde kullanmaya başladı. Buna ek olarak, Bob aynı şekilde elektrik stimülasyonu, lazer tedavisi ve el kitabı terapisi var.

Cerrahiye uymakta olan ilk haftada Mazzoni, Bob’un, terapisinin günde iki kez iki kez pasif çeşitli hareket tedavisi ile sınırlandırıldığı gibi, Bob’un tam olarak nasıl bir şekilde geri kazanıldığını, artı Assisi döngüsünü tamamladı.

Mazzoni, Bob’un Cerrahı’nın yanı sıra diğerleri de tutarlı bir şekilde Bob’un geri kazanıldığını tam olarak yorumladı, Mazzoni dedi. İlk haftadan sonra, herhangi bir gösterge türüRahatsızlık NS yoktu ve Bob ağırlığını tamamen taşıyabildi ve daha uzun yürüyüşleri tercih etti.

Ve bugün Bob’a gelince:

Mazzoni, “Bob toparlanmasıyla son derece iyi yapmaya devam etti,” diye yazdı Mazzoni. “Şimdi herhangi bir kısıtlama olmadan tipik aktiviteye geri döndü.”

Köpeğiniz için bir assisi döngüsü nasıl kazanabilirsiniz

Assisi Hayvan Sağlığı ve Sağlığı, o mutt’un şanslı bir ziyaretçisine tamamen ücretsiz bir döngü sağlıyor.

Hediye gitmek için:

Evcil hayvanınızın neden potansiyel olarak Assisi döngüsünden yararlanabileceğine inandığınızı gösteren bir yorum bırakın.

19 Mart Perşembe günü rastgele bir şampiyon seçeceğim. Kazanmak ve 18 yaş ve üstü olmak için bir ABD posta adresi olmalı. Şampiyona, döngüyü almadan önce evcil hayvanının veterinerinden bir reçete alması gerekecektir. *Tebrikler Michelle!

Sipariş Bilgileri

Devam etmek ve bir döngü satın almak istiyorsanız, buradan başlayabilirsiniz veya 415-814-2460 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayarak başlayabilirsiniz.

Gider 269 $ ve köpeğinizin veterinerinden bir reçete gerektireceksiniz.

Köpekinizin veya kediizin Assisi döngüsünden yararlanacağına inanıyor musunuz?

Not: Döngü hakkında besteleme karşılığında tamamen ücretsiz bir döngü ve ödeme aldım.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *