• Uncategorized
  • 0

Köpekler için Hayati Essentials Ham Bar – Sağlıklı Çiğ Atıştırmalıklar

Sağlıklı Evcil Köpek Atıştırmalıkları Önemli Essentials Raw Bar’da

2015 yılında köpeklerimi Missy & Buzz’ı çiğ bir diyete değiştirdikten sonra kazanılan evcil hayvan gıda markalarından biri çok önemli temellerdir (VE).

İlk olarak 2016 yılında Orlando’daki Global Pet Expo’da önemli temellerle karşılaştım ve sergilenen ürünleri görmekten gerçekten zevk aldım. (Bu gönderi sponsor değil.)

Hayati Essentials, çeşitli şekillerde (köfteler, tuğlalar, küçük köfteler, nibbletler) gelen önceden yapılmış, dondurulmuş çiğ evcil köpek maması yemekleri kullanır. Ayrıca köpekler için dondurularak kurutulmuş çiğ atıştırmalıklar yaparlar.

Yavrular için çiğ gıda düştüğümde, bağımsız olarak sahip olunan bir evcil hayvan perakende mağazasında birkaç kez önemli esansiyelin dondurulmuş nibbletlerini aldım.

Ve geçen yıl, aynı mağazadaki (VE RAW çubuğu) Cricicial Essentials Raw Bar’dan dondurularak kurutulmuş atıştırmalıklarını düzenli olarak satın aldım.

İlerleyen kanseri, artık daha uzun yürüyüşlere çıkamayacağı noktaya kadar yavaşlattığında Missy’nin ve en sevdiğim aktivitelerden biri oldu.

Bunu telafi etmek ve onu zihinsel olarak meşgul etmek için, bunun yerine otomobil gezintilerine giderdik ve en sevdiğimiz yerlerden biri doğal olarak Fayetteville, NC’de serbest bırakıldı. Mağazanın içinde ve çiğ bir çubuğu var.

Bir keresinde Missy ben kontrol ederken bir domuz kulağına yardım etti.

Kardeşi Buzz davranıyor ve güzelce oturuyordu, ama Missy, karnına köle olarak, ön pençelerini arkamda ideal olan ve bir domuz kulağını ekran kabından çıkaran VE Raw Bar ekran alanına koydu.

Bir kulaktan diğerine sırıtan ödeme memuru için bolca özür diledim … Tabii ki Missy’nin domuz kulağı için ödeme yaptım ve aynı zamanda vızıltı için bir tane aldım.

Davranışına kızmamın hiçbir yolu yoktu. Aslında kendi başına küçük bir alışveriş yapacak kadar güçlü olduğunu görmek beni çok mutlu etti.

VE RAW çubuğundan farklı proteinler

“Bar” adından da anlaşılacağı gibi, Cricicial Essentials, hepsi ABD’de kaynaklanan ve yapılmış çeşitli dondurularak kurutulmuş evcil köpek atıştırmalıkları kullanıyor:

Ördek ayakları ve boyun
Tavuk boyunları
Türkiye boyunları, kanatlar ve kuyruklar
Domuz Kulakları ve Burunlar
Sığır Pulları ve Gazeteciler
Somon derileri
Morina derileri

Farklı Boyutlar ve Fiyat Noktaları

Yukarıdaki listeden anlatabileceğiniz gibi, VE çubuğundan atıştırmalıklar, çeşitli şekil ve boyutlarda gelen dondurularak kurutulmuş, çiğ et kesimleridir. Farklı fiyat noktaları da var, bu yüzden her boyutta evcil köpek ve cüzdan için bir şeyler var.

Tavuk Necks & Duck ayakları gibi daha küçük ürünler 1-1,50 dolar arasında, domuz kulakları, kabadayı çubukları ve ördek kafaları gibi daha büyük ürünler 2-4,50 dolar arasında.

Missy’nin & Buzz’ın favorileri ördek kafaları ve domuz kulaklarıydı ve her ikisi de yavrular için en iyi boyutta atıştırmalıktı.

Önemli Essentials Raw Bar öğelerinin faydaları

ABD’de tedarik edilmesinin ve yapılmasının yanı sıra, tüm önemli temeller ham çubuk öğeleri herhangi bir eklenmeden yapılır:

hormonlar
antibiyotik
dolgu maddeleri
aromalar
koruyucu
renkler
veya sentetik vitaminler ve mineraller.

Bunun bir evcil köpek annesi olarak benim için inanılmaz derecede önemli hale geldiğini ve paramın, içinde gerçekten ne olduğundan emin olamayacağınız yüksek işlenmiş olanlardan ziyade, paramın sağlıklı, tek bileşenli köpek atıştırmalıklarına iyi harcandığı huzurunu sağlıyor.

DIY susuz evcil köpek ikramları hakkındaki yazıma bakın.

Köpeğimin vücuduna neler olduğunu bilmek isteyen ve satın aldığım herhangi bir evcil köpek ikramının veya yiyecek torbasının bileşen listesini okuyacak insanlardan biriyim. Tek bileşenli ikramların çekiciliği elbette, malzemelerin listesi olmaması, ancak sadece tek bir tane olması!

Buzz ile herhangi bir protein kaynağından kaçınmam gerekmese de, Missy’nin kuzu ile kötü olduğunu biliyordum. Pet Medella adlı bir şirketten biyoenerjetik bir tarama yaptıktan sonra bu proteine ​​alerjisi olduğunu öğrendim.

Belirli bir protein kaynağından kaçınmak, tek bileşenli ikramlardan daha kolay olamaz, bu nedenle köpekinizin kuzuda iyi yapmadığının farkındaysanız, kuzu weasand’ı seçmeyin, bunun yerine hindi kuyruğu almayın (veya başka herhangi bir protein).

Tabii ki, bu atıştırmalıklar ayrıca köpeğinizin dişlerini temiz tutar ve özellikle boğa pizzası ve domuz kulağı olmak üzere küçük bir mola gerektiğinde onu eğlendirmeye yardımcı olur.

Gece boyunca veya hatta birkaç saat boyunca dondurucuya patlarsanız daha da uzun sürer. They might also make a good motivator for crate training if your pup is food motivated.

Vital essentials is terrific for transitioning to raw pet dog food

The crucial essentials Raw Bar items are a terrific option to dip your toes into raw feeding waters.

You won’t have to deal with thawing, cutting and portioning out larger cuts of raw meat and can get used to managing feet, heads, hearts etc. in a firm, dry shape.

I don’t think the VE Raw Bar items existed back in 2015 when I made the switch to raw; at least I don’t remember seeing them anywhere. I absolutely would have started feeding them to make the transition much easier on me!

By the way – tDondurularak kurutulmuş ikramların cazibesi, hiç rehidre edilmeleri gerekmediğidir. Olduğu gibi beslenebilirler, bu yüzden gerçekten dağınık olmaz.

VE RAW BAR ÜRÜNLERİ NEREDE ALMALIDIR

VE RAW çubuk öğelerinden herhangi birinin çevrimiçi olup olmadığını görmek için Amazon’u kontrol ettim, ancak bulduğum tek kişi dondurularak kurutulmuş zorba çubuklardı.

VE bar ürünleri genellikle bir perakende şeydir, bu nedenle markayı ve ham bar atıştırmalıklarını taşıyan bir perakende yeri bulmak için şirketin mağaza bulucusunu kontrol etmeniz gerekir.

Bununla birlikte, Amazon’da Dondurularak Düzenli Önemli Essentials Treats’ı buldum:

Minnows (küçük bir balık, yavrularım bunları gerçekten sevdi!)
Tavuk Kalpleri ve Göğüsleri
Sığır işkeni (1 lb’lik çantaları gerçekten iyi bir anlaşma, daha önce aldım)
Tavuk uçları (sığır eti, hindi veya ördek de mevcuttur)
tavşan ısırıkları

Gerçek söylenecek ve tüm sağlık yararları bir yana, dürüstçe yavrularımı bozmaktan zevk alıyorum ve lezzetli köpek atıştırmalıklarının beklentisiyle saçmalamalarını görmek bana en büyük neşeyi veriyor.

Yavrularımın ürünlerim için giyen ürünleri olan bir evcil köpek maması markasını öğrendiğimde her zaman kendinden geçmişim ve önemli Essentials bu kutuyu büyük zamanı kontrol etti.

Markanın ürünlerini buradan çok daha fazla öğrenin. (Bu gönderi sponsor değil.)

Köpeğinizi nasıl bozarsın?

En sevdiğiniz çiğ evcil köpek maması veya evcil köpek tedavi markanız var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Barbara Rivers bu mutt için sık sık yazıyor. Bir blog yazarı, ham besleyici ve evcil köpek Walker ve kahve üzerinden K9s blogunu koruyor.

İlgili Mesajlar:

Köpekler için yeşil işkembe nedir?
Köpekler için susuz çiğ ikramlar nasıl yapılır
Dr. Dalton’un Premium Treats Review

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *