• Uncategorized
  • 0

Çimdik yakalar mükemmeldir

Bir çatal yaka veya sıkıştırma yakası, köpeklerinizi çok daha keyifli bir deneyim haline getirmenin yanı sıra eğitim yapabilen sayısız seçeneklerden biridir.

Bu yakalar düzgün kullanılırsa, köpeklerinizi her durumda bir tasma üzerinde iyi yürümek için eğitmenize yardımcı olurlar. Bu yakalar acımasız veya acı verici değildir. Çok sayıda fitness eğitmeni onları motive ediyor.

Mutt’um, kontrol altındaysa çok daha fazla yere gitmeye başladığından, tutam yakasını kullanarak çok daha iyi.

Bir tutam yaka sadece çatallı metal bir boğucu yakadır. Köpek çektiğinde, yaka köpeğin boynunun etrafına eşit baskı koyar ve cildini sıkıştırır. İtiraf ediyorum, gürültü yapıyor ve bir ortaçağ istismar cihazı gibi görünüyor. Ancak, asla bir hayvana zarar vermem.

Bu yakalar olduğundan çok daha kötü görünüyor. Hayvan refahı ile son derece endişeliyim ve PETA ile birlikte insancıl toplumla görev almayı düşündüm. Son zamanlarda vejetaryen olmaya başladım, çünkü hayvanlara akşam yemeği tabaklarımıza ulaşmadan önce tam olarak nasıl tedavi ediliyor.

Sıkıştırma yakası doğru kullanıldığında, köpeğin boynunda, kulaklarının hemen arkasında yüksek ve yüksek şekilli olmalıdır.

Köpek çekmeden veya akciğer olmadan yürüdüğü sürece, yaka gevşek bir şekilde asacaktır. İ

Köpek çekimleri, tasmasını hızla çekmeniz ve daha sonra serbest bırakmanız gerekir. Bu hızla sıkılacak ve daha sonra dikkatini çekmek için köpeğin yakasını gevşetecektir.

Köpeğe topuk pozisyonuna dönmesini veya size odaklanmasını ve bir köpek daha değil hatırlatır. Sonra yanınızda yürümek için köpeklerinizi övdüğünüzden emin olun.

İzleme yakasını kullanmak büyük davranışı uygular. Köpek yürüyüş şirketimle çok sayıda köpek çimdik yaka giyiyor.

Köpeğiniz davranırken yakanın gevşemesini istiyorsunuz. Her zaman sıkı ve rahatsız edici ise, hiçbir şey keşfetmeyecektir.

Yürüyüşleriniz sırasında sakin ve yatış olmayın, böylece tasma asla gergin olmayacağınız kadar sıkı değildir. İdeal olarak, köpekiniz nihayetinde bir tasma üzerinde yürümeyi keşfedecek, bu yüzden tutam yakayı giymek zorunda kalmayacak.

Hiç bir tutam yakası kullanmadıysanız, uzman bir köpek fitness eğitmenini tatmin etmek ve size uygun bir yöntemi kullanmak ve bir tane kullanmak için harika bir kavram olacaktır.

Yaka yanlış kullanılırsa, bir köpeğin boğazına zarar verebilir. Tabii ki, bazı köpekler bir tutam yakası kullanmadan gayet iyi yürüyor.

Muttumdaki durumun olmasını arzuluyorum. Onu bir tasma üzerinde doğru bir şekilde topuk için eğittim ve tanıdığım birçok köpekten çok daha iyi yürüyor. Ancak hala çimdik yaka ile Ace yürümek, aynı zamanda köpeğinizi yürürken denemenizi öneririm.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *