Petmeds® Çok eklem geliştiricisi olan hayvanlarda sağlıklı eklemlerin korunması

Eklemler Paylaşım ButtonsShare’e PinterestPinterTwitterSshare’e Moreaddthismore1

Biz insanlara benzer şekilde, hayvanlar yaşlandıkça aktif ve sağlıklı kalmalarına yardımcı olmak için takviyelere ihtiyaç duyabilirler. Bir evcil hayvanın ortak sağlığını ilgilendirdiğinde, çok eklem arttırıcı, genellikle veteriner ofislerinde satılan türünün çok daha pahalı takviyelerine olağanüstü bir ekonomik alternatif olarak bulduğum fantastik bir glukozamin, kondroitan ve MSM takviyesidir.

Süper eklem arttırıcı, yaşlanan evcil hayvanlarda sağlıklı eklemlerin korunmasına yardımcı olmak için benim için harika bir şekilde gerçekleştirdi, ayrıca hayvanlar sığır eti ve domuz çiğnenebilir formülasyonunu seviyor gibi görünüyor. Süper eklem arttırıcı, yumuşak çiğneme ve titiz evcil hayvanlar için bir sıvı da dahil olmak üzere çeşitli formlarda da mevcuttur. Evcil hayvan sahiplerinden gelen yaygın sorunlar, artrit için kullanılan diğer reçeteli ilaçlarla çok eklem arttırıcı kullanmanın güvenli olup olmadığını ve çoğu durumda cevap kesinlikle evet. Diğer sorunlar arasında, ürünün diyabetik evcil hayvanlarda ağırlık edinilmesine ve/veya daha da kötüleşmesine neden olup olamayacağını ve her ikisi de mümkün olsa da, bunların bu takviyede hayvanlarda büyük problemler olduğunu görmedim. Gördüğüm diğer nadir yan etki ara sıra ishaldir

Hayvanlarınıza ortak takviyeler veriyor musunuz? Eğer öyleyse, hangi marka? Onları evcil hayvanınızın eklemlerine yardımcı olacak mı? Ya da evcil hayvanınıza çok ortak geliştirici verdiyseniz, bize ne düşündüğünüzü söyleyin!

Artritisjoint sağlık

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *