• Uncategorized
  • 0

Neden aptal ahlaki kodum evcil köpek maması hakkında blog yazmama izin vermiyor

Neden aptal ahlaki kodum evcil köpek maması hakkında blog yazmama izin vermiyor

Son güncelleme 27 Aralık 2018’de Puppy Sızıntıları 18 Yorumlar
Köpekler söz konusu olduğunda birçok şey hakkında yazıyorum, ancak yemek onlardan biri değil.

x

Ve neden evcil köpek maması hakkında blog yazmadığımı bilmek ister misin? Çünkü evcil köpek beslenmesi söz konusu olduğunda uzman değilim. Evcil köpek maması, hakkında yazmak rahat olmadığım bir konudur, çünkü dürüstçe köpeğiniz için en iyi yemeğin en iyi olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Önlenmesi gereken bazı markalar hakkında oldukça iyi bir fikrim var, ancak bu, başka bir kişiye ne beslemeleri gerektiğini söylemekten rahatladığımı göstermiyor.

Biraz tanıdık geliyorsa, muhtemelen 5 evcil köpek makalesinde kısaca dokunduğum için, evcil hayvan blogları hakkında beni gerçekten rahatsız eden birkaç şeyin yanı sıra, görmüyorum, ama bugün biraz daha derine dalalım.

Şimdi bir şeyi netleştirmeme izin verin – General Pet Köpek Yemek Mesajları hakkında konuşmuyorum, bunlara aldırmıyorum ve aslında onları oldukça anlayışlı buluyorum. “Köpeğiniz için 5 Superfoods” gibi makaleler benim için iyi, çünkü bazı yiyecekler ve markalarla kendi deneyimlerini paylaşan gerçek evcil köpek sahipleri tarafından yazılma eğilimindedirler. Bu samimi değerlendirmeleri – pezevenklerini gerçekten deneyen insanlar tarafından yazılanlar – değerlendiriyorum.

Sevmediklerim, hiçbir şekilde güvenmediğim ve etik olmayan bulamadığımlar, ‘Buraya Evcil Köpek Breed’i eklemek için en iyi yiyecekler’.

Ama her gün görünen yeni evcil köpek bloglarına baktığımda, çok daha fazla ve çok daha fazla insan görüyorum – tam olarak köpeğinizi beslemeniz gerektiğini tam olarak söyleyin. Ama sorun şu ki, satın almıyorum ve siz de yapmanız gerektiğinden emin değilim.

Güvenilmez bulduğum evcil köpek maması mesajları türleri

Yalnızca bağlı geliri akılda tutarak yazıldıklarından şüpheleniyor olsam bile, iyi olduğum bir ton değerlendirme var. Evcil köpek oyuncakları, koşumları veya şampuanla ilgili değerlendirmeler benim için iyidir, çünkü ürünü beğenmesem bile, köpeklerin sağlığı üzerinde evcil köpek maması hakkında kötü bir inceleme gibi bir etkisi olmayacaktır.

Yiyecek ve beslenme, en azından bana göre, hafifçe alınmaması gereken ‘ciddi’ bir konu. Köpeklerinizi bir incelemeye dayalı olarak değiştirmek, hafifçe alınacak bir şey değildir ve gerçekten bu berbat evcil köpek maması mesajlarını yazan insanların bazı diyetlerin bazı köpekler için korkunç sonuçları olabileceğini anladılar. Evcil köpeğinizi yepyeni bir yemeğe yavaşça geçmenin iyi bir fikir olduğunu asla ima etmiyorlar, sadece ‘Hey bu Golden Retrievers için inanılmaz’ ve bunu bırakıyorlar.

Ancak üzücü beslenme her türlü konuya uyan tek beden değildir, ancak çok fazla berbat evcil köpek maması değerlendirmesi buna böyle davranır. Ama tam olarak doğru değil. Her evcil köpeğin gelişmesini sağlayacak tek bir mucize yiyecek yoktur.

Şimdi berbat evcil köpek maması değerlendirmeleri dediğimde hangilerinin bahsettiğimi merak ediyor olabilirsiniz – ve oh size bu sevgililerden bahsedeyim. Sevmediklerim, “Köpek cinsi + en iyi evcil köpek maması” anahtar kelimelerini hedeflemek için belirli ve şüphesiz yazılanlardır. Onlar akılda kalıcı olan “Greyhound için En İyi 10 Gıda” ve “Beagle için En İyi 5 Yemek Markası” gibi başlıklara güveniyorum.

Ve neden onlara güvenmiyorum? Onları neden bu kadar etik olmayan buluyorum?

Eğer bu blogların yaklaşık bölümüne bakarsanız, bu cins, beslenme profesyonelleri profesyonelleri olduklarından bahsetmezler, ne de satmaya çalıştıkları markalarla ilgili kendi deneyimlerinin gerçek hayat hikayeleri olma eğilimindedirler. Çoğu zaman, evcil köpeklerinin tek bir fotoğrafını, bahsedilen yiyeceklerle birlikte, bir köpekle birlikte yazarın bir fotoğrafını bile bulamazsınız.

Bana garip deyin ama en azından en azından sahip olduğunuz ev sahipliğinde incelediğiniz o evcil köpek mamasına sahip olduğunuzun fotoğrafını görebiliyorsam, biraz daha rahatım. Ama bunu sağlayamıyorsanız, neden denediğinize inanmalıyım? Ve kendiniz kullanmadıysanız bana kullanmamı söylemen neden sorun değil?

İkincisi, Listelendikleri tüm beslenme bilgilerini Amazon’da – yine de almak için göndermeye çalıştıkları yer bulabilirsiniz. Şimdi karşılaştırma tabloları ve zarif 5 başlangıç ​​derecelendirme sistemi ile harika ve pratik hale getiriyorlar. Anlıyorum, güzel görünüyorlar ve bu kadar profesyonel görünen bir siteye güvenmemek zor.

Ancak yaptıkları şey, diğer sahiplerin Amazon’da daha önce yazdıkları şeyleri döndürmek ve kendi makalelerine dönüştürmektir. İnsanlar “Wheaton Terrier’im için en iyi yiyecek nedir” aradıklarında kendi makalelerinde sonuçlanacaklarını umuyorlar, böylece onları bu tatlı bağlı kuruluş gelirinin bir kısmı için Amazon’a yönlendirebilirler.

‘Boktan evcil köpek maması incelemelerinden’ bazılarını görmek istiyorsanız, ‘en iyi evcil köpek maması’ nı arayın ve Google’ın gerisini yapmasına izin veriyorum. Blog hakkında kazançlı bir konu olabilir – önce ruhunuzu satmayı umursamıyorsanız.

Neden Pet Do hakkında blog yazmıyorumnullnull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *