NAVC, bugünün veteriner şirketini de tanıtıyor ve Ken Niedziela’yı editör olarak

karşılıyor, Kuzey Amerika Veteriner Mahallesi (NAVC) bugün bugünün veteriner şirketinin tanıtımını, Ken Niedziela’yı bugünkü veteriner işinin editörü olarak karşılamasını açıkladı. NAVC.

Niedziela Birçoğu son zamanlarda Veteriner Method News’in editörü olarak hizmet etti ve yayıncılıkta kapsamlı bir geçmişe sahipti. Daha önce Yönetici Editör ve Haber Editörü pozisyonlarını da sürdürmüştür ve deneyim planlamasının yanı sıra editoryal yönün yanı sıra içeriği de uygulamaktadır.

NAVC ekibine katıldıktan sonra Niedziela, yeni yayının lansmanı için bu yıl daha sonra gelecek olan bir maddi plan oluşturmaya başlayacak. Ayrıca, yayının editör bölümünü yönetecek.

Bugünün veteriner şirketi, yalnızca hayvan sağlığı ve sağlıklı yaşam uygulamasının şirket tarafına odaklanacak olan NAVC Yayınları hane halkına ilk ek olacak. En son materyal, yöntem yönetimi, pazarlama, iletişim stratejileri, pazar haberleri, perakendecilik ve mağazacılık ile ilgili konuları ve yöntemleri ileriye taşımak için para ölçütlerini kapsayacaktır. Okuyucular veteriner hekimler, veteriner teknisyenleri, hemşireler, yöntem yöneticileri ve iş veteriner personeli üzerine odaklanacaktır.

“Bugünün veteriner şirketinin tanıtımı, NAVC için sağlam bir yayın bölümünü büyütmek için sayısız adımdan biri. Bu yeni dergi ile NAVC, uygulamanın tıbbi tarafının ötesinde bir sese sahip olacak, ki bu meslekte önemli bir gereklilik. Ken’in veteriner medyası dünyasındaki anlayışı ve arka planı ve büyüyen editoryal markalardaki benzersiz deneyimiyle, NAVC Yayıncılık Bölümü’nü yeni zirvelere taşıyacağından emin. ” Söyledi Thomas M. Bohn, CAE, NAVC genel müdürü.

Niedziela, “Bugünün veteriner şirketinin editörü olarak NAVC’ye katılma şansı için çok heyecanlıyım ve veteriner endüstrisinde en iyi şirket odaklı yayını oluşturmanın zorluğunu kabul ediyorum” dedi.

NAVC, yayıncılık bölümü ve diğer sayısız teklif hakkında çok daha fazla şey keşfetmek için buraya tıklayın.

NAVC hakkında

1982 yılında kurulan ve merkezi Gainesville, Florida’da bulunan, Orlando, Florida’daki ofisleri olan Kuzey Amerika Veteriner Mahallesi (NAVC), dünya çapında veteriner sağlık topluluğuna dünya standartlarında uzman ilerlemesi sunan bir gelir dışı organizasyondur. En büyük girişimi olan yıllık NAVC Konferansı, her yıl 17.000’den fazla konuk sahibidir. Diğer teklifler arasında Aaha ile birlikte Internet CE platformu olan Vetfolio; NAVC Enstitüsü; Veteriner Kalkınma Konseyi; yakın zamanda tanıtılan pazar hizmetleri bölümü; Resmi dergileri, bugünün veteriner yöntemi ve bugünün veteriner teknisyeni; En yeni akademik tekliflerin yanı sıra NAVC Online ve NAVC Discovery. Çok daha fazla ayrıntı için navc.com’a gidin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *