Bir barınak kedi

seveceğiniz nedenler, buttonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPinterTwittershare’e PinterestPinterestPinterestShare’e Moreaddthismore5

Biliyorum, büyük olasılıkla Daisy’yi görmeyi bekliyordun. Ancak Haziran, bir sığınak kedi ayını kucaklıyor, aynı zamanda kendim bir kedi barınağından kucaklandığımdan beri ben bu konudaki profesyonelim!

Bu benim, 6 aylıkken benimseyene kadar bir yavru kedi olduğum zamandan yaşadığım sığınakta birkaç arkadaşım var. Birinin beni kucaklamasının neden bu kadar uzun sürdüğünü anlamıyorum. Büyük olasılıkla diğer kediler ve yavru kedi kadar büyük değildim. Her neyse, bir barınakta son derece mükemmel kediler keşfedebileceğinizi anlıyorum. Bir barınak kedisi olduğum için size hakkımızda inanılmaz şeylerden birkaçını söyleyeceğim!

Her şeyden önce, barınak kedileri de kutuların tadını çıkarıyor! Evinizde boş bir kutunuz varsa, evi bir barınak kedisi getirmeyi düşünün. Onunla ne yapacağını anlayacaklar.

Barınak kedileri oyuncakların tadını çıkarmanın yanı sıra oyuncaklarına nasıl büyük bakılacağını tam olarak anlar. Bu catnip muz favorilerimden biri. Bir gün barınakta ekstra özel bir oyuncak aldım, yanı sıra benden almaya çalışan her türlü kediye homurdandım. Bu gerçek bir hikaye. Artık son derece kendi oyuncaklarımla dolu bir oyuncak kutum olduğuna göre, paylaşmayı umursamıyorum.

Sığınakta aylarca yaşıyorum, harika kedi tavırları keşfettim. Bazen Daisy ile de kaba oynamama rağmen, çoğu zaman son derece harika bir çocuğum.

Sarılmanın yanı sıra sağlamaktan da zevk alıyorum.

En önemlisi, şimdi kalıcı bir evim olduğu için son derece minnettarım. Her barınak kedisinin de bir ev keşfedeceğini en çok isteyeceğim. Bir sonraki kedinizi bir sığınaktan benimsemeyi düşünmeyecek misiniz? Ben isterim!

Harleypet benimseme

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *