Eklenti Hizmetleri: (ve çalışanlarınızın bunları satmasını sağlamak)

Michell Evans
28 Şubat 2018
“Sevgili Michell, çalışanlarımın hem ben hem de çalışanlarım için iyi gelir elde edebilecek ekleme hizmetleri için fırsatları eksik olduğunu hissediyorum. Odaklanacak alanlarla ilgili herhangi bir fikriniz var mı? ” –Sarah

Merhaba Sarah. İşte salonların emek ve ürünlerinden kâr etme fırsatını kaybettiği beş yaygın alan.

1. Pire banyoları en kötü suçlulardan biridir. Köpeği veya kediyi küvete koyarsınız ve kurutma işlemi sırasında sadece köpek veya kedinin pire olduğunu keşfetmek için tam bir banyo yaptırırsınız. Şimdi küvete geri dönmeli ve ek zaman ve daha fazla ürünle başlamalısınız ve hiçbir pire ölümlerinden kaçmadığından emin olmak için günün sonunda salonun tedavisini unutmayalım. Bazı durumlarda, köpeğin pire olup olmadığını ve bu faktörler devreye girmediği için banyodan önce bilecek kadar şanslısınız. Tüm bu örnekleri kapsayan bir fiyat oluşturun ve personeliniz hizmeti satmak ve gerçekleştirmekle daha fazla ilgilenecektir.

2. Fiyatlarında büyük çift kaplamalı ırklar için ek işçilik ve temizleme süresini ekliyor musunuz? Bu hizmetler için bir fiyat artışı uygularken, bu ırkları tımar etmekle ilgili aşınma ve yıpranma, pislik ve ek işgücü göz ardı etmeyin. % 20 daha fazla ücret almayı düşünün ve personeliniz aslında bu canavarlardan birinin onu hayal etmek yerine en iyi görünmesini sağlamak için gereken işin tadını çıkarmaya başlayabilir. Bu, çift kaplamalı olmayan büyük ve ekstra büyük ırklar için de geçerlidir.
Reklamlar

3. Saatler sonra seçme ücretleri uygulanması için önemli bir politikadır. Bir müşteri, personelinizin bir üyesinin geç kalmasını ve onları beklemesini gerektirdiğinde – bu paraya mal olur. Bu, bunun iş olduğunu hatırlamanın önemli olduğu bir durumdur. Kişisel değil. İşletme sahibi, bir çalışana geç kalması için geç kalması için bir çalışana ödeme yapmanız gerekiyorsa, müşteri kesinlikle bunun için bir ücret olduğunu anlar. Herhangi bir iyi müşteri, bu politikanız olmasa bile zamanınız için size ödeme yapmayı teklif eder. Bu bir zorunluluktur – özellikle tekrarlayan suçlular için. Çalışanların, beklerken telefonlarında Facebook’a bakan ve sadece birkaç kolay dolar yapmak için bakan çalışanların olduğunu görebilirsiniz.

4. Bazı salonlar evcil hayvanları günün tamamını veya yarısını tutar. Bazı salonlar her seferinde bir evcil hayvanı tımar eder. Evcil hayvanları bütün gün tutarsanız, hızlandırılmış bir tımar hizmeti için şarj edin. Her evcil hayvanı teker teker tımar ederseniz, evcil hayvanlarını daha uzun süre tutmak için bir günlük bakım ücreti alın. Normal hizmetinize ek olarak bir hizmet sunuyorsunuz, bu nedenle değeri var ve buna göre tahsil edilmelidir.

5. Son olarak, de -Matting büyük bir şeydir. Pek çok damat sadece de -mating için yetenekli değildir. Beceri öğrenirseniz, salonunuzda sağlamak için basit, insancıl ve kazançlı bir hizmet olabilir. İki kat gelir yaratır. Öncelikle, aksi takdirde tıraş olacak bir müşteriye gelir yaratırsınız. İkincisi, müşterinin altı ay yerine altı hafta içinde geri dönmesini gerektiren bir stil oluşturdunuz. Güzel!

Umarım bu fikirler yardımcı olur! ✂

Ben çok – en iyi ve en iyi – her şeyden bir damatım. Yılın Gazetecisi de dahil olmak üzere birçok Barkleigh Onur Ödülünün alıcısıyım. Ben Groomteam ABD için gümüş ve altın madalyayım. Ben 2015 Yılın Gösteri Köpek Groomer’ın kazananım. Ben (VIG) Purina için çok önemli bir damat ambassador’um ve 2000’den beri tımar eğitmeni olarak ders veriyorum. Ve tıpkı sizin gibi geçimini sağlamak için damat yapıyorum. Lütfen michell@groomingtutor.com adresine soru gönderin

Toplam

5

Hisse senetleri

2

0

3

0

0

Reklamlar

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *