• Uncategorized
  • 0

Stella & Chewy’nin Değerlendirmesi – Ham Evcil Köpek Maması

Stella & Chewy’nin Evcil Köpek Maması İncelemesi

Stella & Chewy, 90 günlük önceden hazırlanmış çiğ gıda ile ACE sunarak Thatmutt.com’a sponsor oldu. Bu yayın satış ortağı bağlantılarını içerir.

Mutt Ace kısa süre önce 90 günlük çiğ evcil köpek maması denemesini Stella & Chewy’le tamamladı. Yargılamasını yiyeceklerin değerlendirilmesiyle bitireceğime inanıyordum.

Her şeyden önce, Stella & Chewy’nin Ace’nin çiğ evcil köpek maması denemesine sponsor olma şansı arttı. Bunun oldukça harika olduğuna inanıyorum.

Sosyal medya, ağızdan ağıza, SEO ve çılgın bir evcil köpek kadınının gücünü tanıyan herhangi bir iş oldukça harika bir şirkettir. Stella & Chewy’nin bundan beri her zaman desteğimi alacak.

Stella & Chewy’nin değerlendirme tarzı, insanların Stella & Chewy’den ham evcil köpek maması hakkında gerçekten sormak isteyebileceğine inandığım endişelerin bir listesine dayanıyor. Hala herhangi bir sorunuz varsa, yorum bırakmak için ücretsiz hissedin. Ace çoğunlukla “Chewy’nin Kümes hayvanları yemekleri” yedim, incelediğim belirli yiyecekler.

Stella & Chewy’nin Değerlendirmesi – Dondurulmuş Ham Evcil Köpek Maması – Tavuk

Stella & Chewy’nin çiğ evcil köpek mamasını önerir misiniz?

Evet.

Evcil köpeğinizi çiğ gıda beslemeyi düşünüyorsanız, ona endüstriyel çiğ gıda besleyerek başlamanızı öneririm.

Bazı evcil köpek sahipleri, endüstriyel bir çiğ diyet planının ev yapımı çiğ evcil köpek maması diyeti kadar sağlıklı olmadığını öne sürecektir. Kuşkusuz ev yapımı bir çiğ diyet planı son derece sağlıklı olabilir veya köpeği beslediğinize bağlı olarak son derece sağlıksız olabilir.

Tüm malzemeleri satın almanın, yiyecekleri karıştırmanın ve saklamanın gerginliği ile teklif etmemeyi tercih ederim. Önceden hazırlanmış çiğ evcil köpek maması köftesi birkaç torba almanın yanı sıra iyi telefon görüşmesi yapmayı tercih ederim. Büyük olasılıkla gelecekte evcil köpeğim için çiğ yemekler yapacağım, ancak şimdilik Stella & Chewy’ler gibi bir evcil köpek maması işine çok daha rahatım.

Şimdi denemeniz bittiğine göre, Ace Stella & Chewy’leri beslemeye devam edecek misiniz?

Numara.

Ancak Stella & Chewy’nin Fargo, n.d. kasabasında sunulmamasını istiyorum. Maliyet de aynı şekilde bir konudur.

Fargo’daki Natural Pet Center, Ace için Stella & Chewy’leri satın almaya hazır olmaktan çok daha fazlası, ancak şu anda düşündüğüm bir şey değil. Önceden plan yapmak, aynı zamanda yeterli yiyecek satın almak ve belirli bir zamanda almak zorunda hissetmem için bir rahatsızlıktır. Mağaza tarafından kendi yararımla sallanmayı tercih ederim (tamamen yemek dışında olduğum gibi). Sadece ben.

Şu anda Natural Pet Center’da satılan iki endüstriyel ham evcil köpek maması seçeneği, doğanın yanı sıra ilkeldir. Tüm hayvanlarıma her gün bir yemek kuru yiyecek ve çiğ gıda bir öğün besleme seçimini düşünüyorum, ancak sonbahar kadar değil.

Bu yaz seyahat etmek için büyük bir hafta sonu yapıyorum ve seyahat ederken hayvanlarımı kuru yiyecekleri beslemek daha kolay. Hangi ham evcil hayvan gıda işini ve önerilere hazır olduğumu seçmedim.

Stella & Chewy’nin çiğ evcil köpek maması şirketlerini tartışmaktan neden daha iyi?

Stella & Chewy’nin, yarışan çiğ evcil köpek maması şirketlerinden çok daha iyi olabilir veya olmayabilir. Köpeğimi beslediğim tek çiğ gıda markası, bu yüzden kuru gıda dışında (karşılaştırma yok) karşılaştıracak hiçbir şeyim yok. Ancak diğer ham şirketler hakkında bazı araştırma çalışmaları yaptım.

İşte Stella & Chewy’nin hoşlanmamdan birkaçı:

Stella & Chewy’nin Wisconsin’de yapılması.

Web sitesine göre, Stella & Chewy’nin tüm ürünleri – baştan yüzeye – Muskego, Wis.

Her zaman Orta Batı’ya sadık kalacağım ve burada yapılan ürünleri almayı seçeceğim. Artı, ailem Wisconsin’de çevrimiçi olarak önyargılıyım. Diğer ham evcil köpek maması markalarının büyük bir kısmı, bileşenlerini ülkenin dört bir yanından ve muhtemelen başka yerlerde satın alıyor. Evime ve hepsini tek bir yerde daha iyi hale getiren bir evcil köpek maması almayı tercih ederim.

Stella & Chewy ’çiğ, doğal olarak artan et kullanıyor.

Stella & Chewy’nin, Stella & Chewy’nin Yaratıcısı Marie Moody’e göre, Stella & Chewy’in sadece mera ile beslenen etlerin yanı sıra USDA’dan etkilenen tesislerden hormon veya antibiyotik olmadan kafessiz kümes hayvanlarını kullanıyor. Tüm meyveler ve işletmenin kullandığı sebzeler lisanslı organiktir.

Web sitesine göre, gıda aynı şekilde tahıl, dolgu maddeleri, sentetik koruyucular ve renklendirmelerin ücretsizdir. Tuz veya şeker de eklenmez.

Stella & Chewy’nin köpeğiniz için risksizdir.

Yüzde 100 köpekleri çiğ gıda beslemek lehine ve evcil köpeğimin çiğ gıdalardan hastalanmasıyla ilgilenmiyorum. Köpekler, Wel olarak köpeklerdirl as they can manage a great deal a lot more bacteria than we can.

All of Stella & Chewy’s products are created utilizing a high-pressure, food-safety system that “squeezes” out food pathogens without cooking any type of of the nutrients, according to its web site.

Stella & Chewy’s utilizes a third-party testing facility to test each batch for salmonella as well as e. coli, according to Moody. The test results are offered on Stella & Chewy’s web site for all to see. Batch codes on each bundle can quickly be matched to the test results.

Fena değil!

This was particularly comforting when my pet dog came down with pneumonia during his raw food trial, as well as at the time I wasn’t rather sure what was triggering him to feel so sick. It was not his food!

What are the components in the pet dog food?

These are the components for “Chewy’s poultry Dinners” (pictured to the right) according to the Stella as well as Chewy’s web site:

Chicken ground with bone, poultry liver, poultry gizzard, pumpkin seed, potassium chloride, organic cranberries, organic spinach, organic broccoli, organic beets, sodium phosphate monobasic, organic carrots, organic squash, organic apples, organic blueberries, choline chloride, dried pediococcus acidilactici fermentation product, dried lactobacillus acidophilus fermentation product, dried bifidobacterium longum fermentation product, dried enterococcus faecium fermentation product, taurine, tocopherols (preservative), calcium carbonate, zinc proteinate, zinc sulfate, iron sulfate, iron proteinate, vitamin E supplement, niacin, copper sulfate, copper proteinate, manganese sulfate, sodium selenite, manganese proteinate, thiamine monohydrate, pyridoxine hydrochloride, vitamin D3 supplement, calcium iodate, vitamin B12 supplement

I like that the very first three components are meat based. The next components are different fruits as well as vegetables.

Do dogs requirement fruits as well as vegetables in their diets?

Some vets as well as pet owners will suggest that dogs do not requirement fruits as well as vegetables in their diets as well as that business like Stella & Chewy’s utilize them as affordable (but safe) fillers.

Other vets state that dogs do requirement fruits as well as vegetables.

Ace’s vet, Dr. Amy Anderson of West Fargo (N.D.) animal Hospital, states that dogs have ended up being omnivores as well as do well with fruits, vegetables as well as grain in their diets. She likewise tells me that science diet plan is a top quality food for my dog, so I don’t take all her nutrition recommendations seriously.

I asked Moody if dogs requirement fruits as well as vegetables in their diets. She believes they benefit from a little amount, as well as I like her handle this:

“Dogs are carnivores in addition to scavengers,” she said. “In the wild they would eat mainly meat, however likewise a little amount of fruits as well as vegetables. Stella & Chewy’s dinners are made up of 95 percent meat as well as bone as well as 5 percent organic fruits as well as vegetables.”

I discovered there are a great deal of questionable, unpronounceable ingredients in the raw food from Stella & Chewy’s. I did not look up each of these ingredients, however I do count on they are all risk-free for my dog.

Whether or not Ace truly needs the added minerals as well as vitamins is the genuine question.

I’m guessing he does not.

How much does the food cost?

Ucuz değil!

A 6-pound bag of Stella & Chewy’s frozen raw poultry patties is around $25. One bag lasts Ace about four days, so it costs about $200 to feed him Stella & Chewy’s for a month.

Does Stella & Chewy’s offer raw feline food?

Evet! I believe this is great!

Is there anything wrong with Stella & Chewy’s raw pet dog food?

Stella & Chewy’s is a excellent company, as well as I would feel comfortable feeding it to my pet dog as well as cats long term. The only downsides are expense as well as whether or not cats as well as dogs truly requirement fruits as well as vegetables in their food.

I really believe the owner of the business believes in offering a healthy food for pets.

When Moody embraced her pet dog Chewy, she stated he was truly ill as well as the vet suggested she put him on a diet plan of natural, raw meat to assist him recover.

“I started making his food in my kitchen area with a food processor,” she said. “I would have done anything to assist him get better. As Chewy recuperated as well as ended up being a healthy, a lot more energetic dog, I was persuaded that the ideal food – as well as a great deal of like – truly did matter.”

This is when Moody got the concept to produce a food similar to what she prepared in her own kitchen area as well as offer it to the public to assist animals online “healthier asdaha uzun yaşamlar. ”

Hayvanlarınızı bir endüstriyel çiğ evcil köpek maması besleyecekseniz, Stella & Chewy’le yanlış gidemezsiniz. Sadece ne gerektirdiğini anlarsınız, böylece çok önce ham evcil köpek maması eksileri ve eksileri hakkında bazı araştırma çalışmaları yaptığınızdan emin olun.

Şimdi sana soruyorum:

Evcil köpeğinizi çiğ yiyecek besliyor musunuz? Tercih ettiğiniz ham evcil köpek maması şirketi nedir?

Not: 10 ham evcil köpek maması tarifi ile e -kitabım ve ham besleme kılavuzu artık mevcut. Gider 9 $.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *