• Uncategorized
  • 0

Uyku Running Pet Dog

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Bu yazıda belirtilen şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
Muhtemelen evcil köpeğinizin uykusunda hayalini kurduğunu gördünüz. Sık sık burada Linus, uykusunda koşmaya çalıştığında Stetson’dan yüzüne fırlatıyor ya da fırlatıyorum. Ancak, hiç gerçek bir uyku köpeği gördünüz mü? Ayağa kalkan ve aslında uykusunda koşmaya başlayan biri. İster uyku koşan bir evcil köpek olsun ya da görmediniz, bizkit the Sleep Running Dog’un bu videosunu kontrol etmelisiniz:
Bizkit Uyku Koşan Köpek

Geçen hafta ilk kez iPhone’umda tanık oldum. Hokey Lockeroom konuşması sırasında her biri Bizkit the Sleep Running Dog hakkında bir vızıltı oldu. İPhone’umu açtım, YouTube düğmesini tıkladım ve duvara koşan bizkit vardı.
Bizkits sahipleri için önerilerim: Kırılabilir nesnelerin bulunduğu bir odada uyumasına izin vermeyin.
Evcil köpeğiniz uykunuz mu yürüyor mu yoksa koşuyor mu?
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için en iyisi. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Evcil Köpek Çiğnemeyi Seviyoruz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Evcil Köpek İkramları: Crazy Pet Dog Train-Me Treats-Bunları rehber evcil köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze evcil köpek maması: Çiftçi Evcil Köpeği – Birkaç ay önce Raven Taze Evcil Köpek Maması beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeğinin ilk satın almanızda% 50 indirim.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *