• Uncategorized
  • 0

Mews ve Nips: Kedilerin Gizli Yaşamı: İzlemediğimizde ne yapıyorlar?

Şimdi WiFi kameraları kolayca mevcut olduğuna göre, artık ev kedilerimizin etrafta olmadığımızda ne yaptıkları kadar büyük bir sır değil, ya dışarıda erişimi olan kediler ne olacak? İngiltere’deki Derby Üniversitesi’nde davranışsal bir ekolog olan Maren Huck, 16 kediye küçük kameralar yerleştirdi ve mahallelerini tünellerken 4 yıla kadar takip etti. Birleşik Krallık’taki Manchester Metropolitan Üniversitesi’nde bir hayvan davranışçısı olan Samantha Watson tarafından yapılan çalışma, çoğunlukla teknolojinin doğruluğunu ölçmek için yapılmış olsa da, ikili zaten bazı şaşırtıcı bulgular yaptı. Bilim dergisi web sitesinde çalışma hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu hafta bilinçli kedide yer alan hikayelerden herhangi birini kaçırdıysanız, işte bir özet: Pazartesi günü, Dr. Lynn Bahr okuyucu sorularını cevapladı, Salı günü Jackson Galaxy’nin yeni Cat Probiyotiklerini inceledik, Çarşamba günü, konuk blog yazarı Casey Hersch paylaştı dersler paylaştı Kedisinden iyileşmede, Perşembe günü Pet Smoochies Catnip çıkartmaları yer aldık ve Cuma günü kurtarma Meez: Siyam Kurtarma Yolculuğumu inceledik.

Bugünün videosu güzel bir kurtarma hikayesi içeriyor. Dean, Bosna’dan bisiklet sürerken Nala’yı yolun kenarında buldu. Şimdi çift birlikte dünya çapında bisiklet sürüyor. Zevk almak!

Müthiş bir hafta sonu geçirin!

Ingrid Kralı

Bunu da beğenebilirsin:
Mews ve Nips: Bu pandemik kedinin bir sırrı vardı

Mews ve Nips: Kedilerin İç Yaşamı

Mews ve Nips: Walter Chandoh, uzun hayatı boyunca 90.000 kedi fotoğrafı çekti

«İnceleme: Kurtarma Meez: Siyam Kurtarma Yolculuğum
Assisi Animal Health Assisi Loop Lounge Air ve Atom Terapi Pedlerini Duyurdu »

Mews ve NIP’ler hakkında 5 Yorum: Kedilerin Gizli Yaşamı: İzlemediğimizde ne yapıyorlar?

Grace diyor ki:

17 Haziran 2019, 14:11

Kedimden biri bütün gün kaybolur ve sadece beslenmeye gelir, evde bile uyumaz, günlerini ve gecelerini nerede geçirdiğini bilmek isterim.

Cevap vermek

Eleanor Skibo diyor ki:

15 Haziran 2019, 20:18

Gerçekten de, tüylü raskallarımızın ne yaptıkları ya da hiç kimse onları gözlemlediğinde ne yaptık! Kedilerin izlerken bile ortak stuntlardan performans gösterme eğilimi vardır, ancak kişi sadece izlemediğimizde hangi maceraları izlediklerini düşünebilirler. Her neyse, umarım hepsi güvende ve zararın dışında kalırlar.

Cevap vermek

Janine diyor ki:

15 Haziran 2019, 07:10

Pazar gecesi gücün bittiğinde evimde ne olduğunu bilmek isterim. Kedileri bizimle bir otele götürmeye çalıştık, ama Lulu çok kötü çıktı, onları eve geri getirdik. O zamandan beri, Lulu ve Kiki birbirlerini her gördüklerinde tıslama ve hırlıyorlar.

Cevap vermek

Ingrid diyor ki:

16 Haziran 2019, 05:26

Oh Janine, çok üzgünüm! Artık birbirlerini tanımıyorlar gibi görünüyor. Acaba Lulu’nun ucubesi Kiki’yi daha da vurgulayıp vurmadığını merak ediyorum. İşler iyileşmezse onları ayırmanız ve birbirinize yeniden tanıtmanız gerekebilir. Olması çok üzücü bir şey.

Cevap vermek

Darlene diyor ki:

15 Haziran 2019, 06:10

Ne güzel bir video Dean, Nala’da özel bir arkadaş yaptı. Kediler her zaman müthiş bir arkadaş yapar. Kediler asla sıkıcı değildir, her zaman bir şeyler yaparlar. Nala Dean’i seviyor. Ne kadar müthiş bir bağ.

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta yoluyla takip yorumlarını bana bildirin. Ayrıca yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *