H2O4K9 Köpek Su Şişesi ve Kase – Video Değerlendirmesi

Bu yayın satış ortağı bağlantıları içerebilir. Bu yazıda belirtilen işten para veya ürün kazanabiliriz.
Bu, H2O4K9 köpek su şişesi ve kase incelemelerimizin üçüncü ve finalidir. İlk değerlendirmemiz, H2O4K9 köpek su şişesinin yanı sıra postaya kase demetini aldıktan sonra temel özellikleri ve ilk izlenimlerimizi kapsadı. İkinci değerlendirmemiz ilk saha testimize olan ön tepkimizi kapsamaktadır. H2O4K9 su şişesini, Fashion Island’daki çöpçü aramamız, kar gezimiz, Bass Pro Shop Trip ve Tustin bölgesindeki film gezimiz de dahil olmak üzere bir dizi geziye getirdik.
H2O4K9 Köpek Su Şişesi ve Kase – Video İncelemesi
H2O4K9 video değerlendirmesine gelmeden önce, burada H2O4K9 köpek su kasesi/şişesi ve neosling hakkında bazı hızlı özellikler var:
18/8 paslanmaz çelik şişe
% 100 geri dönüştürülebilir
Sırt çantaları / bardak tutucunun yanı sıra bisiklet kafeslerine
H2O4K9 şişesini kemerinize bağlamak için harika bir klip
Ağırlıklar 1 lb’den az
Neosling – sizin veya köpeğinize gittiğiniz herhangi bir yere su getirmek için şık, konforlu ve pratik bir yöntemdir.

Daha fazla bilgi olmadan H2O4K9 video incelememiz:

H2O4K9 Video Transkripsiyon
Puppyintraining.com H2O4K9 Köpek Su Şişesi’nin yanı sıra kase incelemesine hoş geldiniz. H2O4K9 köpek su şişesini inceleyen Stetson, ürün test cihazımız var. Gördüğünüz gibi, şişenizi sırt çantanıza klipsleyebilmeniz için biraz karabiner klibi var. Şişe, son derece sağlam bir bina ve paslanmaz çelikten yapılmış ve kapağın bir su kabı olarak hareket ettiğini görebileceğiniz gibi. H2O4K9 kapağını bir su kasesi olarak kullanıyorum, Stetson’un bir yudum su isteyip istemediğini göreceğim. Ne yazık ki, Stetson susamıştı. Sorun değil, çünkü kullanılmayan suyu şişeye geri eklemenin tam olarak ne kadar basit olduğunu gösterebilirim. H2O4K9 köpek su şişesi ve kase son derece iyi inşa edilmiş ve elimde sağlam hissediyor. Geçmişte değerlendirdiğimiz plastik şişelerin çoğundan çok daha güzel.

H2O4K9’u Tustin’deki bölgeye gezilerimizden birine alarak teste karar verdik. H2O4K9’umu getirmek için Neosling’e bağlandım ve Dublin’i bir yürüyüşe çıkardım. Bölge etrafında bir saatten fazla yürürken rehber köpek yavruları Dublin, Baron ve Yuki oldukça susamıştı. İşte Dublin, H2O4K9 köpek su şişesini ve kaseyi inceliyor. Şimdi birkaç yudum alıyor. Dublin, hangi kaseden içsin ne olursa olsun su sıçradı. Şimdi Yuki. İçme suyu iken çok daha zarif. Burada görebileceğiniz gibi, H204K9 köpek su kasesi Yuki’ye ve Baron’un ağzına tamamen bir Labrador Retriever için tasarlanmış gibi uyuyor. H2O4K9 hakkında gerçekten sevmediğimiz tek şey iki parçalı tasarımdı. Yavrularımızın içerken şişenin ve kasenin tek parça halinde bağlandığı bir tasarım görmeyi tercih ediyoruz.
H2O4K9 köpek su şişesi ve kase incelemesi için bize katıldığınız için teşekkür ederiz. Köpek veya köpek yavrusu ürünlerinizden birini değerlendirmemizi istiyorsanız, Puppyintraining.com’a bakın ve bilgilerinizle iletişimimizi iletimizi doldurun.

Durumda, ilk iki değerlendirmemizi kaçırdınız:
H2O4K9 Paslanmaz Çelik Köpek Şişesi ve Kase Değerlendirmesi – İlk Test
H2O4K9 Paslanmaz Çelik Köpek Şişesi ve Kase – İnceleme için
H2O4K9 köpek su şişesi ve kase hakkındaki son düşüncelerim
H2O4K9 köpek su şişesinin binasını seviyoruz. Son derece sağlam bir paslanmaz çelik şişe ve% 100 geri dönüştürülebilir. Diğer köpek su şişelerinde ve kaselerde karşılaştığımız plastik şişelerin çoğuna kıyasla çok yüksek kalitede olduğu gerçeğini seviyoruz.

Neoslingis, omzunuzun üzerine atmak son derece basit ve H2O4K9 şişesini taşırken son derece rahat. Ancak, geziler sırasında bir sırt çantası ile seyahat ettim ve normalde sadece sırt çantama şişe fırlatacağım. Aynı şekilde H2O4K9’u karabin kullanımı kullanarak sırt çantamıza kırpmayı denedik, ancak şişe yan yana ikna edici bir şekilde sinir bozucu olduğunu keşfettik.
Bahsettiğimiz gibi, kasenin şişeye bağlı olan tek parça bir bina görmek istiyoruz. Bunu bir dizi plastik şişe/kase kombinasyonunda gördük, ancak normalde mağazalarda gördüğümüz uygun fiyatlı plastik şişeler üzerinden güzel bir iyi yapılmış H2O4K9 paslanmaz çelik şişe satın alacağız.

H2O4K9 köpek su şişesi kullandınız mı? Eğer öyleyse, bu köpek ürünü hakkında neye inandığınızı anlayalım.
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Calmeroos Puppy Oyuncak W/ Kalp Atışı ve Sıcak Paketler – Yeni yavrular için mükemmel. Yeni evlerinde sadelik stresine ve kaygıya yardımcı olur.
En İyi Köpek Çiğnemiz: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bully kullanmayı seviyoruznull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *