Petmeds® evcil hayvanınız için masajlar

Eklentiler ButtonsShare’i FacebookFacebookFabookShare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye Moreaddthismore’a PinterestPittertWittershare’e

Çeşitli masaj türleri, hem fiziksel hem de duygusal olarak insanlarda çok çeşitli gerilim ile ilgili koşullar için yararlı olsa da, sadece son yıllarda hem veteriner teknisyenlerinin, veteriner hekimlerin hem de insan masaj terapistlerinin çeşitli masaj türlerini uygulamakla ilgilenmeye devam ediyor. Kesinlikle fiziksel ve duygusal olarak stresli hastalıklardan muzdarip olan eşlik eden hayvanlarımıza.

Sempatik sinir sistemi olarak bilinen şeyin aşırı uyarılması, vücut üzerinde bir dizi kötü etkiye dahil olsa da, çeşitli masaj teknikleri ve Tavsiye Touch gibi yöntemler, parasempatik vagal sinir sisteminin uyarılmasına neden olabilir, bu da azalmaya neden olabilir. Çeşitli hormonal ve kronik sindirim sistemi bozuklukları dahil olmak üzere aşırı sempatik sinir aktivitesinin dahil olduğu çeşitli durumlarda gerilim ve ağrı.

Masajın denenebileceği çeşitli bozukluklardan bazıları, kronik sırt veya disk hastalığı/spazmı olan hayvanları; Müşterileri kısıtlama için gevşetmelerine yardımcı olmak ve potansiyel olarak gıda alımını azaltmaya ve böylece veteriner tıbbında artan obezite salgını azaltmaya yardımcı olmak. Bu tür müşteriler daha iyi hissettikleri için, aynı zamanda çok daha aktif olmaları muhtemeldir, aynı zamanda kilo sorunlarına da yardımcı olurlar. Masajın insan bebekleri üzerindeki faydalarını ve hayatta kalmanın faydalarını bildiğimiz için, çok fazla duygusal veya fiziksel gerilim geçiren genç yavru kedi veya yavruların erken masajı da mortalitenin azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu kesinlikle, çeşitli bütünsel destekleyici tedavilerin bir parçası olarak büyümeye devam ettiğini umduğum bir veterinerlik alanıdır ve bir dizi koşulun tedavi etkinliğini ve hayatta kalmasını arttırmada uygun geleneksel bakım.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *