• Uncategorized
  • 0

Köpeklerin yanı sıra Covid-19

Merhaba, umarım iyisindir. Bu Mutt ve ortak şirketim Mighty Paw ile Covid-19 Pandemi sırasında evcil hayvan sahiplerinin ne düşünebileceklerinin bir listesini bir araya getirdik.

Biz veteriner değiliz, ayrıca Amerikan Veteriner Tıp Derneği’nin mevcut bilgilerine uymanızı öneririz. Bazı sorularınız varsa, köpeğinizin veterinerinin arayın.

Lütfen yorumlara kendi kavramlarınızı ekleyin ve bunların sadece bizim görüşlerimiz olduğunu anlayın. Tipik anlamdan yararlanın ve bölgeniz için önerilere uyun.

Bu yayın en son 20 Mart 2020’de Lindsay tarafından güncellendi.

İLERDİR:
saklamak

Köpekler koronavirüs alabilir mi?

Covid-19 Pandemi sırasında evcil köpek sahiplerinin ne düşünmesi gerekiyor?

Bölgesel hayvan barınağınızı finansal olarak destekleyin

Bir ihtiyaç varsa bir evcil köpeği veya kedi geliştirmeyi düşünün.

Pet ile ilgili işletmeleri desteklemeye devam edin

Evcil Köpek Eğitmenleri Nasıl Desteklenir

Kar amacı gütmeyen evcil köpek eğitim kulüplerini desteklemek

Veteriner randevuları iptal etmeli misiniz?

Evcil hayvan yiyeceklerinin yanı sıra ilaçları da stoklayın

Köpeğinizi eğitmenin yanı sıra yürümeye devam edin

Köpeğinizi göstermek için hileler

Dünyanın sizin için işler nasıl gidiyor? Köpeğiniz tam olarak nasıl?

Köpekler koronavirüs alabilir mi?

Büyük olasılıkla şükürler olsun ki, şükürler olsun ki köpeklerin veya kedilerin hastalandığına veya Covid-19’u getirdiğine dair bir kanıt olmadığını duydunuz. Mevcut bilgiler için Amerikan Veteriner Tıp Derneği’ne uyun. Bugün Hong Kong’da potansiyel olarak pozitif test eden ikinci bir evcil köpek hakkında dolaşan raporlar var, ancak şu anda bu konuda çok fazla bilgi yok.

Covid-19 Pandemi sırasında evcil köpek sahiplerinin ne düşünmesi gerekiyor?

Bölgesel hayvan barınağınızı finansal olarak destekleyin

Hayvan barınakları yardımımıza gerek. Parasal bir bağış yapmayı düşünün veya sarf malzemeleri için en acil ihtiyaçların ne olduğunu sormak için bizimle iletişime geçin (temizlik malzemeleri gibi).

Harika bir nedenden dolayı, barınaklar muhtemelen gönüllüleri sınırlamaktadır ve şu anda ideal personelin yanı sıra mevcut işçiler, artan sayıda köpeğe ve kedilere bakmak için ek baskı hissedeceklerdir. Hayvanlar kesinlikle bu kaygıyı da hissediyorlar.

Birçok barınak hala evlat edinme için hazır olacak. Bazıları kapalı olacak. Önceden telefon görüşmesi için en iyisi. Örneğin, kasabamdaki insancıl bir toplum, halkın sadece evlat edinmeyi planlıyorlarsa barınağa gitmesini istiyor. İnsanlara araçlarında beklemeleri ve evlat edinmeyi toplamda sadece bir hane üyesi göndermeleri talimatı verilir.

Bir ihtiyaç varsa bir evcil köpeği veya kedi geliştirmeyi düşünün.

İhtiyaç olup olmadığını da mümkün kılarsanız, evinizde bir evcil köpek veya kedi geliştirmek için gönüllü olmayı düşünün. En iyi telefon görüşmesi yapmanın yanı sıra, e -postalara ve e -postalara ve Facebook yayınlarına yanıt vermeyi teklif eden çok sayıda gönüllü olmayabilir.

Tüm barınaklar evleri teşvik etmeyecektir. Örneğin, bölgesel barınağım şu anda “barınağı temizlemek” için mümkün olduğunca çok sayıda evlat edinmeyi motive etmek için en iyisini yapıyor. Şu anda koruyucu evler bulmaya çalışmıyor.

Pet ile ilgili işletmeleri desteklemeye devam edin

Genellikle bir evcil köpek yürüyüşçüsü, evcil hayvan bakıcısı veya evcil köpek günlük bakımı kullanıyorsanız, virüsün yayılmasını azaltmak için tüm ziyaretleri (şimdilik) iptal etmenizi öneririm. Bunu eski bir evcil köpek yürüyüşçüsü olarak belirtiyorum ve bunu hafifçe almıyorum. Hepimiz şimdi ideal kalmak son derece önemlidir.

Evcil köpek yürüyüşçülerini, evcil hayvan bakıcılarını ve evcil köpek gündüzlerini desteklemeye devam edebilirsiniz:

Gelecekteki ziyaretler için ön ödeme
Geçici olarak iptal etseniz bile rutin hizmet için ödeme
Hediye Kartlarını Satın Alın
Bir ipucu bırakmak
takdir göstermek için metin veya e -posta
Olumlu yorumlar bırakın

Örneğin, genellikle kullandığım evcil köpek biniş tesisini aradım ve önümüzdeki 10 geceler için ön ödeme yapıp yapamayacağımı sordum. Bunları ne zaman kullanacağımı anlamıyorum, ancak sonunda onları gerektirmek için yeterli seyahat ettiğimi anlıyorum. Bu hizmeti çok takdir ediyorum, çünkü evcil köpeğime ham diyet planını ve iğrenç oyun stiline katlandıkları için mutlu oldukları için çok mutlular!

Evcil Köpek Eğitmenleri Nasıl Desteklenir

İnternet eğitim derslerine ve seminerlere kaydolun
Kitaplarını satın al
Blog makalelerini paylaşın
Gelecek sınıflar için ön ödeme
Skype veya Zoom ile İnternet Eğitim Oturumları hakkında sorun

Kar amacı gütmeyen evcil köpek eğitim kulüplerini desteklemek

Bölgesel evcil köpek çeviklik kulübünüzü, burun çalışmasını vb. Desteklemek için, dersler ve denemeler geçici olarak iptal edilirken bu organizasyonların çalışmasını sağlamak için bağış yapmayı düşünün. Hala kira, ısıtma ve malzeme gibi şeyler için ödeme yapacak masrafları var. Eğer tHey, web sitelerinde bir bağış düğmesiniz yok, onlara e-posta ile göndermenin yanı sıra tam olarak nasıl yardımcı olabileceğini sor.

Veteriner randevuları iptal etmeli misiniz?

Evet. Acil durum dışı veteriner randevularını iptal et.

Bazı veterinerler geçici olarak olduğu kadar geçici olarak kapatılabilir. Sadece bu sırada ya da acil malzemeleri almak için sadece gerçek acil durumlar için veterinere gidin. Bu önlem, veteriner personelinin yanı sıra diğerlerini de güvence altına almaktır.

Aşılar, kalp tenceresi testlerinin yanı sıra rutin sınavlar gibi randevular şimdi beklemelidir. Acil olmayan hastalıklar veya ılımlı yaralanmalar da aynı şekilde beklemelidir. Emin değilseniz, telefonunuzu görüşmek üzere veterinizi arayın.

Veterinere gitmeniz gerekiyorsa, telefonunuzun yanı sıra, evcil hayvanınızı bekleme alanı alanında oturmaya hazırlanana kadar aracınızda beklemeniz gerekir.

Evcil hayvan yiyeceklerinin yanı sıra ilaçları da stoklayın

İlaçlara ek olarak ailenizin evcil hayvanlarınız için bir ayın elinde bir aylık yemeğe sahip olmanızı öneririm.

Geçtiğimiz hafta, böbrek hastalığının yanı sıra, bir kıtlık olmasaydı olmasını istemedikten bu yana geçen hafta bir hafta önce reçeteli ilaç verdim.

Evcil köpeğim remy genellikle donmuş çiğ yiyecek alır, ancak sadece durum teslimatları durdurun ya da ertelenir. Muhtemelen gözlemlenen gönderiler normalden daha uzun sürüyorsunuz, bu nedenle normalden 3 veya 4 gün sonra gösterilen teslimatları planlayın.

Mutt’un ortağı işinin güçlü pençesi hala web sitesine ve Amazon’un normal olarak sağlanıyor.

Evcil hayvan malzemeleri ve ilaçlar kaldırım kenarı

Yiyecek ya da çöp için evcil hayvan deposuna ya da malzemelerin içindeki köpeğin veterinin için gitmeniz gerekirse, sizi kaldırırken veya teslim edeceklerinizi karşılayacaklarını sormak için bizimle iletişime geçin.

Köpeğinizi eğitmenin yanı sıra yürümeye devam edin

ABD’de, sağlık ve sağlık uzmanları hala bir yürüyüş, koşmak ya da yürüyüş yapmak için risksiz olduğunu belirten. İyiliğe teşekkürler! Yavrularınızın yanı sıra dışarı çıkın!

Normal yürüyüşünüze ek olarak, olabildiğince tipik bir rutin olarak kalmaya çalışın. Açıkçası, aile evcil hayvanlarımız çoğumuzdan çok daha fazla zaman harcayacağız. Bununla birlikte, köpekler aynı şekilde rutinlerimize duyarlıdır ve farklı davranırken endişeli veya stresli olabilirler.

Evcil hayvan köpeğinizin işbirliği yapılmaktan yorulduysa, bazı itaat eğitimi, teknik eğitim veya “bul” gibi “Bul” gibi, işleri veya oyuncakları gizlersiniz.

Köpeğinizi göstermek için hileler

Sallamak
Yuvarlanmak
“Twirl” veya “Spin”
Ölüyü oyna
Tarama – Remy bunu keşfetiyor!
Yay çekmek – Remy bunu da keşfetiyor
Oyuncaklarını al!
Şeylerin üzerinden atlamak gibi basit çeviklik egzersizleri
“Bırak” / “al”
Howl veya “şarkı”

Hepsinden önemlisi, umarım hepiniz risksiz kalıyorsunuz ve iyi yaptığınız. Zamanları anladım, şimdi stresli idealdir, bu yüzden köpeğinize sarıldığınızdan emin olun!

Köpeklerimiz hepsini çok önemli bir şekilde yapmaya hazırlar: Tedarik anksiyete yardımı, rahatlık ve birkaç güler! Köpekler için iyilik sayesinde teşekkürler!

Dünyanın sizin için işler nasıl gidiyor? Köpeğiniz tam olarak nasıl?

Yorumlarda anlayalım.

Lindsay, bu Mutt ve Mighty Paw

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *