Ölçüm köpekleri: “Neden tahmin? Doğru ol!” (1944)

26 Ocak’taki yayınım, 1940’ların yanı sıra 1950’lerin yanı sıra iki çift köpek patik. Daha önceki çifti, 1940’larda 1950’lerde, 1950’lerde, 1950’lerde, 1950’lerde, 1950’lerde, 1950’lerde çok çeşitli evcil hayvan ürünlerini toplayan oldukça gizemli bir firma. Şirket hakkında çok daha fazla keşfettiğim gibi, gelecekteki yayınlarda paylaşacağım. Ancak tam burada, evcil hayvan mağazalarına ve “Kennel Mağazaları” nin yanı sıra “Kennel Mağazaları” nin, 13 Şubat’ta yayınladım.

Köpek Ölçüm Şeması, 1944. U. S. Specialties, Co. New York. Beyaz metalin yanı sıra karton.
Köpek ölçüm şeması, bireyin belirli bir köpek doğurunu seçmelerini sağlayan bir kesiği olan bir tekerlektir (kartta basılan dış siyah seste) yanı sıra, yakalar, koşumlar ve bu cins için paltolar için uygun ölçümleri keşfedin. Kaba kaplı bir tilki teriyerinin faydalı diyagramı, köpeğin nerede belirleneceği bireyi gösterir. Aynı şekilde, Amerikan’lar yerine İngiltere’de yapılan yakalardaki farklılıkları tartışır.

Kartın diğer tarafı, U. S. Specialties A.Ş. tarafından sunulan ürünler için inanılmaz bir resim yelpazesi sunmaktadır. Kedi sarf malzemeleri, erken bir çöp tepsisi, Catnip fareleri, tırmık bir yayınının yanı sıra, 16 Ocak’taki yayınımda gösterdiğim bir paket “VO Toys” catnip’i içerir (anladım – şaşırtıcı!)

Köpek ölçüm tablosunun arkası.
Köpek ürünü, iyi bir hasır yatağın yanı sıra insanlar için küçük bir yatak gibi görünen bir katlanır yatak, tasmaların yanı sıra yakalarının yanı sıra bir dizi oyuncak içerir. Aynı şekilde bir dizi köpek giyimi parçası içerir. (Köpek giysileriyle ilgili bazı mesajlar çalışıyorum, yanı sıra bu grafiğe geri döneceğim.) Sol üst köşedeki yanı sıra, “köpek xmas” çorapları, oyuncakların yanı sıra oyuncaklarla doludur.

Bu büyüleyici nesnede “çiğnemek” için çok iyi bir anlaşma var! Kesinlikle “Savaş Yetersizlik” nin nüanslarını yeniden düşünmemi sağlıyor. Et rasyonel olabilir, ancak köpek giysileri açıkça değildi!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Daha

LinkedIn
Tumblr

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Kış burada! New York’tan Vintage köpek patiklerinin yanı sıra HollywoodJanuary 26, 2018in “hayvan-insan etkileşimi”
Kum-pet köpek yanı sıra kedi besleyici, 1947april 22, 2015 “kedi maması”
1950’lerin doggie güzelliği ve 1960Soctober 11, 2015 “köpek giyim”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *