• Uncategorized
  • 0

Hayvan olarak tutmak için en iyi 16 beyaz kedi ırkı

Beyaz kedi ırkları

İngiliz Shorthair’den ve Sphynx’ten Türk minibüsüne kadar beyaz kedi ırklarını içeren çok sayıda ırk var. Çok sayıda evcil ebeveyn, kedilerinin nadir, renksiz tipe düştüğünü iddia etmek istediği için, gerçek beyaz bir kedi, gözlerini ve ceket rengini sunan genin olmasıyla karakterize edilir.

Kedi suşları, kediler gibi çok çeşitli renklerde ve desenlerde mevcuttur. Bit beyaz kedi ırkları, kedi popülasyonunda oldukça nadirdir, çünkü bir kedinin kalıtsal makyajı içindeki prospektif ceket rengini ve deseni gizleyen bir geni gerektirirler.

Bu beyaz kedi ırkları uzun veya kısa katlara sahip olabilir ve aynı şekilde bir suş veya bir karışım olabilir. Aynı şekilde genellikle boyalı gözleri vardır. Bu muhteşem kedigillerden birini kabul etmek için geziniyorsanız, tam burada kediler yapan suşlar vardır.

Beyaz kedi ırklarının ipuçları:

Bu karışımı kullanan tüm kediler etkilenmeyecek olsa da, mavi gözlü beyaz kediler ve kalıtsal sağırlık içeren bir bağlantı var. Sağır bir kedicik, içeride korunmasını sağlayarak mutlu ve tam bir hayata öncülük etmenin yanı sıra, görsel endikasyonları ve aktarmak için titreşimleri tam olarak nasıl kullanacağını keşfederek yardımcı olabilirsiniz.

Toplamlarının yüzde 5’inden fazlası, genel kedi popülasyonunun, yine de çok sayıda beyaz kedi fanı için gerçekten beyaz bir kedi türü olarak anlaşılabilir, tanımlar kedicik dikkat çekici kişiliklerinin, farklı özelliklerin ve farklı antikaların aksine ışıktır.

Durumda kabarık bir kedi, karlı uzun saçlı kedicik, kestane kedi veya kel kedicik, evlat edinme için ilk tercihtir ve aynı zamanda tüm beyaz ve siyah kedicikleri yapan renkli suşların notuna bir göz atar. Bu süt renkli musların ve siyah bir kadın sizin için uygun olup olmadığını da keşfedin.

Beyaz kedi evcil hayvan olarak ırklar

Amerikan kıvrımlı beyaz kedi ırkları

Bu canlı ve canlı kedicikler, özellikle ailede gençler varsa, bir ailenin parçası olmaktan zevk alır. Amerikan bukleleri, tercih ettiği bireyin omuzlarına tünemiş olması ya da hak ettiği gibi aldığından emin olmak için kafanızı hafif bir patlamanın yanı sıra kafanızın yanı sıra hafif bir patlamanın yanı sıra herhangi bir davetiye olmadan en iyi sıcak bir tura atlayacak.

En iyi denir: tuhaf, kıvırcık kulaklar

Amerikan Shorthair beyaz kedi ırkları

Her bir yöntemde ılımlı enerji miktarından, her yerde tam olarak doğru boyutuna kadar, Amerikan Shorthair’in “Mutlu Ortam” demesini yapması hakkında bir soru değil, çok yönlü bir Ev kim olduğu kadar tutarlı ve tutarlı.

Ulusal Shorthairs’in soyağacı baskısı olan American Shortairs, birçok renkte ve stilleri içeren dost, kolay kedilerdir. Bu kediler tipik olarak farklı yaşam durumlarına çok yöneliktir.

Maliyetleri tercih ettikleri insanlarla birlikte zaman severler, ancak aynı şekilde etkileşimli oyuncakları kullanarak kendilerini eğlendirmek için mükemmeldirler.

En iyi anlaşıldı: Barışçıl ve gizli tavırlar, oyun oynama arzusunu uyandırır.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 8 ila 10 inç

Ağırlık: 10 ila 15 pound

Fiziksel özellikler: spor yapısı; Kısa, kompakt ceket

İngiliz Shorthair beyaz kedi ırkları

Düşük profilli zihniyetini korumak, İngiliz Shorthair’in yüzünüzde bir kedicik türü olmadığını ima ediyor, ancak bunun yerine bir dakika hakkında konuşmak için en iyi anı bakmayı tercih ediyor. Tüm ev üyelerinde ikamet eder, bu yüzden kimse dışarıda kalmamış hissetmez!

En iyi tatlı, etrafında, büyük bir anlaşma ve kafa ile anlaşıldı.

Cornish Rex Kitten Beyaz kedi ırkları

Onun davranışlarıyla birlikte, son derece sosyal ve her zaman telaşlı Cornish Rex, plakanızdan yiyecekleri kaydırmak için o kadar da iyi değildir, daha sonra bir şeyleri geri kazandırır veya bir çekiliş veya ortaya çıkarır. ev. Yavru kedi benzeri maskaralıkları tüm evi eğlendiriyor.

En iyi anlaşıldı: yakışıklı, şık, dalgalı ceket.

Devon Rex Kitten Beyaz kedi ırkları

Cat-Liker’dan kedi takıntısına-tüm Devon Rex gibi sonbaharda tam olarak ne kadar hızlı bir şekilde sahipsiniz ve geri dönecekti. Varoluşa katılımı onu yaptığınız her şeyin yakınında tutacak – bir dolaptan bir tabağa ulaşacak veya sosyal web sitelerinize denetleyecek.

Gözleri ve popüler elmacık kemikleri ile Devon Rex, biraz cursory görünümünü içeriyor. Kısa, dalgalı ceket, farklı diğer renklerle birlikte beyaz renkte görünebilir. Bu kediler tipik olarak canlıdır.

Dostça doğaları, onları genellikle gençlerle ve diğer evcil hayvanlarla evler için inanılmaz bir eşleşme haline getirir.

En iyi denir: Jumbo büyüklüğünde, fil benzeri kulakların yanı sıra bıyıklara bakar.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 10 ila 12 inç

Ağırlık: 8 ila 10 pound

FİZİKSELÖzellikler: büyük kulaklar; ince boyun; baskın gözler

Japon bobtail beyaz kedi ırkları

Japon bobtails, diyaloğun nasıl hareket ettirileceğini tam olarak anlar. Çözümünün çoğunluğunun geniş ton ürün yelpazesini sergileyen cıvıltı olmasını bekleyin – neredeyse şarkı söylemek gibi geliyor. Bobtail’e sahip olmak, her zaman konuşacak bir arkadaşınız olacak.

En iyi denir: Tirbuşon bir form haline gelen 4 ″ pom-pom kuyruğu.

Maine Coon beyaz kedi ırkları

Bu gemiye katılan denizci, tüm deneyimlerinizi entegre edebileceğinden emin olmak için onu seyahat etmek gibi tutar.

Evinin bir yolculuk, havacılık ya da sadece bir dış yürüyüş düzenlediği, bir hane halkının telaşlı yaşam tarzlarında konuşmaktan mutluluk duyuyor.

Kalın, uzun ceketle tanınan Maine Coon, katılar, tabbies ve kaplumbağalar gibi desen kombinasyonlarının yanı sıra bir dizi renkten gelir.

Geleneksel olarak, Maine Coons kahverengi tabbidir. Bu kediler de rahatlamaya meyillidir. Çok sayıda, çocuklar, yabancılar ve diğer yaratıklar da dahil olmak üzere herkesle bir araya gelmenin kolay olduğunu keşfediyor.

En iyi anten benzeri tepeli kulaklar denir.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 10 ila 16 inç

Ağırlık: 10 ila 25 pound

Fiziksel özellikler: kas kütlesi yapısı; kalın, derin kat

Norveç ormanı beyaz kedi ırkları

Komşu orman gölgelik rengiyle eşleşen gözlerle, bu soğuk hava durumu saf bir dedektiftir. Herkese daha iyi bir bakış attı – Norveç orman kedisinin Norveç’in ormanındaki son yaşamı boyunca seçmiş olabileceği bir beceri.

En iyi anlaşıldı: Emerald çevre dostu gözler ve dedektif becerileri.

Oryantal kedi beyaz kedi ırkları

Kulaklar çok büyük olduğunda, Oriental en sessiz sesleri alabilir ve keşfedilecek sahnede olmasını sağlayabilir. Yöntemlerinin etrafındaki dünyanın sürekli olarak yer değiştirmede olduğunu keşfetme büyüsü, ancak güvence altına aldığı 1 kişiden olduğu gibi hepsini bir sevgi için durduracak.

İnce, atletik oryantal olabilir, kediler gibi çok sayıda benzersiz renkte mevcuttur. Bu kediler tipik olarak nispeten canlı, konuşkan ve yakışıklıdır ve dikkat çekicidir. Bazıları tercih ettikleri insanlarla bu kadar bağlantılı olabilir, bir akrabasını kaybetmeye uyum sağlamaları son derece zor olabilir.

En iyi denir: badem şeklindeki gözlerin yanı sıra yüzü ve yüzü ile birlikte parlama, uydu-dişi kulakları.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 8 ila 10 inç

Ağırlık: 6 ila 12 pound

Fiziksel özellikler: parlak vücutküler kafa; Önemli Earsalmond şekilli gözler

Farsça beyaz kedi ırkları

Kimse temyiz başvurusunu reddedemez ve bir Farsça tatmin etme çekiciliğini de reddedemez. Onu ve umut gibi onu aldığınız en kısa sürede, ona kişisel olarak olduğu gibi ona adanmak isteyeceksiniz – uzun, parlak paltosunu tutmakla başlıyor. Bir Farsça, her zaman flörtlerin yanı sıra telaşlanmak için zamana ihtiyaç duyar.

Beyaz, farklı renklerde ve mizanpajlarda görünse de, Perslerle bağlantılı birçok ceket rengi olmuştur.

Uzun, akarsu katları oldukça yüksek bakım gerektirir, karışıklıklardan ve paspaslardan kurtulmak için günlük temizliğe ihtiyaç duyar. Persler tipik olarak sessiz ve öngörülebilir bir çevre seçen tatlı, kolay tur köpeklerdir.

Güzel uzun ceket için en iyi anlaşıldı.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 8 ila 10 inç

Ağırlık: 7 ila 12 pound

Fiziksel özellikler: Uzun süreli ceket; Kısa, stok bacakları; Büyük, Yuvarlak Gözler

İskoç kat beyaz kedi ırkları

Doe gözlü, yüzlü İskoç kat çevresinde, kendi kazandığı 1 kişiye büyük bir arkadaş yaratır. Sadece size yakın olmaktan çok daha fazla bir şey sevmez, kişisel olarak değil, aynı zamanda bazı oyun zamanı aksiyonu aradığınız durumda en iyi bir çekiliş oyununa atlayacaktır.

En iyi denir: ileri katlanmış kulaklar.

Sibirya beyaz kedi yavrusu

Sibiryalılar, hayatta kalma için en sert Rus kışlarıyla birlikte geliştirilmiştir. Büyük, güçlü vücudu, suya dayanıklı kürklü kalın bir astarla kaplanmıştır.

En büyük yüzeyleri ölçeklendirme ve şimdi ona yardım etmek için sorun çözme yetenekleri var. Sibiryalılar son derece basit, cesur.

Güçlü ve çevik olan Sibiryalılar, 3 kat yoğun kürklere sahiptir ve çok çeşitli tonlarda ve tasarımlarda görünür. Kalın kaplamaları oldukça düşük bakım gerektirir, hatırı sayılır bir dökülme aralıklarına sahip olmalarına rağmen, her hafta birkaç kez temizlenmeye ihtiyaç duyarlar.

Sibiryalılar deneyimden zevk alırlar, bu yüzden oyunların yanı sıra kontrol ederken evinizde ölçeklendirmelerini bekleyin.

En iyi denilen: Sıradan su kullanan hayranlık, su kasesine oyuncak düşme dışarıda balıklara düşüyor.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 9 ila 11 inç

Ağırlık: 10 ila 20 pound

Fiziksel özellikler: stok yapı; kompakt palto

Sfenks beyaz kedi ırkları

Büyüleyici bir şekilde zarif olan bir sfinx, gösterişli, maymun benzeri akrobatiklerini gösteren çok daha fazla bir şey sevmez. Hızlı birYeteneğini, bir dolapta maksimum rafta oynayın ve asla ortaya çıkmayı beklemeyeceğiniz kör köşenizde.

Bu kedicik, fantastik performansları için tüm ilginizden daha az bir şeye layık değil. Onu hak ettiği tüm taahhütle ödüllendirin.

En iyi anlaşıldı: Kırışık çıplak cilt, büyük, helikopter kulakları, köpek kuyruk sallama yeteneği ile birlikte.

Türk Angora Beyaz Yavru kedi

Neredeyse kendi dünyasında olduğu gibi, ”Türk Angora dramayı bir seviyeye taşıyor. Saatlerini güneş ışığına uyarak geçirebilir ya da yüzmek için küvete ara sıra bir dalış gibi geçirebilir.

Yatağınızın altından aniden atladığı anlaşılıyor. Bir Türk Angora, kendisi tamamen komiktir ve bir rahibin tüm duruşunu kullanarak bunu yapacaktır.

Türk Angora, Türkiye’den birkaç yüz yıl önce izlenebilen doğal bir zorluktur. Bu kediler tipik olarak beyaz olarak görselleştirilir, ancak siyah, beyaz, mavi, koyu kırmızı ve desenlerin yanı sıra çok daha fazla renkte mevcuttur.

Canlı ve iddialı olmaya meyillidirler ve geniş etkileşimli dramanın hepsini mutlu etmesini istedikleri.

En iyi anlaşıldı: Yüzme deneyimi.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 8 ila 10 inç

Ağırlık: 7 ila 14 pound

Fiziksel özellikler: uzun bacaklı kas gövdesi; Kalın kaplama; badem şeklinde gözler

Türk van beyaz kedi ırkları

Bir Türk minibüsünün ailenizin bir parçası olması durumunda hiç yorulmayacaksınız. Son derece meşgul, keyifli ve canlı, dengeleme becerilerini en zayıf, en iyi platformlar etrafında analiz ediyor, koşu, sıçrama, havuza dalış ya da oyuncakları düşebileceğinden emin olmak için toplam bir lavaboya düşüyor onlara.

Birçok Türk minibüsü öncelikle beyazdır. Tipik olarak atlamayı, koşmayı ve performans göstermeyi seçen aktif kedilerdir. yanı sıra yüzme havuzu ile tanınırlar. Birçoğu özellikle korunmaktan hoşlanmıyor, ancak gerçekten tercih ettikleri insanlara yakın olmaktan hoşlanıyorlar.

En iyi anlaşıldı: voleybol sanatı.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 9 ila 11 inç

Ağırlık: 7 ila 20 pound

Fiziksel özellikler: Çevik, kas, uzun insan vücudu; Yarı uzun ceket

Avrupa Shorthair Beyaz Yavru kedi

Avrupa Shorthair, Avrupa’daki en tipik ve en erken kedi ırkları arasındadır. Beyazın yanı sıra, gerinim bir dizi ceket rengi ve desenleri içerir, ayrıca tipik olarak mavi, gri veya kırmızımsı gözler içerir. Tüm bu kediler tipik olarak sevecen, canlı ve akıllıdır ve çeşitli ortamlarda iyi yürütürler.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 12 ila 14 inç

Ağırlık: 8 ila 15 pound

Fiziksel özellikler: kas, stoklu vücut bilgisi, yoğun ceket; yuvarlak bir yüz

Amerikan Shorthair beyaz kedi ırkları

Ulusal Shorthairs’in soyağacı baskısı olan American Shortairs, birçok renkte ve stilleri içeren dost, kolay kedilerdir. Bu kediler tipik olarak farklı yaşam durumlarına çok yöneliktir.

Maliyetleri tercih ettikleri insanlarla birlikte zaman severler, ancak aynı şekilde etkileşimli oyuncakları kullanarak kendilerini eğlendirmek için mükemmeldirler.

Boyu Genel Bakış

Yükseklik: 8 ila 10 inç

Ağırlık: 10 ila 15 pound

Fiziksel özellikler: spor yapısı; Kısa, kompakt ceket

Ne tür kediler var?

Beyaz kedi suşları bile aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli beyaz çeşitlere sahiptir. Herhangi bir melanin pigmentasyonu varsa çok az doğduğundan beri çok sayıda kedi beyazdır.

1
2
3

Albino geni veya albino beyaz kedi ırkları herhangi bir melanin pigmentasyonu olmadan doğar. Bu inanılmaz derecede sıra dışı bir kedidir ve birçok beyaz kedi albino olarak sınıflandırılmaz. Gerçek bir albino beyaz, cilt boyasının yanı sıra soluk kırmızı/pembe gözlere sahiptir. Albinizm sağırlık ile bağlantılı değildir.
Piebald geni, benzer şekilde tam beyaz lekelenme olarak anlaşılan bir kedi, kaplamayı tüm beyazda kaplayan baskın bir lekelenme geni getirdiğinde ortaya çıkar. Eğer lekelenme elemanı eksikse, beyaz yavru kedi, beyaz kedi olduğu kadar siyah bir şekilde büyüyecektir. Beyaz lekelenme sağır olmakla bağlantılı değildir.
Tipik olarak baskın beyaz olarak adlandırılan epistatik gen, mavi, turuncu veya garip renk gözleri olan beyaz kediler yaratan gendir ve bu mutasyon sağırlık ile dikkatli bir şekilde ilişkilidir. Bu kediler, mavi bir gözü olan aynı tarafta işitme kaybına sahip olacaklar.

Melanin, herhangi bir kedinin kürkünün yanı sıra renk yaratan reseptör sistemidir ve gözlerin yanı sıra gözlerin yanı sıra cilt yakında renksiz olacaktır. Beyaz bir kedicik yaptıkları anlaşılan sadece üç gen mutasyonu vardır:

Albino reseptörü veya albino beyaz kedi suşları melanin olmadan doğar. Bu son derece sıradışı bir kedidir ve çok sayıda beyaz kedi albino olarak kategorize edilmez. Otantik bir albino beyaz, cilt boyasının yanı sıra açık kırmızı/pembe gözlere sahiptir. Albinizm sağırlık ile bağlantılı değildir.

Piebald Gene, aynı şekilde tüm beyaz spotti olarak adlandırıldıNg, bir kedi her baskın bir leke reseptörü, ceketi tümden kapsayan yeri alır

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *