• Uncategorized
  • 0

Roundup 76: Tercih Edilen Evcil Köpek Makaleleri ve Haftanın Videoları

Roundup 76: Tercih Edilen Evcil Köpek Makaleleri ve Haftanın Videoları

En son 13 Aralık 2021’de Puppy Leaks tarafından güncellenen bir yorum bırakın
Köpeklerle ilgili blog yazmanın en iyi bölümünün ne olduğunu anlıyorsunuz? Siyasetle uzaktan bile ilişkili olmayan bir şey hakkında besteleme yeteneği… Oh bekle, bunu geri alıyorum. Bu haftanın başlarında geçtiğimiz saçma ‘Pit Bull’ Ban Montreal’i duydunuz mu?

x

Evcil Hayvanlar

0 saniye 34 saniye

Canlı
00:00
00:34
00:34

Tarihlerine bakılmaksızın, tek başına görünüşe dayanan köpeklerin bir başka yasak. Bu yasakların güvenliği artırmadığını ve bu cins, evcil köpek ısırıklarını tahmin etmekle ilgili olduğunda büyük bir işaret olmadığını doğruladık mı? Bu cins sınırlamalarını, tam olarak nasıl yardımcı olabileceğinizi keşfetmek için bu listeyi incelediğim kadar saçma keşfederseniz.

Ancak diğer haberde, bu hafta öğrenmek için çok sayıda mükemmel evcil köpek hikayesi oldu. Yaşam sonu kararlarını bizim ve aile evcil hayvanlarımız için mümkün olduğunca rahat hale getirmek için, köpeklerin televizyondan hoşlandıklarında gerçekten gördüklerine kadar, işte haftanın tercih ettiğim evcil köpek makalelerinden birkaçı.

Haftanın Favori Evcil Köpek Makaleleri

Ölmekte olan evcil hayvanın hakları | Pençe Meraklı
Evcil hayvanlar için yaşam sonu bakımı hakkında güzel bir parça ve bu kararları bizim için ideal bir yöntemle verecek ideale sahip olduğumuzun farkına var. Ötenazi ile ilgili olduğunda farklı seçimler var, ancak birkaçımız bu seçimlerin var olduğunun bilincinde bile. Bir sahip olarak, yaşamın son kararlarını zorlaştıran sizsiniz ve bu kararları olabildiğince ücretsiz olarak verecek ideale sahipsiniz.

Montreal, ırklara özgü evcil köpek yasağı ile küreyi parlatıyor | İnsancıl Bir Ulus
Montreal, bu haftanın başlarında, 3 Ekim’den itibaren bir ‘çukur boğa’ veya ‘pit boğa karışımı’ evcil köpeği almayı yasadışı hale getirecek olan cinse özgü bir yasağı benimsedi. Özel izin, köpeklerini halka duyurun ve her zaman 4 ayak tasmasında tutun. Bazı mevzuatları, karakterlerine veya tarihlerine bakılmaksızın, köpekleri tek başına görünümlere dayalı olarak yetiştirmektedir.

Ayrıştırırsanız da, bu yeni mevzuat kesinlikle birçok kabul edilebilir, arkadaş canlısı ve sevgi dolu köpeklerin öldürülmesine neden olacak, bu yüzden bunun gibi ayrımcı mevzuatlar bu kadar zararlı ve neden bu kadar çok mahalle son zamanlarda seçtiler. onları geri çevirmek için. – Montreal Pit Bull Ban, devletin köpekleri öldürme yetkisi sunuyor ‘Vergi ödeme doları ile

İşte evcil köpeğinizin sizden çok daha iyi bir öğrenci olduğu bir yöntem | Zaman
Yakın tarihli bir araştırma çalışması, köpeklerin kötü yönleri görmezden gelmede ve bir sorunu çözme ile ilgili olduğunda gereksiz adımlardan kurtulma konusunda insanlardan veya şempanzelerden çok daha iyi olduğunu keşfetti.

Köpekler pantolon giymez – denerse işlerin nasıl işe yarayacağını tam olarak anlamak zordur. Ancak bir şey açıktır: Köpekler pantolon giyerse, bir kemer veya süspansör kullanırlardı, ancak kesinlikle her ikisi de değil.

5 Sebep Köpeklerimin evcil köpek parklarına ayak basmaması | Dachshund Nola
İşte birçoğumuzun köpeklerimizi evcil köpek parkına getirmesinin nedenlerinin mükemmel bir listesi. Kendi köpeğinizle ilgili olduğunda, seçenek sizindir, ancak bu tür ortamların her köpek için ideal olmadığını unutmayın.

İşte köpeklerin televizyondan hoşlandıklarında gördükleri | Kabuk
Laika’nın kesinlikle onlardan ‘keyif aldığını’ veya en azından onlara mükemmel ilgi oranı gösterdiğini söyleyebilirim. İşte TV’nin tadını çıkarırken köpeklerin ne gördüğüne (ve duyduklarına) ve bunlardan birkaçının neden diğerlerinden çok daha fazla düşündüğüne bir bakış.

Haftanın Favori Evcil Köpek Videoları

Pençe için Umut tarafından ilham verici bir kurtarma.

Barınaklarda evlere ihtiyaç duyan birçok yaşlı köpek var. İşte yaşlı bir evcil köpeğin benimsenmesinin tam olarak ne kadar tatmin edici olabileceğine dokunaklı bir bakış.

Huskies’in komik bir derlemesi, Huskies olmak.

Ve çukur boğalarından bahsetmişken… İşte kucaklamak istiyorum.

Önerilen Kaynaklar:

Roundup 67: Haftanın Tercih Edilen Evcil Köpek Makaleleri ve Videoları

Roundup – Bu haftalar tercih edilen evcil köpek makaleleri, anlaşmalar ve videolar

Roundup 33 – Tercih Edilen Evcil Köpek Makaleleri, Haftanın Teklifleri ve Videoları

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *