• Uncategorized
  • 0

Leo Comes House

AddThis ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’ye PinterestPinterTwittershare’e Moreaddthismore’a PinterestPintertWitterShare

Evi getirdiğiniz gün bir köpek yavrusu en ilginç günlerden biri olmalıdır. İster köpeklerinizi eve getirdiğiniz gün için aylarca planlıyorsanız, isterse o gün en yakın kurtarmaya uğramak ve bir yavru seçmek için bir karar verdiniz, daha yüksek bir duygu yok. Oradaki yöntemde, inanabileceğiniz tek şey, onları nasıl tutacağınız, onları evcilleştireceğiniz ve küçük bit pençeleriyle oynayacağınız. Ancak, hiçbir şey beni son olarak kollarımda tuttuğum an için hazırlayamazdı.

25 Mayıs Cuma günü, bit adamım Leo’yu seçtim ve hayatım sonsuza dek değişti. Önceden aylar önce düzenleyenlerden biriydim. Milyonlarca “nasıl yapılır” makalesi gibi görünen şeyleri kontrol ettim ve sonra tekrar kontrol ettim… ve tekrar. Leo’nun benim ilk köpek yavrusu olduğumdan bahsetmiş miydim ve yaptığım şey kesinlikle hiçbir konseptim yok mu?

Eve gezi için her şeye hazırlandım. Diğer yarım Erich, köpek yavrusu görevindeyken araba kullanacaktı. İster puking, ağlıyor, atlıyor olsun, buna hazırlandım. Neyse ki, tüm gezi evi Leo sakin, bestelenmiş ve hatta birkaç kez doze oldu. Ne zaman ağlamadı ya da kollarımdan ve sürücü koltuğuna çıkmaya çalışmadı. İlk gece harikaydı, Leo to Crate Training tanıtıncaya kadar. İpucu: Üçümüz ilk gece çok iyi uyumadık.

Köpek yavrusu ebeveynlik yolculuğumuz harika bir yolculuk olacak ve her bir parçasını paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Leo ile ilk gece, hafta veya ay için herhangi bir fikriniz varsa, lütfen aşağıdaki yorumlarda anlayayım!

Leopet benim

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *