• Uncategorized
  • 0

Khris Berry tarafından 12 Gün Damar Sağlama

2 Aralık 2019
Uzun saatler, ek bakım, programınıza sadece bir evcil hayvan daha takmak, bir müşteriye daha yardımcı olmak – damatların kendilerine sağladığı yöntemler sayısızdır. Ancak, bu sezon kendinize sağlayabileceğiniz şeylere inanırsanız, durursanız ne olur?

Sağlama mevsimi tüm hızıyla devam ediyor. Damatlar, dünyanın dört bir yanındaki evcil hayvanlara kendilerini ve yeteneklerini sağlıyorlar. Uzun saatler, ek bakım, programınıza sadece bir evcil hayvan daha takmak, bir müşteriye daha yardımcı olmak – damatların kendilerine sağladığı yöntemler sayısızdır. Ancak, bu sezon kendinize sağlayabileceğiniz şeylere inanırsanız, durursanız ne olur? Tam işte on iki gün verdiğim… damat tarzı.

Noel’in ilk gününde kendinize bir mola vermelisiniz. Öğle yemeğine gerçekten oturmak için zaman ayırın. Masanızdan uzaklaşın ve derin bir nefes alın. Tımar pazarında, tüm evcil hayvanların yanı sıra hizmet verdiğiniz sahiplerin yanı sıra yılda bir dakikanızı ayırın. Kendinizi arkada patlatın – gelecek için harika bir görev görünümü ile yüksek düzeyde bir kariyerde çalışıyorsunuz.

Noel’in ikinci gününde herkese bir mola vermelisiniz. Müşteriler, ortak işçiler, hane halkı ve arkadaşlar – hiç kimse tatillerde tımar ederken hissedeceğiniz stresi anlamaz. Yorgun olduğunuzda ve aşırı çalıştığınızda bile, nezaketin yanı sıra anlama ve nezaket egzersiz; Ortak işçileriniz sinirlerinizi ızgara yaparken; Müşteriniz, paspaslı doodle’da bir köpek yavrusu istediğinde. Bu da geçecek.

Noel’in üçüncü gününde geleceğinize yatırım yapın. Kendinize bir takvim hediye etmenin yanı sıra 2020’de veya birkaç tanesi tercih ettiğiniz ticaret fuarına gitmeyi planlayın. Eğitim ve yenilik, tımar endüstrisinde her zaman yüksektir – kendinizi sektörünüze sokun.
Reklamlar

Noel’in dördüncü gününde, kendinize tatil tımarınızı artırmak için yeni bir ipucu veya teknik sağlayın. Kurutma sürenizi geliştirmekten kaniş kaplamalarınızı geliştirmeye kadar – tatil damatlarınız sırasında sergileyebileceğiniz ve keyfini çıkarın! Yöntem mükemmel hale getirir ve tatiller gibi deneyim ve pratik kazanmak için zaman yoktur.

Noel’in beşinci gününde kendinize biraz makas alın! Veya Clippers. Veya yeni tırnak düzelticileri. Veya kullanılmış veya hasarlı ekipmanınızı değiştirin. Ekipmanınıza yükseltmek veya yatırım yapmak için bu zamanı kullanın – başarıya yaşamınız. Eksik veya hasarlı parçalar olmadan cihazlarınızın mükemmel çalışır durumda olduğundan emin olun. Bu çok meşgul olduğunuzda uzun bir zorluk gibi görünse de, güncellendiğiniz ve pratik cihazların tatillerle biraz daha az stresle sahil şeridi olmanızı sağlayacaktır.

Noel’in altı gününde kendinize sağlık armağanı hediye edin. Rutin Doktorunuz, diş hekiminiz, göz doktorunuz, terapistinizle bir kontrol. Birçoğumuz kendi fiziksel ihtiyaçlarımızı ihmal ediyoruz; Unutmayın, vücudunuz sahip olduğunuz en önemli araçtır.

Noel’in yedinci gününde ürünler! Yıkama, kuru, durum, spritz, sprey, renk ve parlaklık – her bir damat için bir ürün ve her ürün için bir damat vardır. Kendinizi yeni bir şey denemenin üst düzeyini etkinleştirin. Artık görevlerinizi kolaylaştırmak için ürünlere yatırım yapmak için harika bir zaman.

Noel’in sekizinci gününde, önümüzdeki yıl mali durumunuzu akıllıca ele almak için kendinize bir bütçe planı hediyesi verin. Tatil ipuçları, mali durumunuzu yönetme konusunda size bir bacak sağlamak için harika bir kaynaktır. Özel bir şey için mi tasarruf mu? Kredi geçmişi kartlarıyla mı uğraşıyorsunuz? Kendinizi mali durumunuzu ve kaderinizi yönetmenin üst düzeyini sağlayın-bu ipuçlarını saymak!

Noel’in dokuzuncu gününde kendinize bir masaj (veya bir pedikür veya bir manikür ya da tıbbi bir spa günü veya kuaföre bir gezi sağlamalısınız. Sizi özel hissettiren her şey, kendinize yatırım yapın. Bir ödülü hak ettiğiniz gibi zor çalışıyorsunuz. Zevk almak!

Noel’in onuncu gününde kendinize bir hedef sağlayın. Tımar endüstrisinde başarabileceğiniz birçok şey var; 2020’de hangisini başaracağınızı seçiyorsunuz. Belki de sertifikayı düşünüyorsunuz? Belki kendi işinizi açmak istersiniz? Genişleme? Becerilerinizi veya zaman yönetiminizi geliştirmek? Hedefiniz sizin kadar benzersiz olabilir, bu yüzden kendinize büyük hayal kurma yeteneğini hediye edin.

Noel’in onbirinci gününde kendinize güvenlik armağanını sağlayın. Kendiniz ve bakımınızdaki evcil hayvan için en zor damat veya tırnak döşemesini bile güvenli bir şekilde yürütmek için gerekli araçlara sahip olduğunuzdan emin olun. Her misafirin düzgün bir şekilde takılmış bir kısıtlama giyebilmesi için gerekli tüm boyutlara sahip olduğunuzdan emin olmak için muzzlalarınızı inceleyin. Kendi taşıma becerilerinizi de artırın. Evcil hayvanlarımızın kamuoyu değiştiği gibi, evcil hayvanları ve topluma şekillendikleri yöntem de öyle. T sağlamaknull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *