Yaşlanan kedinizi aktif ve eğlenceli tutabilirsiniz

ButtonsShare’i PinterestPintertWittershare’e Moreaddthismore’a PinterestPintertWittershare’e Paylaşım ButtonsShare’i paylaşma

WHHEEEEEEEHHHHHH! Bahse girerim çok akrobatik olduğumu bilmiyordun. Bir şeylere sıçramayı, atlamayı ve tırmanmayı seviyorum. Merak ediyor olabilirsiniz, “Daisy 11 yaşındayken nasıl bu kadar esmer kalıyor?!?” Diye merak ediyor olabilirsiniz. Sana anlatacağım!

Bazen yaptığım tüm dublörlere inanamıyorum! Yapabilseydim, sirklere hile kedi olarak katılırdım. Her zaman yükseklikleri sevdim ve korkusuz bir jumper’ım. Ama yaşlandıkça annem beni biraz yavaşlattı. Ona söylemek istemedim, ama eklemlerim biraz acı çekiyordu. Bu yüzden kediler için ortak bir ek almaya başladım. Endişelenme, almayı umursamıyorum çünkü lezzetli tadı! Birkaç hafta içinde kendimi çok daha iyi hissediyordum!

İlk başta kediler için cosequin aldım. Annenizin veya babanızın açıldığı ve yemeğinize serpildiği oldukça pembe bir kapsül. Tadı güzel! Son zamanlarda kediler için ortak chewys alıyorum. Bunları daha da çok seviyorum çünkü lezzetli, çiğnenmiş bir muamele yemek gibiler. Tek dezavantajı, kardeşim Harley’nin resminin çantanın önünde olması. Harley beni ortak bir çiğneme yediğimi görünce, “Oh Daisy! Görüyorum ki ilacımı alıyorsun !!!! ” Normalde onu ihmal ediyorum, bu takviyeyi icat etmediği için, sadece modelledi.

Bu arada, bu eklem chewys, eklemlerin ve bağ dokusunun sağlıklı işleyişini destekleyen glukozamin, MSM ve Omega 3 yağ asitlerinden oluşurken, antioksidanlar iltihaplanma ve ücretsiz radikal oluşumunu en aza indirmek için çalışır.

Gördüğünüz gibi, hala en iyi atlama formuna sahibim ve herhangi bir yöne atlayabilirim. Muhtemelen Harley’nin de iyi bir jumper olduğunu düşünüyorsunuz, ama yanılıyor olursunuz. Bu ailenin tek uzman jumper’ıyım. Harley bir deli gibi yerde yarışmayı tercih ediyor, ancak neredeyse asla tırmanmaz veya bir şeylere atlamıyor. Kesinlikle sinirlerimi alsa da!

İşte aldın! On bir yaşında bile spry kalmak, bazı ikramları çiğnemek kadar kolaydır.

Eklemlerinizi nasıl sağlıklı tutuyorsunuz?

Kıvırcık Kedi Daisy

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *