• Uncategorized
  • 0

Diggy’den Kurtarmaya Yardım Edin: Özel Düzenlemelerin Gülünçılığı

Diggy’yi Kurtarmaya Yardımcı Olmak: Özel Mevzuatın Saçma Olması

Son güncelleme 4 Kasım 2016’da Puppy Leaks 2 Yorumlar
Özel düzenlemelerin hiç çalışmadığı gösterilmemiştir. Bilimde hiçbir temeli yoktur ve mahalleleri daha güvenli hale getirmeye yardımcı olmaz.

x

Evcil Hayvanlar

0 saniye 34 saniye

Canlı
00:00
00:34
00:34

Yaptığı tek şey, belirli bir şekilde görünen köpekler için çok daha fazla zorluk üretmektir.

Özel düzenlemeler (BSL), sadece köpeklerin görünümüne dayanarak geçirilen mevzuat ve yasaklardır. Belirli köpek türlerinin mülkiyetini sadece görünüm ve/veya cins üzerine dayalı bir yargı alanında yasaklarlar. Birçok kez Pit Bull & Pit Bull tipi köpekler hedeftir.

Bu mevzuatlar köpek hakkında görünüşlerinden başka bir şey hesaba katmaz. Köpenin nasıl yükseltildiğini, karakterinin nasıl olduğunu veya nereden geldiğini tam olarak umursamıyorlar. Köpekleri sadece görünüme dayalı hedefler.

Bu mevzuatlar haksız bir şekilde, kaderi barınaklarda zaten zor olan köpekleri hedeflemiyor – gibi görünen her türlü köpek, genlerinde bir miktar “çukur boğası” olabilir. Mevcut tahminler, her 600 çukur boğadan sadece 1’inin onu bir barınaktan canlı hale getirmesidir. Bu köpeklerin yaklaşık 4.000’i her gün ötenazidir.

Özel düzenlemeler, bu köpeklerin barınaktan çıkmasını daha da zorlaştırıyor. Bu köpekler, yarattığımız bir sorundan beri her gün ölüyor. ABD barınakları tarafından alınan köpeklerin% 65’i çukur veya çukur karışımı olarak tanımlanmaktadır. Bu sorunun kaldırılmasına yardımcı olmak için hayvanlarımızı kısırlaştırmak ve kısırlaştırmak yerine, pit boğaları Amerika’daki diğer cins türlerinden çok daha fazla üretmeye devam ediyoruz.

Bu köpekler adına savunucuya müsait olan mükemmel insanların o zamandan beri olduğu gibi umut var. Bununla birlikte, bu köpekler için evleri keşfeden insanlar, ülke çapında yargı bölgelerinde bulunan BSL düzenlemeleri nedeniyle çeşitli zorluklarla ilgilenmektedir.

Bu köpekler görünüşlerinden beri ayrımcılığa uğruyor, başka bir şey değil. Her türlü köpek cins ne olursa olsun ısırabilir. Görünüşü veya cins değil, onu bir risk haline getiren bir köpek alışkanlığıdır.

Bu hafta, belirli düzenlemelerin bir durumu gerçekten eve yaklaştı. Bu, Diggy adında (yukarıda evlat edinme fotoğrafında resmedilmiştir) ve onu yeni ailesiyle birlikte evde tutma mücadelesinin hikayesi.

Tillery ve yakın zamanda kucaklanan köpek Diggy’nin bu resmi geçen hafta viral oldu. Dört gün sonra polisler evinde ortaya çıktı ve “Pit Bull” tipi Canine’nin gitmek zorunda kaldı. Detroit Canine Rescue aracılığıyla resim

Diggy’nin hikayesini duydun mu?

Geçen hafta Michigan yerel Dan Tillery’nin yanı sıra yakın zamanda benimsediği Canine Diggy’nin bir resmi viral oldu. Dört gün sonra polisler evinde ortaya çıktı ve ona bir çukur boğa gibi göründüğü için köpeklerin kalamayacağını söyledi. Tillery, Pit Bull tipi köpeklerin yasak olduğu Waterford Township Michigan’ın yereldir.

Tillery ve sevgilisi, kar amacı gütmeyen kurtarma grubunun köpeklerin bir resmini yayınladıktan sonra bu hafta Diggy’yi kucakladı. Diggy, Tillery’nin yeni dört ayaklı arkadaşı ile gülümseyen bir resmini yayınladıktan sonra bir web hissi oldu. – Smiley Canine, çukur boğa yasağı nedeniyle kalıcı olarak evini kaybedebilir

Diggy, bir veteriner hekiminden gelen kağıtlarının onu bir Amerikan bulldogu olarak belirlediği Detroit Canine Rescue’dan (DDR) kucaklandı. DDR’nin evlat edinilmesinden önceki kararının Waterford’u aradığı ve Amerikan Buldogları üzerindeki tutumlarını sorduğunu sordu. Bir çukur boğa olarak kabul edilmediği sürece iyi olacağı söylendi.

İlçeye atıldıktan sonra DDR, evlat edinmenin herhangi bir sorun olmadan gidebileceği konusunda olumluydu. Diggy, geçen hafta yeni evine, Amerikan bulldog olduğunu belirten kağıtlar ve bir izin ile gönderildi. Ancak Tillery’nin bir resminden sadece dört gün sonra ve yakın zamanda benimsediği köpek viral hale geldi, polisler kapısında ortaya çıktı ve köpek bir çukur boğa gibi göründüğünü ve ayrılması gerektiğini belirtti.

Cuma günü yetkililer, seçimlerinin bir veterinerinin Diggy’yi inceleyebileceğini ve onun bir Amerikan bulldogu olduğunu düşündüklerini, Diggy’nin kalabileceğini belirtti. Ancak veteriner Diggy’yi bir çukur boğa olarak görürse, o zaman gitmek zorundadır. – Waterford Township Yetkilileri Gülümseme Resiminde Köpenin Gitmesi Gerekiyor

Waterford, bir veteriner tarafından seçtikleri bir veteriner tarafından analiz edildiğini ve onu bir çukur boğa veya çukur boğa karışımı olarak sınıflandırdıklarını belirtti. Waterford’un yönetmeliğinde, kendi takdirine bağlı olarak bir çukur boğa olduğunu düşündükleri her türlü köpekten vazgeçmelerini sağlayan bir boşluk var.

Kasaba Diggy’yi tekmelemekle giderse, kurtarma grubu onu geri alacaktır. Ancak ne Tillery ne de Detroit Canine Rescue, çiftin bölünmesini görmek istemiyor. – neşeli birnull

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *