• Uncategorized
  • 0

İlk 5 Online Evcil Hayvan Bakımı ve Veteriner Hizmetleri

Bir evcil köpeğin hasta veya yaralı olduğu zaman, özellikle de iş dışı saatlerde rahatsız edici olabilir. Acil durum veterinerleri çevrimiçi evcil hayvan bakımı ve veteriner hizmetleri olarak sunulurken, maliyetli ve rahatsız edici olabilirler.

Çevrimiçi evcil köpek bakımı ve ayrıca veteriner çözümleri, video klip randevuları, telefon görüşmesi ve canlı sohbetler aracılığıyla önerilere ve tedavi seçeneklerine hızlı erişim sağlayarak hayvan sağlığı hizmetlerinin alanlarını doldurur.

Aynı şekilde birçoğu beslenme danışmanlığı, davranış eğitimi ve ilaçtan oluşan başka bakım türleri de vermektedir.

Siz ve tüylü arkadaşlarınız için en iyi olanı en etkili olanı tavsiye etmek için internet evcil hayvan tedavisinde bir dizi veteriner çözümlerini değerlendirdik.

I. 2022 En İyi Çevrimiçi Evcil Hayvan Bakımı ve Veteriner Hizmetleri

Bulanık evcil hayvan sağlığı – en iyi genel

Belirsiz Pet Dog Wellness, isteğe bağlı randevular, rehberlik, davranış desteği ve hayvanlarınız için rutin, yüz yüze veteriner bakımını destekleyen ürünler ile tek elden evcil sağlık olarak tasarlanmıştır.

Askvet-İsteğe bağlı bakım için en iyisi

Askvet, akredite veteriner hekimlere 7/24 çevrimiçi sohbet erişimi sunar, bu nedenle aile evcil hayvanlarının rahatsızlık veya yaralanma gibi derhal bir gereksinimi olduğunda, sahipleri hemen katılabilir.

Petcoach – Kapsamlı Bakım için En İyisi

Bu forum tabanlı sistem, aile evcil hayvan sahiplerine, tıbbi ve davranış sağlık sorunları, fırçalama, eğitim ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, evcil hayvanla ilgili çeşitli konularda veteriner hekimlerin profesyonel önerilerine erişim sağlar.

Whiskerdocs – En İyi Abonelik Planı

Whiskerdocs, evcil hayvan sahiplerinin nitelikli veteriner hekimlerinden ekstra hayvan bakımı ve veteriner teknikleri, e-posta, çağrı veya canlı sohbet kullanarak kullanabileceği abonelik tabanlı bir hizmettir.

Vetlive – ikinci görüşler için en iyisi

Evcil hayvanları için bir tedavi veya teşhis konusunda evcil hayvan danışmanlığı bulmaya çalışan aile evcil hayvan sahipleri için, bütçe dostu bir oranda sertifikalı veterinerlerle çevrimiçi randevuları vetlive malzemeleri.

İi. En iyi çevrimiçi evcil hayvan bakımı ve veteriner hizmetlerini nasıl seçtik

En iyi çevrimiçi evcil hayvan bakımı ve veteriner çözümleri için önde gelen seçimlerimizi seçerken, çevrimiçi evcil köpek tedavisi arayan evcil köpek sahipleri için normalde gerekli olan, verilen hizmetlerden oluşan, bir açıklamada sunulsa da, normalde gerekli olan 3 temel unsura odaklandık. -Demand baz ve aynı zamanda veteriner hekimlerle nasıl iletişim kurabilecekleri.

Kullanılabilirlik

Birçok evcil hayvan sahibi, on-line aile evcil hayvan bakımı ve ayrıca hafta sonu molaları ve tatiller gibi iş dışı saatler boyunca hizmet hizmetlerine güvendiğinden, yılda 365 gün 7/24 erişilebilen çözümleri keşfetmek bizim için gerekiyordu.

Hizmetler

Veteriner hekimlerin yanı sıra en etkili çevrimiçi aile evcil hayvan bakımı ararken, sağladıkları hizmetlerin kapsamını yakından kontrol ettik.

Randevular, eğitim, beslenme terapisi, uyuşturucu sevkiyatı ve çok daha fazlası gibi çeşitli hizmet türleri sunan sistemlere odaklandık, böylece tüm evcil köpek tıbbi bakım gerektiren tüm evcil köpek tıbbi bakımını tek bir yerde elde edebilirsiniz.

İletişim yöntemleri

Etkileşim, özellikle hayvanı neyin rahatsız ettiğini açıklarken çok önemlidir. Video sohbet, telefon görüşmesi, canlı konuşma ve e -posta gibi çok sayıda iletişim yaklaşımı sunan hizmetlerin yanı sıra evcil hayvanınızın resimlerini gönderme yeteneğine odaklandık.

III. İlk 5 Çevrimiçi Evcil Hayvan Bakımı ve Veteriner Hizmetleri

Bulanık evcil hayvan sağlığı – en iyi genel

Bulanık evcil hayvan sağlığı ve sağlığı, evcil hayvan sağlığı ve davranış yardımı, ürünler ve sınavlar için tek elden bir görünümdür. İsteğe bağlı sınavların yanı sıra aile evcil hayvanlarınıza şahsen veterinerlik görünümünü desteklemek için önerilerde bulunulmuştur.

Müşterilerin nerede yaşadığı önemli değil, bulanık bir aile evcil hayvan sağlığı aboneliği, özelleştirilmiş rehberlik, dijital konuşma danışmaları ve pire ve kene ilacının rutin teslimatına erişilebilirlik sağlayacaktır.

Bulanık Pet Health’in veterinerleri de gerektiğinde parazit ilaçları için reçeteler sağlayabilirler. Genel sorular, eylemler veya eğitim oturumları ile diyet ve diyet sorunları için çevrimiçi video danışmanları kolayca mevcuttur.

San Francisco ve New York’taki müşteriler, talep üzerine ek bir fiziksel muayeneler alırlar. Bu pazarlardaki müşteriler konforunda bir kontrol düzenleyebilir ve bulanık evcil köpek sağlığı ve sağlıklı yaşam, seçtikleri konumlara lisanslı bir veteriner gönderecektir.

Fuzzy Family Pet Health, bir aylık üyelikle çeşitli hizmet katmanları sağlar. Hizmetleri internet siteleri veya mobil uygulamaları aracılığıyla sunulmaktadır.

Fiyat
Sigortayı kabul eder
Diğer özellikler

Sanal Veteriner: $ 9.95/ay
Temel Bakım: $ 12.95/ay
Bulanık RX: 24,95 $/ay
Sanal Veteriner Konsültasyonu: 25 $
Ev içi fizik muayenesi: 150 $
Numara
– Mobil uygulama
– Masaüstü Uyumluluğu
– 24/7/365 Erişim
– Fuzzy Pet Health’te daha fazla özellik

Pros & Cons of Fuzzy Pet health online Pet careHizmet

Artıları:

Bulanık evcil hayvan sağlığının bir numaralı profesyoneli, San Francisco veya New York’ta yaşayan hayvan sahiplerinin evcil köpekleri için ev içi bir fizik muayenesi elde etmek için hizmeti kullanabilmeleridir. Bu, sadece bulanık evcil hayvan sağlığının sunduğu benzersiz, pratik bir çözümdür.

Bulanık Pet Health’in evcil köpek sahiplerine sunduğu bir başka uygun hizmet, pire ve kene kaçınma, diş bakımı, cilt ve kaplama bakımı gibi çeşitli evcil hayvan sağlığı talepleri için ilaçların düzenli olarak dağılımıdır.

Fuzzy Pet Health, aile evcil hayvan sahiplerinin istediği ve ihtiyaç duyduğu hizmetlere dayanarak, seçilecek 3 çeşitli üyelik planıyla esnek bir sistemdir. Tüm üyelikler 30 günlük bir süre için olsa da, müşteriler istediğiniz zaman iptal edebilir.

Eksileri:

Bulanık Pet Health’in abonelik tabanlı sürümü her insan için işe yaramayabilir. Bulanık Pet Health’in hizmetlerini sürekli olarak kullanmayı planlayan müşteriler için uygun olsa da, sadece yalnız bir endişe konusunda yardım arayan insanlar, bir aboneliği de sonlandırmanın yanı sıra kayıt zorluğunu tercih etmeyebilir.

Bulanık Pet Health’in yüz yüze fizikselleri çözümün büyük bir avantajı olsa da, erişilebilirlikleri şu anda New York City’de ve San Francisco’da yaşayan evcil köpekler ve hayvan sahipleri ile sınırlıdır.

Müşteriler ne diyor

Birçok müşteri, bulanık hayvan sağlığı ve sağlığının, normal bir veterinerin gitmesi mümkün olmadığı için saygın ve pratik bir çözüm olduğunu belirtir.

Bir müşteri, “Aslında çok alıcı, profesyonel ve son derece iyi bildirilmiş olduğunu ortaya koydular” diyor. “Her zaman gerçekten çalışmalarına ve insanlara saygı duyduklarını hissediyorum.”

Puan

Kullanım kolaylığı: 90/100
Kolaylık Faktörü: 100/100
Teknoloji: 90/100
Kişiselleştirme: 100/100
Genel puan: 95/100

Askvet-İsteğe bağlı bakım için en iyisi

Evcil köpeğinizle ilgili bir sorun olduğunda, mümkün olan en kısa sürede güvenilir öneriler istersiniz ve normal veterinerinize ulaşamıyorsanız rahatsız edici olabilir. Bu yüzden Askvet var.

Bu çözüm, bir bilgisayar sisteminde veya cep telefonunda gerçek zamanlı konuşma yoluyla 7/24 lisanslı veterinerlere erişim sağlar, bu nedenle evcil hayvanınız hasta veya yaralanmışsa veya başka bir acil endişeniz varsa, mümkün olan en kısa sürede çözülebilir.

Bir AskVet Veteriner ile istişare, sohbetlerde zaman sınırı olmamasına rağmen, genellikle 20 dakika sürer, böylece tüm sorularınız yanıtlanana kadar oturumunuzu bitirmeniz gerekmeyeceğini düşünebilirsiniz.

Askvet’in hizmetlerine kaydolmak, kendiniz ve evcil hayvanınız hakkında bazı bilgilere girmek kadar kolaydır.

Askvet’in veterinerleri, evcil hayvan kedileri ve köpekler gibi tipik evcil hayvanların tedavisinin yanı sıra, çelikler, balıklar, kuşlar ve benzersiz hayvanlarla işbirliği yapma deneyimi vardır.

Fiyat
Sigortayı kabul eder
Diğer özellikler

3 ay: 29,99 dolar
Numara
– Mobil uygulama
– Masaüstü Uyumluluğu
– 24/7/365 Erişim
– Askvet’te daha fazla özellik

Askvet Online Pet Bakım Servisi Artıları ve Eksileri

Artıları:

Askvet’in hedefi temeldir – aile evcil hayvan sahiplerinin günün veya akşam her saati rehberliğe erişebilecekleri bir yer tedarik edin. Bu nedenle, bu çözümün ana dikilmesi, bireylerin iş dışı saatlerde ve normal veteriner işyerinin kapatılabileceği tatiller gibi günlerde kullanabilmeleridir.

Askvet’in çözümleri çok çeşitli evcil köpek mülkiyetine sunuluyor, çünkü Askvet’teki veterinerler, balık, kuş ve sürüngenler gibi daha az olağan ev hayvanlarından oluşan çeşitli evcil hayvanların bir seçiminde deneyime sahipler.

Kullanıcılar bir veterinerle bağlantı kurabilir ve Askvet’in mobil uygulamasını kullanarak hareket halindeyken tavsiye alabilir.

Eksileri:

Teletıp doğasının bir sonucu olarak, özellikle evcil köpekler için, Askvet’in evcil hayvanlar ve sahipleri için neler yapabileceğine dair kısıtlamalar vardır. Hayvanlardaki problemleri teşhis edemezler ve ayrıca bir evcil köpeğin ihtiyaç duyduğu kapsamlı tedaviyi elde etmek için yüz yüze veya acil durum veterinere bir yolculuk hala çağrılabilir.

Müşteriler ne diyor

Müşterilere göre Askvet, en çok ihtiyaç duyduklarında kapsamlı, düşünceli bir tedavi verir.

“Aslında sayabileceğimden çok daha fazla mesaj attım” diye bir tüketici yaratıyor. “Çok basit ve aynı zamanda sorunsuz. Sürekli nezaket ve saygı ile muamele ediyorum ve asla herhangi bir soruşturma sormak aptalca hissetmiyorum. ”

Skorlar

Kullanım kolaylığı: 70/100
Kolaylık Faktörü: 80/100
Teknoloji: 90/100
Kişiselleştirme: 60/100
Genel puan: 75/100

Petcoach – Kapsamlı Bakım İçin En İyisi

Petcoach ek 7/24 isteğe bağlı evcil köpek bakımı Klinik ve Sağlık ve Sağlık Önerileri web sitesidir. Bir dizi sağlık, davranışsal ve genel endişeler hakkında ücretsiz vet olmayan önerilerde bulunabileceğiniz çevrimiçi forumlar etrafında inşa edilmiştir.

Endişeniz forumlarda cevaplanmayan bir şeyse, kısa bir dizi soruyu doldurmanız ve ayrıca size yardımcı olabilecek bir veterinere bağlı kalacaksınız.

Among the most effective PetCoach attributes is that concerns aren’t constricted to clinical issues. visitors to the site can ask a vet or educated online forum members concerning actions, selecting a type, grooming, training, as well as health and wellness issues.

Customers can access PetCoach’s services by means of their web site or mobile app, which is readily available for iOS and also Android.

PetCoach additionally incorporates a social element into the website, where with time, consumers’ preferences will certainly result in a personalized feed with web content as well as discussions connected to their particular passions.

Fiyat
Sigortayı kabul eder
Diğer özellikler

Forum Q&A: Free
Consultation: $14.99
Numara
– Mobil uygulama
– Masaüstü Uyumluluğu
– Forum available
– more features at PetCoach

Pros & Cons of PetCoach online Pet care Service

Artıları:

PetCoach is among the most inexpensive options for online pet care and also veterinary solutions. Their Q&A discussion forums are totally free to make use of, and an in-depth assessment with a certified veterinarian is just $14.99. This can aid pet dog proprietors save time as well as money, by preventing a see to an in-person veterinarian.

PetCoach’s services are available 24/7, which likewise makes it a hassle-free option for emergencies and issues that occur during non-business hrs. animal owners can additionally utilize PetCoach on the move using the platform’s mobile application.

PetCoach’s educational center uses comprehensive resources for a selection of pet-related subjects, including health and wellness, nutrition, and also habits.

Site visitors can use this educational center to possibly discover the answer to their inquiry, without needing to establish a veterinarian appointment.

Eksileri:

As with other solutions on our checklist, the main downside of PetCoach is just that telemedicine services for family pets are limited.

PetCoach’s veterinarians can not identify pet dogs, and may not be able to offer all the treatment needed to aid fix an issue, relying on what the issue is.

Before utilizing PetCoach, pet dog proprietors should realize that they might still be recommended to take their family pet to an in-person or emergency veterinarian.

Müşteriler ne diyor

PetCoach has gained praise from customers for concerning the rescue in emergencies. “I found this app while sitting up with my extremely unwell pup,” writes one individual. “My questions were addressed in a timely fashion, and I didn’t have to wait up until normal service hrs to get aid.”

Skorlar

Ease of use: 85/100
Convenience factor: 90/100
Teknoloji: 90/100
Personalization: 75/100
Overall score: 85/100

whiskerDocs – best subscription Plan

whiskerDocs looks for to be the telehealth service for every one of your furry, feathery, or scaled buddies, to complete the spaces when your normal veterinarian is not obtainable.

While whiskerDocs can not identify or treat clinical concerns in pets, they can supply suggestions and also choice assistance, making use of numerous tried and tested telehealth techniques.

Veterinarians are available through phone call, live conversation, or e-mail, as well as can be accessed through their Internet site or mobile app.

Individuals have the choice to make use of whiskerDocs’ solutions on an as-needed, pay-as-you-go basis, or by buying a month-to-month or yearly subscription for endless 24/7 support. Those that buy a limitless strategy likewise obtain 75% off look after extra pet dogs.

whiskerDocs group consists of licensed veterinarians and vet professionals, most of whom have over 15 years of experience caring for animals.

Fiyat
Sigortayı kabul eder
Diğer özellikler

Call/Chat: $39.99
Email: $4.99
Unlimited (Monthly): $16.99
Unlimited (Yearly): $129.99
Evet
– Mobil uygulama
– Masaüstü Uyumluluğu
– 24/7/365 Erişim
– more features at whiskerDocs

Pros & Cons of whiskerDocs online Pet care Service

Artıları:

Among the key advantages of whiskerDocs is that they offer 2 methods to spend fo

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *