Kasım Giveaway – “Köpeğinizi Kodlamak”

Bu yarışma artık kapalı!

Amerikan Veteriner Davranışçıları Koleji’nin bir kopyasını kazanma şansınız için 30 Kasım 2014’e kadar kaydolun “Köpeğinizi Kod Çözme”!

Goodnewsforpets, bu Kasım ayında Amerikan Veteriner Koleji Kitabının kopyalarını her hafta “Köpeğinizi Kod Çözmesi” ni vererek kutluyor! Her hafta iki kazanan seçilecek, ayın sonunda büyük ödül kazananları imzalı bir kopya alacak. Yarışma politikalarını ve yönergelerini burada görüntüleyin.

Köpekleri başarılı bir şekilde eğitmek için çok önemli olan, ilk önce köpeklerimizin neden yaptıklarını yaptığını anlamaktır. Ve hiç kimse bunu, yıllar süren titiz eğitimin doruk noktası olan Amerikan Veteriner Davranışçıları Koleji’nden yazarlardan çok daha yetkili olarak ele alamaz, onları nasıl düşündüklerini, nasıl düşündüklerini, nasıl düşündüklerini, nasıl düşündüklerini, İletişim kurarlar ve nasıl öğrendikleri.

Köpeğinizi kodlarken, bu uzmanlar sorunlu davranışları inceliyor, mevcut çalışmaları deşifre ediyor ve doğru ortak yanlış anlamaları ve modası geçmiş teorileri. Kitap şunları içerir:

Etkili, veteriner onaylı olumlu eğitim yöntemleri

Sosyalleşme, housetraining ve egzersiz konusunda uzman öneriler

Kompulsif bozukluklar ve saldırganlık gibi davranış sorunları için ilaçlar

Goodnewsforpets ayrıca “Köpeğinizi Kodlama” bölümlerine dayanan aylık bir sütuna sahiptir. Goodnewsforpets.com’daki ACVB sütunları, “Köpeğinizi Kod çözmek” in içeriğini, nihayetinde köpeklerimiz hakkında düşünme şeklimize meydan okuyan bir mutlaka evcil köpek davranış rehberi sunan uzmanlarla bölüm röportajlarıyla vurgulamaktadır.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *