Kıdemli köpek Klyde 18 yaşında!

Kıdemli köpekler için böyle yumuşak bir alanım var.

Gelecekte kıdemli bir köpek evlat edinme konusunda ciddi bir şekilde inanıyorum. Ancak şimdilik, onurlandırmanın bir yöntemi, burada blogda üç “süper yaşlı” işlevini yerine getirmektir.

“Süper yaşlılar” ile gençlerine iyi yaşayan köpekler ima ediyorum.

Hikayeleri ve özel ev üyelerinin resimlerini nazikçe paylaşan üç kişi için çok minnettarım. Yaşlı bir köpeğin hayatında göstermenin her zaman basit olmadığını anlıyorum.

Umarım bu fantastik köpekleri “karşılamak” için memnun olursunuz – Klyde, Maddie ve Jenna’nın yanı sıra kıdemli köpeklerinizin kendi hikayelerinizi paylaşmayı lütfen sağlayın. Bu haftanın başlarında kıdemli köpek ası hakkında besteledim.

Klyde, 18 yaşındaki karışık cins

[quote_center] ”O böyle bir nimettir.” [/Quote_Center]

Klyde’nin bir Husky/Corgi/Sheltie karışımı olabileceğine inanan sahibi Aaron Gessner, “Klyde kesinlikle çok köpek, hayal edebileceğiniz en tatlı, çok sevimli köpek” dedi.

Klyde, 2014’ün “Köpeklerini İş Günü’ne Getir” ve Gessner ve Noel’deki eşi ile yukarıda resmedilmiştir.

Gessner’ın eşi 1996 yılında Klyde’yi bir kamyon altında keşfeden kişiydi, bu yüzden en az 18 yaşında olması gerektiğini anlıyorlar.

Gessner, “Klyde’yi nereye götürürsek alırsak, insanların yüzlerine zevk ve gülümsemeler getiriyor” dedi. “İnsanlar onu evcilleştirmek ve onun hakkında konuşmak istiyor. Programın, 18 yaşında olduğu kadar bir mutt olduğunu keşfettiklerinde her zaman etkilenirler! Her zaman tıpkı bir köpek yavrusu gibi göründüğünü belirtiyorlar. ”

Gessner’a Klyde’nin birçok köpeğe geri dönmesine katkıda bulunabilecek bir şey olup olmadığını sordum.

Klyde’nin ev yapımı köpek yemekleri, tavuk, pirinç ve sebzelerin bir karışımı yediğini belirtti. Aynı şekilde en dikkat çekici veteriner hekimlere sahiptir.

Gessner, “Klyde beden, öz, ruh, boyut, ağırlık, itaat ve ortaklığın mükemmelliğidir” dedi. “Yemeğini kedi ve gelen diğer tüylü konuklarla paylaşıyor. Sadece sahip olduğu her şeyi herkesle paylaşıyor. ”

Gessner, Klyde’nin hayatın ilerleyen saatlerinde bir şehir köpekleri olarak hayata uyarlanmış bir ülke köpekleri olduğunu söyledi. Bir kirpi tarafından saldırıya uğrayan, çeşitli kokarcılar tarafından püskürtülen ve bir reklamda olduğu bir araba tarafından vuruldu.

“O çok nimet.”

Maddie, 14 yaşındaki düz kaplı avcısı

[quote_center] ”İnanılmaz derecede iyi seviliyor, aynı zamanda anlıyor.” [/Quote_Center] Maddie, Diana Donnarumma tarafından 14 yaşında düz kaplanmış bir retriever.

Donnarumma, “Hala küresinin peşinden koşuyor,” dedi. “Onu en azından küre ile oynamak ve aktif olmak için bir gün çıkarıyoruz.”

Bir köpek yavrusu olarak Maddie, 12 yavrudan tek kadın “paketin runty” idi.

Donnarumma, “Beni görünce, bir oyuncak olduğuna inanarak ayakkabı bağlamamı çözdü ve evim o zaman onun olduğunu anladı” dedi.

Maddie’nin birçok köpeği geride bırakmasına neyin katkıda bulunduğunu anlamıyor. Bununla birlikte, Maddie’nin yemeğinin köpeğinin memnun ve aktif doğasıyla birlikte bir faktör olduğuna inanıyor.

Donnarumma, “İnanılmaz derecede çok seviliyor ve anlıyor,” dedi. “Her zaman onu eve getirdiğimiz gün hayatımıza çok fazla zevk getirdi.”

Jenna, 18 yaşındaki Labrador/Border Collie Mix

[quote_center] ”O gün bölgesel hayvan barınağımıza gitmeyi seçtiğimiz için çok mutluyum…” [/quote_center] “Şimdiye kadar tanışacağınız en tatlı, çok kıdemli köpek sahibi,” dedi Cathy Herard Köpek Jenna, bu ay 18 yaşına giren bir laboratuvar/sınır Collie karışımı.

“1996’da o gün önce bölgesel hayvan barınağımıza gitmeyi seçtiğimiz için çok mutluyum” dedi. “Sadece ailemize katıldığında sadece ‘kızım’ olmakla kalmadı, aynı zamanda en büyük hediyelerden biri oldu.”

Herard, Jenna’nın her zaman memnun olduğu ve sevgi dolu ailesi tarafından da ele alındığı için çok uzun süredir yaşadığına inanmayı sevdiğini belirtti.

“Aynı şekilde, evimizde daha genç bir köpek sahibi olmanın – çorap 9 yaşına geldiğine inanıyorum – yıllar boyunca onu ‘genç’ ve aktif tutmaya yardımcı oldu.”

Jenna aileye katıldığında, Herard’ın çocuğu Cody pratik olarak 2 yaşındaydı ve Jenna “evcil hayvan için olduğu gibi gizlenmiş” çok sayıda küçük çocuk alışkanlığına katlanmak zorunda kaldı.

Herard’a göre, köpekleri hakkında her neyse özeldir.

“Bir hane halkının isteyebileceği gerçekten en sevgi dolu ve sadık köpek oldu” dedi. “Hepimiz Jenna’yı uzun zamandır evimizin tüylü bir üyesi olarak çok şanslı hissediyoruz.”

YukarıTarih: Jenna 3 Eylül 2014’te vefat etti.

Bu köpekler çok özel, değil mi?

Lütfen kendi üst düzey köpeklerinizin kendi hikayelerinizi paylaşın.

Mutt’un Gelen Kutunuzdaki En İyi Malzemesini Alın:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *