Personel tarafından Barkleigh Invitational

10 Şubat 2016

Geçtiğimiz Aralık ayında, Barkleigh, AKC/Eukanuba Ulusal Köpek Şovu’ndaki Groom Florida şovunu yayınladı. Gösteri, yaratıcı bir tımar yarışması, en iyi endüstri konuşmacılarının eğitim seminerleri ve Wahl, Crown Royale, Ltd, Chris Christensen, Pet Plan, Espree, Pet Paint ve Damat’ın Groomer dergisine sponsor olduğu Barkleigh Invitational Tımar Yarışması’ndan oluşuyordu.

“AKC, Eukanuba’nın sahibi olan M&M Mars ile birlikte, bu yıl gösteriye daha büyük bir bakım varlığı eklemek istedi.” Devlet Barkleigh Başkanı, Todd Shelly. “Bu inanılmaz damatları başka bir kitleye tanıtma şansına sahip olduğumuz için çok heyecanlandık. Canine Show World ve genel halk, hem yaratıcı hem de cins sınıflarında rekabet eden beceri, yetenek ve özveri ile alındı. Onlara katılan veya desteklemek için çıkan damatlar, tımar endüstrisini temsil eden müthiş bir iş çıkardı. ”

Basın süresi itibariyle, gösterinin bakım yönünün gelecek yıl AKC/Eukanuba Ulusal Köpek Gösterisinde gerçekleşip gerçekleşmeyeceği seçilmedi çünkü tarihler Noel’e bir hafta daha yakın. Teksas, Houston, Teksas’taki World Serisi Canine Show’larında Texas önümüzdeki Temmuz ayında gerçekleşecek. Mevcut tımar şov tarihleri listesi için Groomertogroomer.com’a göz atın.

Toplam

0

Hisse senetleri

0

0

0

0

0

Reklamlar

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *