Evcil hayvanınız için nefis bir hediye kazanma şansı için girin!

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPintertWitterShare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye paylaşarak Moreaddthismore

Yeni Noel süveterine göz atın. İyi göründüğünü düşünüyor musunuz yoksa çirkin bir tatil kazak yarışmasına girmeli miyim?

Emin değilseniz, size kırmızı-beyaz striptiz süveterinden daha fazlasını göstereyim. Altta parıltı, omzun karşısındaki şeker kamışı aplikleri vardır ve bir sürü küçük topla kesilir. Gerçek rahat ve sıcak hissediyor!

Kesin olan bir şey var: Bu yapışkan kazak her eğriyi gösteriyor, bu yüzden kız gibi figürümü tuttuğumdan emin olmalıyım. On bir yaşında olmama rağmen, annem hala bir yavru kedi gibi göründüğümü düşünüyor. Bahse girerim merak ediyorsun, “Daisy, nasıl bu kadar zayıf kalıyorsun?!?”

İşte sırlarımdan biri – Lean ikramları! Ben seviyorum, seviyorum, seviyorum ve resimler için poz verdiğimde çok fazla ikram alıyorum. Bu yumuşak, çiğnenmiş ikramlar lezzetli ve yağ bakımından da düşüktür. Ve bazı harika haberlerim var: Tüm ikramları korumak istesem de, vermek için 10 torbam var. Ho Ho Ho! Beş şanslı kazanan 2 torba yağsız ikram kazanacak, mükemmel çorap (ve mide) doldurucu. Kediler için (2 kazanan) bazı yağsız ikramlarım var (2 kazanan) (2 kazanan) ve bazıları büyük köpekler için 50 pound (1 kazanan) için bazı yağsız ikramlar var. Kazanma şansınız için nasıl gireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

İki bedava çanta yalın ikram kazanın!

Köpeğiniz veya kediniz, tatilleri kutlamak için iki torba yağsız ikramdan hoşlanır mı? Beş şanslı kazanana iki (2) torba serbest yalın ikram veriyoruz.

Kazanma şansınız için, evcil hayvanınızın bu yıl yaramaz mı yoksa güzel olup olmadığını söyleyen bir yorum bırakın. Bir köpeğiniz veya kediniz olup olmadığını bize söylediğinizden emin olun ve evcil hayvanınızın yaklaşık ağırlığını ekleyin (bir köpeğiniz varsa).

Kazananlar 18 Aralık 2015 Cuma günü rastgele Draw tarafından seçilecek, böylece katılan herkesin kazanma şansı var! iyi şanslar! (ABD sakinleriyle sınırlıdır.)

Çizim kazananlarını tebrik ediyoruz!
Kediler için Yalın İkramlar: Jill, Linda R
Küçük Köpekler İçin Yalın İkramlar: Keri Justice, Michell’e Obermann
50 yaşın üzerindeki köpekler için yalın ikramlar#: Jim Hayes

Tatil Tedavileri

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *