Bir köpek yavrusu eğitimi, başarılı bir köpek kulübesi eğitim fikirleri

Crate Eğitimi Bir köpek yavrusu, bir kutuyu cennet olarak kabul etmek için akıl hocası. Normalde yetiştiriciler, kurtarmalar, fitness eğitmenlerinin yanı sıra veterinerler de önerilmektedir.

Son zamanlarda bir köpek yavrusu kucakladıysanız, köpek yavrusu hala genç olduğunda sandık eğitimine başlayın.

Kendi köpeğimle, sandık eğitimi ayrılma kaygısını en aza indirdi. Bazı köpekler yeni çevreye adım attıklarında ayırma stresi ve endişesinden yaşarlar. Anksiyete, evcil hayvan köpeğini, mobilyalarınızı veya tercih edilen ayakkabılarınızı yeme gibi yaramazlıktan tetikler! Böyle bir felaket, değil mi?

Aşağıdaki talimatlarıma uyarak, sandık eğitimi evinizde en fazla 4 ila 6 gün içinde geri alacaktır.

Bu, kendi köpeğim için kullandığım genel rehberdir. Mutlaka tüm köpekler için en iyi teknik olmayacak. Lütfen kendi sandık eğitim fikirlerinizi veya endişelerinizi yorumlarınızı paylaşın. “Kennel eğitimi” ile değiştirilebilir olarak “Crate Eğitimi” kullanıyorum.

Yavru köpeğini eğitmek nasıl

Eğitimin kademeli olması, küçük, basit bir adım dizisine uyması gerekir.

1. Köpeğinizi kasayı tanıtın.

Yavru köpüğümü Black’in kastını açık bir manzaraya koydum ve sandık içinde birkaç pet köpek bisküvi koyarak kontrol etmesi için onu motive ettim. Yavrular doğal olarak ısırdıkları yiyeceklere veya ürünlere çizilir.

Pet köpek atıştırmalık için ulaşmak için tereddüt ederse, onu sandığa getirin ve dostça bir tonda motive edin. Konum Pet Köpek Oyuncakları Sandıkta rutin ziyaretleri motive etmek için. Bu, ilk önce tereddüt ettiği halde yarım gün sonra arkadaşımla gerçekten ele aldı.

2. Yavru köpeğinizi kastedeki beslemek – sandıkı ‘bir restorana’ çevirin.

Yavru ya da köpek kasayı atıştırmalıklarla ilişkilendirmeye başladığında, daha büyük bir adımın zamanı geldi. Köpeğinizin besleme alanını kasanın önündeki, daha sonra girişte ve sonunda sandık içinde yapın. Evcil hayvan köpeğinin reaksiyonlarını gözlemlemek ve gerektiği gibi değişmek için aklınızda bulundurun.

Örneğin, eğer evcil köpek, sandık girişine giden yiyecekleri yemeye tereddüt ederse, yemeklerin dışına çıkmayı ve birkaç gün sonra kapı ayarını tekrar ziyaret etmeyi düşünün. Köpek yavrusu, sandık içinde tamamen rahat olana kadar bu süreci tekrarlayın.

Size şunları göstermek için, benim sandıklarında yemek için kullanmak için bir kaç yemek aldı. Her seferinde yemeğini ek olarak sandığı içine taşıdığımda, yemek yemenin yanı sıra havlamaya karar verdi! (Bu onun kişiliği.)

Aynı durumla aynı durumla karşılaşırsanız, bireysel olun, böylece yavrularınızın değişimi bile tanımıyor.

Köpek yavrusu, sandık içinde yemek için kullanıldıktan sonra, kabın yanı sıra ayrıca arkaya doğru. Sonunda, köpek yavrusu kasayı yemek için onun yeri olarak kabul edecektir.

3. Yavru köpeğinizi daha uzun süredir.

Bu noktada, evcil hayvan köpeği, herhangi bir anksiyete göstergesi göstermeden kasasının içindeki tüm öğünlere sahiptir. Yemek yerken kapıyı kapatmaya başla ve hemen sonra aç. Köpek yavrusu protestoları varsa, telaşlı ya da ağlamayı bırakana kadar dışarı çıkmasına izin vermeyin. Tutarlısanız, köpek yavrusunuz kısa süreler için sandık içinde kalmak sorun olmaz.

Zamanını bir saatten fazla kalabilmeye kadar kastedeki zamanını yavaşça uzatır.

Kapıyı kapattığınız ve arkadaşınızın yaptığım gibi ağladığını duyduğunuzda zor olduğunu anlıyorum. (Baltta ağlatır ve çığlık atar!) Sadece sabırlı olun.

Beslenme zamanının yanı sıra, sandık eğitiminin amacı, gözden geçirilemeyeceğiniz gün boyunca köpek yavrusu koyabileceğiniz risksiz bir yere sahip olmaktır. Köpek yavrusunuzu, ikramları çiğnemek de çiğneyerek gün boyunca gün boyunca rastgele görmeye motive etmeye devam edin.

Onu sandına soktuğunu gördüğünde köpek yavrusunu övün. Birkaç dakika uzakta yürüyün, sonra köpek yavrusunu bırakın. Bu teknik, köpeklerin köpek kulübesinde bebek bakımı gerekliliği olmadan kaldığını kabul ediyor. 1-2 gün sonra, köpek yavrusu gün boyunca sandık içinde naplar almaya başlamak için hazırlanır.

4. Köpeğinizi kasada bırakın.

Yavru köpeğiniz, bir saat boyunca bir saat boyunca bir saat boyunca vekil olarak kalabilirse, evdeyken stres ve endişe göstergelerini göstermeden, işten çıkardığınızda onu orada bırakmaya başlayabilirsiniz.

Yavru köpeğini sandık, onu bir tedavi ya da çiğnenin yanı sıra gerçekten gitmeden önce yaklaşık 20 dakika bekle. Bu, köpek yavrusunuzun açıkça ortaya çıkmasına yardımcı olacak yanı sıra, onun kastında olduğu için derhal ayrılmadığınızı kabul etmesine yardımcı olacaktır.

Döndüğünüzde, bakkaliyeden çıkarırken veya ne yapmanız gerektiğini çıkarırken onu 5 veya 10 dakika daha ihmal ederseniz, en iyisidir. Bunu yapmak acımasız görünebilir, ancak Bit Köpeğinizin geri dönüşünüzü izinsiz olarak ilişkilendirmesini engelleyecektir. hiçDaha az çekici ki, köpek yavrusunuzu almak ve onu sınırsız öpücüklerle duş almak, kendinizi kısıtlamaktır. Köpeğinizi etkili bir şekilde eğitmek için daha iyi bir adım olacaksınız!

Tıpkı insanlar gibi, köpekler son derece duygusaldır. Yavruların geri döndüğünüzde kendinden geçmiş olması doğal iken, onu büyük bir üretime dönüştürmemek en iyisidir!

5. Sandıktaki geceleri maler.

Yavru köpeğiniz şimdi geceyi kulübesinde geçirmeye hazır. Oyunda bu noktada, köpek yavrusu, sandıkla oldukça rahattır, aynı zamanda genel olarak istemeden günde bir sürede bir kez daha içeri girecek.

[quote_center] önümüzdeki birkaç hafta boyunca, köpek kulübesini yavaşça evcil köpeğinizin kalıcı olarak uyuduğunuz bölgeye kaydırın .. [/ quote_center]

Bükülle, “yeni evinde” ilk geceden hemen sonra sandalyede geceleri maliyet etmek için kullanılmaya başladı. Tam olarak ne kadar şaşırtıcı!

Sandığı yatak odanızda veya kapınızın dışında idealdir. Yavru köpüğünüzü tercih ettiği oyuncak ya da çiğnemeyle besleyin, bu yüzden kendi kulübesine gitmekten memnuniyet duyar.

Yavru köpeğinizin hala gecenin ortasında bir lazımlık molasına ihtiyacı varsa, alarmınızı ayarlayın. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, köpek kulübesini yavaşça evcil köpeğinizin kalıcı olarak uyuduğunu istediğiniz bölgeye kaydırın. Belki de yatak odanızda kalmasını isterdiniz ya da belki de kendi köpek kulübesi bir odada bulunmaktadır.

Bakın Mutt’ın Mesajı: Yavru köpeğim nerede uyuyor?

Köpek yavrusu kulübesi eğitimi hakkında daha fazla fikir

Tüm işlem yaklaşık 3 gün sürebilir, ancak 4 ila 6’dan fazla sürmemelidir. Adımların herhangi bir türünü azaltmamaya çalışın. Tutarlılık, zor işiniz ödüllendirilecek!

Sandık eğitimi köpek yavrusu için uygundur, bu yüzden suçlu hissetmiyorum!

Ceza için sandık kullanmaktan kaçının.

Tüm hane halkı üyelerinin veya oda arkadaşlarının aynı komutları ve tutarlı olduğundan emin olun.

Yavru köpeği ya da yeni bir köpek eğitimi için hangi fikirleri önerirsiniz?

Yorumlarda anlayalım!

Brenda Leary, site köpeklerinizi kucaklayacağı, köpeklerin yanı sıra köpeklerin yanı sıra köpeklerle ilgili önerilerde bulunduğunu korur. Hedeflerinden biri, gerçekten işe yarayan pratik fikirler sağlamak!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *