İnceleme: Merhaba, benim adım Bunny!

Bu yayın satış ortağı bağlantılarından oluşur*

Merhaba yazarlarını tatmin ettim, benim adım Bunny! Geçen ay Feline Camp NYC’de. İlk bakışta kitabın kapağının yanı sıra iç illüstrasyonlar tarafından büyülenmiştim. Tabii ki, tercih ettiğim iki şeyden ikisini birleştiren her şey, kediler ve New York City, dikkatimi çekecek ve Matt ve Shelley’nin sadece hoş insanlar olmadığı, ancak projeleri hakkında açıkça tutkulu olduğu gerçeği olacak , bu kitabı okumayı gerçekten öne çıkarmamı sağladı.

Bunny, Brooklyn’deki bir bodrumdan kurtarılan ve aynı zamanda Yukarı Doğu Yakası’ndaki güvenli, konforlu bir dairede veya kınamakta kalıcı olarak evini keşfeden büyük bir kalbi olan küçük bir kedicik. Kötü muamele gören bir araba atı hakkında bilgi edindiğinde, Bunny yardım etmek için anlaşılır. Arkadaşları Mike’ın yanı sıra Polly The Güvercin ile birlikte, tavşan onu Manhattan’ın telaşlı sokaklarıyla götüren vahşi bir deneyime başlar. Bunny ve arkadaşları kötü taşıma atını kurtarabilecek mi?

Orijinal Life Bunny’ye dayanarak, bu harika masal 2 ila 6 yaş arası çocuklara yöneliktir, ancak yetişkin ziyaretçilere de itiraz edecek. Kendimi hikayede tamamen emildiğini ve tavşanların ve arkadaşlarının maskaralıklarına gülümsemeyi bırakamadığını keşfettim.

Merhaba, benim adım Bunny! Amazon’dan veya daha. Sunulan her kitaptan 5 dolar, Bunny’yi Brooklyn bodrumundan kurtaran kurtarma grubu Kittykind’e gidiyor.

*Dikkatli Feline, bir tedarik etmek için tasarlanmış bir bağlı kuruluş pazarlama programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılımcıdır. Bu, herhangi bir bağlantımızla satın almayı seçerseniz, küçük bir komisyon aldığımızı gösterir. Yalnızca kullandığımız veya kendimizi kullandığımız ürün ve hizmetler hakkındaki kelimeyi yaydık. Bu kitabı yayıncıdan aldım. Ücretsiz kopyayı almak incelememi etkilemedi. Dikkatli kedi hakkındaki tüm değerlendirmeler her zaman samimi görüşümü gösterecektir.

Ingrid Kralı

Aynı şekilde:
İnceleme: Merhaba, benim adım Bunny! Londra

Bunny’nin Hikayesi: Feline Rescue, Serendipity ve Jackson Galaxy’nin Kedi Kampı

İnceleme: Parlak için Kediler

«Trap King Sterling Davis: Kedilere Yardımcı Olmanın yanı sıra stereotipleri yakalayan
Mews ve NIPS: İskandinav işleri yeni evcil hayvan ebeveynleri için pawternity izni kullanıyor »

İnceleme hakkında 3 yorum: Merhaba, benim adım Bunny!

Crystal diyor ki:

1 Şubat 2019, 10:56

Bunny kedim Daisy Mae’ye son derece benziyor. Bu kedi kitabını değerlendirmenin yanı sıra kontrol etmek istiyorum. Kedileri severim. İncelemeniz için teşekkürler.

Cevap vermek

Patricia diyor ki:

15 Haziran 2018, 14:53

Bunny yeni yavru kedi Zeus gibi görünüyor.

Cevap vermek

Janine diyor ki:

15 Haziran 2018, 07:55

Harika bir kitap gibi geliyor

Cevap vermek

Yanıt bırak Cevap İptal Et
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *
Yorum *
İsim *

E -posta *

Bir yorum bırakarak, bu web sitesi tarafından verilerinizin toplanmasına katılırsınız.
Gizlilik Politikası.
*

E-posta aracılığıyla takip yorumlarını bana bildirin. Aynı şekilde yorum yapmadan abone olabilirsiniz.

Δ

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *