Mutlu Ulusal Çocuklar ve Hayvanlar Günü!

ButtonsShare’i FacebookFacebookFacebookShare’e PinterestPintertWitterShare’e PinterestPinterestPinterestShare’ye paylaşarak Moreaddthismore

Bildiğiniz gibi, Petmeds’te evcil hayvan sahipleriyiz, ancak kendimiz ister kendi akrabalarımızla olsun, hayatımızda çocuk sahibi olacak kadar şanslıyız. Bugün Ulusal Çocuk ve Hayvanlar Günü olduğu için, kendimizin çocuklarının (veya akrabalarımızın) onlara bayılan hayvanları içeren birkaç fotoğrafını paylaşmak istedik.

Bruce R., Finans Direktörü tarafından gönderildi. Fotoğraf, oğlu Garrett, köpek Macy ve Macy’nin kız kardeşi Daisy

Bir uykudan daha iyi bir şey yok, ama dünyada bir çocuk bu iki eğlenceli sevgi dolu yavru ile biraz uyumayı bekliyor?

Bruce R., Finans Direktörü tarafından gönderildi. Fotoğraf, oğlu Hunter ve köpek Macy’yi içeriyor.

Macy ve Hunter’ın özel bir bağı var.

Alison B. tarafından gönderildi, hukuk müşaviri. Fotoğraf, Alison’ın Cat PK ile aile dostu Madison’a sahiptir.

Madison, PK’nin ablası Moggie ve üç ayaklı kardeşi 36 ile tanıştığında, kedilerden korkuyordu. PK, Madison’a çocukların kediciklerden korkması gerekmediğini talimat vermek için en iyi boyuttaydı.

Alison B. tarafından gönderildi, hukuk müşaviri. Fotoğraf, köpek Dylan ile İngiltere’de yaşayan büyük yeğeni Laura’yı içeriyor.

Laura Dylan’ı seviyor ve her sabah ona sarılmak zorunda ve ona bir öpücük veda etmeden önce evi terk etmeyecek! Onunla yatağına tırmanmayı seviyor ve o kadar iyi ki ona izin veriyor.

Chris D. tarafından gönderildi, Bilgi Sistemleri Direktörü. Fotoğraf, kızı Julianna ve köpek Kyla’yı içeriyor.

Vanessa P., İçerik ve Gelen Pazarlama Direktörü tarafından gönderildi. Fotoğraf yeğeni Brian ve köpek Jake’i içeriyor.

Brian benim yeğenim ve köpek Jake onun koruyucusu. Jake yanında uyur ama onun yanında değilse, kendi yatağında yatak odası kapısının dışında manzaraya devam eder.

Kids & Pet Day’in Özel Bond Çocukları ve Hayvanların Paylaşımı’nı kutlamaya başladığını biliyor muydunuz? Ayrıca, sonsuza dek evlerini bekleyen hayvan sayısının artması nedeniyle hayvanın benimsenmesi konusunda farkındalık getirmeyi amaçlamaktadır.

Aşağıdaki fotoğraflarımızdan memnun kaldığınızı umuyoruz! Çocuklar ve Hayvanlar Günü hakkındaki tartışmaya katılın ve Facebook’ta çocuklarınızın ve hayvanlarınızın kendi fotoğraflarını bizimle paylaşın.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *