Petvi Değerlendirme ve Kupon Kodu – Aile Evcil Hayvanları için Beslenme Takviyeleri

Not: Bu Mutt ve Petvi size bu yazıyı getirmek için ortaklık kurdu!

Petvi.com’da ek başına 2 $ tasarruf etmek için thatmutt kodunu kullanın.

Evcil köpeğiniz, kaşıntılı cilt, kulak enfeksiyonları veya sindirim sıkıntıları gibi sürekli sağlık ve sağlıklı yaşam sorunlarına eğilimli olduğunda cesaret kırıcıdır.

Her iki ay veterinerdeymiş gibi hissedebilir (200 $ ziyaret eder) sadece başladığınız yerde ideal olmak için!

Geçen yıl kıdemli evcil köpek ası için bir mücadeleydi. Mart ayında kulak enfeksiyonu, Nisan ayında göz enfeksiyonu, Temmuz ayında “sıcak noktalar” ve şaşırtıcı, iyileşmeyen bir yara için sürekli tedavi için veterinerdeydik.

Kaşıntılı cilt ve kulaklar köpekler için çok tipiktir, yanı sıra birçoğunuzun ilişki kurabileceğini anlıyorum.

Bu semptomların dibine inmeye çalışmak gerçekten sinir bozucu. Ace, tüm bunlarla bize yardımcı olan kendi köpek dermatologu bile var!

Keşfettiğim bir şey, büyük fotoğrafa bakmak ve köpeğinizin bağışıklık sisteminin olabildiğince güçlü olmasına yardımcı olmak çok önemlidir.

Son zamanlarda, köpeklerin yanı sıra, kaşıntılı cilt ve sindirim bozuklukları ile ilişkili sorunlardan kurtulmaya yönelik sindirim takviyesi işi olan Petvi ile ortaklık kurdum.

Petvi’nin kullandığı ve programları sizinle paylaşabilmek için kullandığı ürünler hakkında gerçekten kendinden geçmişim.

Petvi’nin ürünleri şunları içerir:

Petvi Sindirim Sağlığı ve Sağlık Eki (Köpekler ve Kediler için bir menzil vardır)

Petvi Sindirim Sağlığı ve Sağlık Takviyesi + Kalça ve Eklem

Petvi probiyotik tedavileri

Ödemede ek başına 2 $ tasarruf etmek için kupon kodu kullanın.

Petvi’nin Evcil Hayvan Takviyeleri hakkında daha fazla bilgi

Petvi, köpekler ve kediler için besin ve sindirim takviyeleri sağlayan bir işletmedir. İki kedim, Petvi’nin birkaç ürününü kardeş ası boyunca ideal olarak deneme şansı buldu.

Petvi’nin ürünleri, üretilen evcil hayvan gıdalarından (Kibble) pişirilen enzimlerin yanı sıra birçok vitamin, mineralin ve enzimlerin yerini alarak iyi sağlığı korumaya yardımcı olmak için oluşturulur.

Bu, kuru evcil köpek mamasının kötü olduğunu belirtmek değil. Sadece aile evcil hayvanlarımız, yeterli taze yiyecek yemediklerinde belirli vitaminleri ve enzimleri kaçırıyor. Bu roket bilimi değil. Ve çiğ bir diyet besleyenler için, inan bana, tariflerinize birkaç ek takviye eklemeyi içeren gönül rahatlığını anlıyorum.

Petvi’nin takviyeleri kuru evcil hayvan yiyecekleri, konserve evcil hayvan yiyecekleri, evli evcil hayvan yiyecekleri veya çiğ evcil hayvan yiyeceklerine eklenebilir. Şirkete göre, bileşenlerin hepsi doğaldır.

Petvi, önemli bir ürününün orijinal sindirim sağlığı ve sağlıklı yaşam takviyesi olduğunu belirtti. Bu hem köpekler hem de kediler için mevcuttur.

Petvi’nin Sindirim Sağlığı ve Sağlık Eki:

Bağırsak sağlığını korumak ve korumak
Bir evcil hayvanın kaşıntılı cildini ve aşırı dökülmesini azaltmak
Sindirim problemlerinin azaltılması
Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi

Petvi’nin sindirim sağlığı ve sağlıklı yaşam takviyesi, diyet lifleri, sindirim enzimleri, omega-3 yağ asidi ve probiyotiklerin bir kaynağıdır. Birincil bileşen güneşli yonca yemeğidir.

Petvi’ye göre yonca yonca, lifin yanı sıra A, E, U, B6, K vitaminleri içeren bir “süper gıda” dır. Aynı şekilde önemli enzimlerden oluşur.

Petvi’nin Sindirim Sağlığı ve Sağlık Takviyesi satın almak için buraya tıklayın
(Ek başına 2 $ tasarruf etmek için thatmutt kodunu kullanın)

Her 1 kiloluk torba 30 gün boyunca büyük bir evcil köpek, 60 gün boyunca orta evcil bir köpek veya 90 gün boyunca küçük bir evcil köpek tedarik edecek. Aynı şekilde 120 günlük para iade garantisi içerir.

Petvi Değerlendirmesi – Ace’e yardımcı oluyor mu?

İki hafta önce Ace’nin yemeklerine diyet takviyesini eklemeye başladım ve bağışıklık sistemini artırmak için işe yarayacağını umuyorum. Yakında söylemek gerekirse, ama önümüzdeki ay çok daha fazla ayrıntı ile bir yayın oluşturacağım.

Bu ürünü ACE ile birlikte köpekleriniz için denemek isteyenler için, aşağıdaki hediyeye girin veya eki buradan alın. Yorumlarınızı bir sonraki yazıma ekleyeceğim. Petvi ve bu ürünün mümkün olduğunca çok sayıda ziyaretçime yardımcı olabileceğini umuyorum.

Diyetteki her türlü değişiklikte olduğu gibi, her türlü modifikasyonun fark edilmesinin biraz zaman alabileceğini ve yeni takviyelerin her zaman yavaşça tanıtılması gerektiğini unutmayın.

Hediye – Köpeğiniz için bir torba Petvi Sindirim Sağlığı ve Sağlık Takviyesi kazanın

Petvi, o muttun beş şanslı ziyaretçisine sindirim sağlığı ve sağlıklı yaşam takviyesinin 1 kiloluk bir çantasını sağlıyor, böylece köpekleriniz veya kedileriniz bu tedarikleri deneyebilirEvcil hayvanlarımla birlikte.

*Beş kazanan bilgilendirildi.

Ve varsayım ne? Bu hediye ABD ve Kanadalı okuyucular tarafından kullanılabilir! Sonunda biliyorum! ?

Girmek için, evcil hayvanınızın istediklerini anlıyorum. Neden evcil köpeğinizin veya kedinizin Petvi’den yararlanacağına inanıyorsunuz?

13 Mart Sun’da rastgele beş kazanan seçeceğim. Kazanmak için bir ABD veya Kanada posta adresi olmalı.

Ayrıca, kasada kupon kodu kullandığınızda ek başına 2 $ tasarruf edebileceğinizi unutmayın. Buraya Tıkla.

Evcil köpeğiniz veya kedi Petvi’nin sindirim sağlığı ve sağlıklı yaşam takviyesini denemek ister mi?

Yorumlarda anlayayım!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *